Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
25.-27.5. 2017

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Autobusem zdarma na InDent ze Slovenska

 

Spoločnosť ALFAcon, s.r.o. (Zastúpenie Veletrhy Brno, a.s. pre Slovenskú republiku) s finančnou podporou Veletrhy Brno, a.s. organizuje bezplatné autobusové zájazdy (bezplatná doprava do Brna a späť). Účastníci obdržia od sprievodkyne registračný formulár, na základe ktorého budú mať vstup na veľtrh bezplatný.

Dátum Miesto odchodu Čas odchodu

15.05.2015 (piatok)

Bratislava, parkovisko pri budove Istropolisu, Trnavské mýto 07:30 hod.*

Košice, autobusová stanica

01:00 hod.*

Prešov, autobusová stanica 01:35 hod.*
Levoča, autobusová stanica 02:45 hod.*
Poprad, autobusová stanica 03:15 hod.*
Liptovský Mikuláš, autobusová stanica 04:10 hod.*
Ružomberok, autobusová stanica 04:25 hod.*
Banská Bystrica, autobusová stanica 05:20 hod.*
Zvolen, autobusová stanica 05:45 hod.*
Nitra, parkovisko medzi železničnou a autobusovou stanicou 07:00 hod.*

   * časy odchodov sú orientačné, môžu sa +/- 30 minút zmeniť

 

Na zájazdy sa môžete prihlásiť zaslaním e-mailu alebo telefonicky do 12. 05. 2015

Vyhradzujeme si právo, že v prípade malého záujmu o účasť na zájazdoch, bude zájazd zrušený, resp. presunutý na iný termín. Ak by bol záujem o odchod z iného mesta pri väčšom počte ľudí, kontaktujte nás prosím telefonicky.

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a budeme Vás môcť privítať na veľtrhu InDent 2015 v Brne.

Vybavuje: Kristína Mičáková, 02/5720 1953, 0911 603 306, info@alfacon.sk

Datum: 6.5.2015 13:21:00

Mohlo by vás zajímat


Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Hlavní partner


Mediální partner

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště