Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
25.-27.5. 2017

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Planmeca - 45 let úspěchů ve stomatologii

20.4.2016

V roce 2016 slaví společnost Planmeca, finský výrobce vybavení pro stomatologii, 45 let od svého založení. Její zakladatel a prezident Heikki Kyöstilä přičítá tento úspěch orientaci své společnosti na vědu a výzkum a jasné vizi budoucího vývoje v oboru.

Planmeca - 45 let úspěchů ve stomatologii

Řešení náhlých stavů v zubní ordinaci - MUDr. Vladivoj Tuzar

18.4.2016

Věděli byste si rady s náhle vzniklou poruchou vědomí Vašeho pacienta? Co dělat při zástavě oběhu, při vzniku závažné alergické reakce či při křečích?

Řešení náhlých stavů v zubní ordinaci -  MUDr. Vladivoj Tuzar

Problematika totálních protéz - Petra Vršecká

13.4.2016

V přednášce je obsažen popis jednotlivých fází výroby celkových náhrad. U každé z nich se pak zaměřuji na konkrétní problém související s jejich zhotovením.

Problematika totálních protéz - Petra Vršecká

ND5+ Protetické náhrady neživých zubů se silným podbarvením - Florin Stoboran, zubní technik (RO)

13.4.2016

Správný výběr materiálu pro přední zuby by mohl být i v současné době výzvou pro zubního lékaře a zubního technika. Na trhu existují různé materiály pro náhradu (PFM, ZrO2, živcová keramika, keramika z dikřemičitanu lithia, atd.) tak, aby zubař mohl vybrat tu nejlepší volbu pro pacienta, pro jeho konkrétní případ.

ND5+ Protetické náhrady neživých zubů se silným podbarvením  - Florin Stoboran, zubní technik (RO)

Lékaři obdrží za prekurz 5 kreditů, technici 4 kredity

11.4.2016

Také čtvrteční prekurz byl zařazen do systému celoživotního vzdělávání České stomatologické komory, jeho účastníci obdrží 5 kreditů. Zubní technici dostanou za účast na prekurzu 4 kredity. Prekurz může být tedy vhodným rozšířením účasti na konferenci nebo dobrou jednodenní alternativou pro ty, kteří se nemůžou uvolnit na dva dny.

Lékaři obdrží za prekurz 5 kreditů, technici 4 kredity

Hlavním účinkujícím na InDent párty 2016 bude Petr Kolář

17.3.2016

Už jsme finálně sestavili program InDent párty. Ta se letos odehraje v pavilonu A1, který nabízí naprosto ojedinělou atmosféru, navíc je blízko kongresového pavilonu E, kde bude umístěna konference i veletrh.

Hlavním účinkujícím na InDent párty 2016 bude Petr Kolář

InDent párty proběhne v pavilonu A1

11.3.2016

Součástí veletrhu a konference InDent bude i v roce 2016 InDent párty. Intenzivně ji připravujeme a už známe pár prvních podrobností. V programu bude cimbálová hudba, DJ a hlavní vystupující, kterého stále vybíráme. Samozřejmě stále platí, že ve 22:30 se podíváme na ohňostroj odpálený ze Špilberku. Jistě také víme, že letošní párty proběhne v pavilonu A1.

InDent párty proběhne v pavilonu A1

Využití virtuálních 3D technologií v ortognátní chirurgii - MUDr. et MUDr. Ondřej Liberda, MUDr. Martin Kotas, Ph.D.

8.3.2016

Na přelomu tisíciletí došlo k postupnému přechodu z analogových záznamů na dvoudimenzionální záznamy digitální. S dalším rozvojem technického pokroku dochází v současnosti postupně k dalšímu kvalitativnímu přechodu, a to na zobrazování třídimenzionální. Využití 3D zobrazovacích technik v současnosti je možné u všech tří základních diagnostických záznamů: rentgenogramů, fotografií obličeje, a nově konečně také i ortodontických modelů.

Digitalizace v protetice - MUDr. Petr Hajný

7.3.2016

Již pár let upozorňujeme na příchod digitálních technologií ve stomatologii, jejich přínos a postupné rozšíření napříč oborem. Slibovali jsem, že za pár let již bude skenování, ať již intraorální, či laboratorní, běžným postupem. Již nemluvíme o budoucnosti, ale součaných postupech.

Digitalizace v protetice - MUDr. Petr Hajný

Hlavní partneři


Partner


Mediální partnerMohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště