Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTERPROTEC
9.-13.10. 2017

Ochranné pracovní prostředky a bezpečnost práce jako speciální téma při Mezinárodním strojírenském veletrhu 2017

Pracovní oděvy SNICKERS WORKWEAR - Měníme pohled na pracovní oblečení

Také jste často v rozpacích, když si objednáte řemeslníka a přijde k vám člověk ve starých roztrhaných, často i špinavých riflích nebo neidentifikovatelných kalhotách, vytahaném tričku z tržnice a o botách ani nemluvě?

Jako partner a distributor pracovních oděvů SNICKERS WORKWEAR švédské firmy HULTAFORS GROUP se snažíme již více než 5 let oblékat českého řemeslníka do kvalitního a ovšem také pohodlného pracovního oblečení, s mottem: Pracovat profi – vypadat profi.

Pracovní oděvy SNICKERS WORKWEAR patří již řadu let mezi nejkvalitnější značky na celosvětovém trhu pracovních oděvů. A také u nás si získávají stále větší a větší oblibu díky své kvalitě, funkčnosti i designu. Díky všem těmto parametrům lze řadu výrobků využít i pro volnočasové aktivity (bundy, trička, mikiny, termo prádlo aj.).

Neustálá inovace, zlepšování – to je jeden z hlavních rysů značky SNICKERS Workwear, která každý rok přichází na trh s novými či modernizovanými výrobky, kterými reaguje na aktuální poptávku zákazníků, na nejnovější trendy – tj. moderní střihy, nové barvy, nový design.

Nyní v rámci veletrhu INTERPROTEC v Brně představujeme novinky podzim – zima 2012:

Inovované mikiny nových střihů a v nových módních barvách. Jsou různých typů – bez zipu, se zipem, s kapucí nebo bez, pro muže i ženy. Každý si může vybrat to, co mu sedí nejlépe. Kombinace bavlny a polyesteru zaručuje maximální pohodlí nejen při práci.


Pro chladné a nepříznivé počasí představujeme v tomto roce novinky ze sortimentu zimních bund, které ocení všichni, kteří pracují od podzimu až do jara v terénu nebo na stavbách. Tyto bundy díky svým vlastnostem, materiálu, střihu přinesou uživateli dokonalý pocit pohodlí, tepla a ochrany. Podle typu jsou větru a voděodolné. 


Přijďte se podívat i na náš další sortiment, navštivte náš stánek na veletrhu INTERPROTEC v Brně v pavilonu D, který je součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu.

Datum: 18.7.2012 9:02:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Současně také

MSV
3.-7.10. 2016


IMT
3.-7.10. 2016


WELDING
3.-7.10. 2016


FOND-EX
3.-7.10. 2016


PROFINTECH
3.-7.10. 2016


PLASTEX
3.-7.10. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště