Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Life!
10.-12.11. 2017

Festival sportu, tance a zábavy

Program Sport LIFE! 2017

Stálý doprovodný program

  • Freestyle Zóna – Discgolf, Footbag, Freestyle Football, Parkour & Freerun, Freestyle frisbee (pavilon A1)
  • VZP – zdravá výživa, měření krevního tlaku, skladby těla, BMI, tuku (pavilon A2)
  • Expozice Jihomoravského kraje a města Brna (pavilon G2)
    Veslování na trenažerech, Stolní tenis, Žonglování, Zápas, Lezecká stěna – dětská stěna HUDY, Fitness - Elite Gym Brno Training centre, Badminton, Cyklistika - trenažery, kola, In-line bruslení, Fotbal, Baseball, Florbal, Volejbal, Ragby, Basketbal, Judo, Karate, Házená, Bojové sporty, Moderní gymnastika, Atletika, Predator kids, Street curling, Vzpěrači, Zápas, Hokej, Motorismus
  • Pavilon V - Jugger, GOGEN zóna – veslařské trenažery, Ultimate frisbee. Dětský koutek, Hokejbalová střelnice, Lanové atrakce – lanovka, tarzaní skok, barmský most, Lezecké stěny, kmenové lezení Headis, Kolečkové lyže


Pátek 10. 11.

  • 09.00 – 18.00
    MEATFLY Aréna
    (pavilon A1) - 11.00, 13.00, 15.00, 17.00 Exhibice MEATFLY TEAM
  • 09.00 – 18.00
    Crossfitová zóna
    (pavilon A2)
  • 09.00 – 18.00
    Slackline
    - Exhibice highline-trickline (pavilon A2)
  • 09.00 – 13.00
    SPORT Life! pro mládež
    (Pavilon E, přízemí, GOGEN DANCE STAGE)
  • 09.00 – 11.00
    Protidrogová a motivační přednáška Dominika
    Nekolného (Pavilon E, II. patro, TAP STUDIO)

Pavilon V

  • 09.00 – 18.00
    Street Workout Zone
  • 09.00 – 18.00
    Funkční zóna
  • 09.00 – 18.00
    Kardio Zóna
  • 10.00 – 16.00
    LA SPORTIVA SPORT Life bouldercontest JUNIOR 2017
  • 09.00 – 18.00
    BMX flatland show - Dominik Nekolný
  • 09.15 – 15.00
    Šplh na výstavišti - II. ročník závodu škol
  • 09.00 – 18.00
    Kavárna Bwindi Orphans - Cestovatelské přednášky
  • 09.00 – 18.00
    Headis - exhibice
  • 16.00 – 18.00
    Drytool - kmenové lezení
  • 09.00 – 18.00
    Hokejbal – turnaj škol

Pavilon G1

  • 09.00 – 18.00
    MERCEDES BENZ GRAND BMX 2017
  • 09.00 – 18.00
    Biketrial - tréninky
  • 09.00 – 18.00
    Footbag, Freestyle Football, Discgolf – tréninky, exhibice, workshopy

Pavilon G2

  • 09.00 – 15.00
    Badmintonové kurty
    AŠSK - Badmintonový turnaj středních škol “O pohár Petra Koukala”
  • 09.00 – 15.00
    Veslařské trenažery
    TJ LODNÍ SPORTY BRNO - Závody na veslařských trenažerech “O putovní pohár Mirky Topinkové Knapkové”
  • 10.00 – 18.00
    Podium + tatami plocha
  • 10.00 – 10.45
    Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka
  • 11.00
    Slavnostní zahájení, vystoupení tanečního páru Jonáš Tománek + Lucie Růžičková (mistři ČR)
  • 13.00 – 14.00
    Žonglérská show + dílna
  • 16.00
    Poděkování organizátorům a dobrovolníkům LODM


Sobota 11. 11.

  • 09.00 – 18.00
    AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW
    (pavilon Z)
  • 10.00 – 21.00
    Festival Kolem světa
    (kongresové centrum)
  • 09.00 – 18.00
    MEATFLY Aréna
    (pavilon A1) – tréninky a kvalifikační jízdy MTB PRO, Super finále MTB, Super finále BMX, Best trick jam
  • 09.00 – 18.00
    Crossfitová zóna: BESTIE OPEN
    (pavilon A2)
  • 09.00 – 18.00
    Slackline
    (pavilon A2)
  • 14.00 – 16.00
    MČR v trickline Adrex Cup
    – kvalifikace (pavilon A2)
  • 16.00 – 17.00
    MČR v trickline Adrex Cup
    – finále (pavilon A2)
  • 09.00 – 18.00
    Street Workout Zone

Pavilon G1

  • 09.00 – 18.00
    MERCEDES BENZ GRAND BMX 2017
  • 09.00 – 18.00
    Biketrial – indoor ME

Pavilon G2

  • 10.00 – 16.00
    Tatami plocha
  • 10.00 – 11.00
    Airtrack
  • 11.00 – 12.00
    Žonglérská show + dílna
  • 12.00 – 14.00
    Tenis TC Brno
  • 14.00 – 15.00
    Airtrack
  • 15.00 – 16.00
    Žonglérská show + dílna
  • 10.00 – 12.00
    Lezecká stěna
  • 10.00
    Prezentace
  • 10.30 – 11.30
    Závody v lezení na rychlost
  • 11.40
    Vyhlášení vítězů

Pavilon V

  • 09.00 – 18.00
    Street Workout Zone
  • 09.00 – 18.00
    Funkční zóna
  • 09.00 – 18.00
    Kardio Zóna
  • 09.00 – 18.00
    LA SPORTIVA SPORT Life BOULDER CONTEST 2017
  • 09.00 – 18.00
    BMX flatland show - Dominik Nekolný
  • 09.00 – 18.00
    Bazén - potápěčský výcvik, výcvik ploutvového plavání, synchronizované plavání, podvodní Ragby
  • 09.00 – 18.00
    Kavárna Bwindi Orphans - Cestovatelské přednášky
  • 09.00 – 18.00
    Headis - exhibice
  • 09.00 - 18.00
    Hokejbal – turnaj dívek včetně exhibice hráček z týmu mistryň světa


Neděle 12. 11.

  • 09.00 – 16.00
    AGROTEC SPORTLIFE RALLY SHOW
    (pavilon Z)
  • 16.45 – 20.15
    Festival Kolem světa
    (kongresové centrum)
  • 09.00 – 16.00
    MEATFLY Aréna
    (pavilon A1) – tréninky a jízdy BMX & MTB AMATER, Exhibice MEATFLY TEAM
  • 09.00 – 16.00
    Crossfitová zóna
    (pavilon A2)
  • 09.00 – 16.00
    Slackline - Exhibice highline+trickline
    (pavilon A2)

Pavilon G1

  • 09.00 – 16.00
    KING OF RAMP CONTEST
    - závod freestyle koloběžek
  • 09.00 – 16.00
    Biketrial
    – soutěž seriálu ČMF MČR a PČR

Pavilon G2

  • 11.00 – 14.00
    Podium + tatami plocha
  • 11.00 – 12.00
    Slavnostní poděkování medailistům z JMK - LODM 2017
  • 12.00 – 13.00
    Sportovní hvězdy - setkání s dětmi, focení, rozhovory
  • 13.00 – 14.00
    SKMG Mantila – moderní gymnastika

Pavilon V

  • 09.00 – 16.00
    Street Workout Zone
  • 09.00 – 16.00
    Funkční zóna
  • 09.00 – 16.00
    Kardio Zóna
  • 09.00 – 16.00
    Bouldrování pro veřejnost
  • 10.00 – 15.00
    BMX Flatland contest – Dominik Nekolný
  • 09.30 – 15.00
    Otevřený závod ve šplhu na laně pro veřejnost
  • 09.00 – 16.00
    Bazén - potápěčský výcvik, výcvik ploutvového plavání, synchronizované plavání, podvodní Ragby
  • 09.00 – 16.00
    Kavárna Bwindi Orphans - Cestovatelské přednášky
  • 09.00 – 16.00
    Headis - exhibice
  • 09.00 - 16.00
    Hokejbal – turnaj dětí U9

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště