Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTERPROTEC
9.-13.10. 2017

Ochranné pracovní prostředky a bezpečnost práce jako speciální téma při Mezinárodním strojírenském veletrhu 2017

INTERPROTEC přináší nové možnosti a nabízí vystavovatelům výjimečný potenciál budoucích klientů

 

Mezinárodní veletrh prostředků osobní ochrany, bezpečnosti práce a pracovního prostředí INTERPROTEC, který se uskuteční 10. – 14. září 2012 na brněnském výstavišti, je určen všem, kteří se zabývají ochranou zdraví a života při práci. Po dvou letech se INTEPROTEC bude opět konat společně s mezinárodními průmyslovými veletrhy, které patří k nejvýznamnějším ve střední Evropě. Pavilony brněnského výstaviště tedy společně zaplní mezinárodní strojírenský veletrh (MSV), mezinárodní veletrh obráběcích a tvářecích strojů (IMT), mezinárodní veletrh svařovací techniky (WELDING), mezinárodní slévárenský veletrh (FOND-EX), mezinárodní veletrh plastů, pryže a kompozitů (PLASTEX) a mezinárodní veletrh technologií pro povrchové úpravy (PROFINTECH).

„Poprvé si vystavovatelé INTERPROTECu mohli společné konání průmyslových veletrhů vyzkoušet již před dvěma lety a tato nová koncepce byla dle našich průzkumů vnímána 92 % vystavovateli pozitivně, z toho 41 % vystavovatelů ji dokonce vnímalo velmi pozitivně. Více jak polovina vystavovatelů, přesně 66%, preferuje tuto novou koncepci veletrhu INTERPROTEC,“ říká Ing. Karel Torn, ředitel veletrhu INTERPROTEC.

Pro výrobce a dodavatele prostředků a služeb pro ochranu zdraví při práci, bezpečnost a hygienu se stává INTERPROTEC jedinou příležitostí v ČR, kde mohou nabídnout své produkty tak širokému portfóliu zákazníků, a to především specialistům z výrobních firem a odborných institucí. 

Indie poprvé vybrala ČR pro svou největší obchodní akci „India Show“
V letošním roce obsadí veletrh INTERPROTEC pavilon Z společně s veletrhy FOND-EX a PROFINTECH. Dále zde bude mít svoji prezentaci partnerská země letošních mezinárodních průmyslových veletrhů – Indie, která poprvé vybrala Českou republiku pro svou největší obchodní  a ekonomickou akci „India Show“. Indická vláda pro pořádání "India Show" ročně vybírá pouze dvě nebo tři země světa. Pro rok 2012 zvolila Českou republiku a Japonsko. Na brněnské výstaviště tak přijede více než stovka indických firem podporovaná nejvyššími představiteli země. Bude to také vůbec poprvé, co se „India Show“ představí v regionu střední a východní Evropy.Vystavovatelé tak budou mít jedinečnou příležitost získat a navázat nové a zajímavé obchodní kontakty.

Čas jsou peníze – sleva za včasné přihlášení na veletrh INTERPROTEC
Pro vystavovatele INTERPROTECu pořadatelé tradičně připravili zvýhodněné ceny a balíčky, které jim zjednoduší účast na veletrhu.
„Těší nás, že nová koncepce INTERPROTECu má pozitivní ohlas u vystavovatelů a pevně věřím, že se veletrh pro ně stane atraktivní a obchodně zajímavý. Rádi bychom našim zákazníkům vyšli vstříc a proto jsme jako vždy pro vystavovatele, kteří se přihlásí včas, připravili zvýhodněnou cenovou nabídku. Pokud zašlou svoji přihlášku do 31. května získají slevu na výstavní plochu,“ říká Karel Torn, ředitel veletrhu INTERPROTEC. „Elektronickou přihlášku a veškeré informace o zvýhodněných cenách a balíčcích  najdou vystavovatelé na našich webových stránkách,“ doplňuje Karel Torn.

Datum: 9.2.2012 8:51:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

MSV
3.-7.10. 2016


IMT
3.-7.10. 2016


WELDING
3.-7.10. 2016


FOND-EX
3.-7.10. 2016


PROFINTECH
3.-7.10. 2016


PLASTEX
3.-7.10. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště