Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

MINERÁLY BRNO
17.-18.11. 2012

27. mezinárodní prodejní výstava minerálů, fosilií, šperků a přírodnin

Minerály Brno 2012

Na Minerály Brno 2012 je přihlášen rekordní počet vystavovatelů

 

Zájem o výstavu Minerály Brno se stále zvyšuje, aktuálně je přihlášeno přes 160 vystavovatelů, což je o 30 procent více než v loňském roce.

Počet přihlášených vystavovatelů na Minerály Brno je zatím nejvyšší v historii výstavy. Na výstavu Minerály Brno 2012 je aktuálně přihlášeno přes 160 vystavovatelů, což je o jednu třetinu více než v roce 2011. Ze zahraničí je přihlášeno přes 20 % vystavovatelů.

Pro návštěvníky výstavy Minerály Brno bude k dispozici především široký sortiment šperků a opracovaných kamenů, ke koupi budou i další výrobky včetně dekoračních předmětů a bytových doplňků. Na výstavě bude možné zhlédnout výrobu autorského šperku přímo na výstavní ploše včetně dílničky pro děti, k vidění  budou  autorské šperky zhotovené např. drátovací technikou, exotické šperky z Peru zhotovované z vysoce ryzího stříbra  nebo šperky ze vzácného kamene larimar z Dominikánské republiky.

Doprovodná výstava Minerálů Brno je letos věnovaná drahým kamenům České republiky. Návštěvníci, kteří zavítají na brněnské výstaviště do pavilonu B, se seznámí s rozmanitými druhy českých a moravských drahých kamenů a budou mít možnost se dovědět zajímavosti o drahých kamenech, které se v České republice nacházely nebo nacházejí. Návštěvníci se také mohou těšit na soutěž o hodnotné ceny z oblasti drahých kovů a drahých kamenů a výrobků z nich vytvořených. 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště