Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
22.-24.11. 2013

Festival zábavy

Veletrhy Brno V areálu BVV Jiné
IN-JOY visual

Profil:

Co je IN-JOY?

In-Joy je nový třídenní festival zábavy na brněnském výstavišti, první ročník se koná od 22. do 24. listopadu. Festival je umístěn do přední části výstaviště – haly B, C a E. Toto rozdělení kopíruje zaměření festivalu na tři hlavní oblasti – hudba, hry a streetová kultura. Součástí festivalu je také koncert IN-JOY Dance & Hip Hop Stars v sobotu večer v pavilonu B. Po dva dny probíhá In-Joy souběžně s Veletrhem středních škol.

 • Podtitul: Festival zábavy
 • Termín konání: 22.-24.11. 2013
 • Místo konání: Výstaviště Brno
 • Pořadatel: Veletrhy Brno

 

MUSIC & TALENT HALL – pavilon B

Hala pojede od pátku do neděle, v pátek budou hrát DJ’s, v sobotu proběhne hlavní talentová soutěž, do které se přihlašují kapely a interpreti. Večer zde proběhne koncert Dary a Rytmuse IN-JOY Dance & Hip Hop Stars. V neděli plánujeme větší množství krátkých vystoupení amatérských kapel. Hlavním cílem je vytvořit prostředí, v němž můžete v pohodě poslouchat a prožívat hudbu. Vytvoříme proto chill-out zóny, kde se můžete poflakovat, popíjet, oddávat se hudbě, pohodě a relaxaci, a pokud si budete chtít zařádit s DJ’s nebo kapelami, prostoru bude taky dost.

STREET CITY – pavilon E

Pavilon bude rozdělen na 8 hlavních zón:

 • Graffiti zone, 
 • Street art, 
 • Street dance factory, 
 • Streetball, 
 • Meatfly skate park, 
 • Street music zone, 
 • Footbag / jojo / freestyle,
 • Isoline floorball.

V těchto zónách se bude prezentovat 100 – 200 streetových umělců a sportovců. V programu budou exhibice, workshopy a battly, každá zóna bude mít jednou denně svůj „top program“, například exhibici špičkového sportovce nebo workshop se špičkovým umělcem. Tyto top části programu budou uspořádány tak, aby neprobíhaly současně, tj. návštěvník bude mít možnost během dne postupně absolvovat všechny špičkové programy, které mu ve Street City nabídneme. Produkci v tomto pavilonu dokreslí kvalitní rap švédskoamerického tria TRI FORCE.

Co například uvidíte? Svařování sochy z kovového šrotu, nejlepší české skatery a break dance tanečníky, graffiti umělce, tattoo umělce, komiksové výtvarníky, street art na autě a další tvůrce, performery, vychytané kousky a triky. Od této haly očekávejte úžasnou atmosféru podobnou zákoutím v New Yorku, kde se streetová kultura rodila. Tento dojem podpoří i přirozené dispozice přízemí haly E.

ASUS GAME & TECHNOLOGY HALL – pavilon C

Pavilon je rozdělen na dvě části: Game a Technology.

V části Game bude vytvořena herní aréna s herními notebooky ASUS ROG G750, zde se odehrají turnaje v PC hrách. Závěrečné zápasy budou doprovázeny živým komentářem.

V části Technology si návštěvníci vyzkouší dotykové notebooky a tablety ASUS. Pro návštěvníky jsou také připraveny soutěže o produkty ASUS.

Koncert IN-JOY Dance & Hip Hop Stars – pavilon B, sobota večer

Ve 20 hodin vypukne v pavilonu B velká taneční párty, na které vystoupí nejlepší čeští a slovenští Hip hop & Dance umělci v čele s Darou a Rytmusem. Podařilo se nám vytvořit unikátní skladbu programu, která minimálně v Brně ještě nebyla. Koncert také vyvrcholením talentové soutěže, zahraje si na něm i vítěz In-Joy Talent contest.

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště