Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
4.-6.11. 2016

Festival zábavy

Youtubeři na IN-JOY – neskutečnej odvaz!

 

Kolem desáté hodiny nebylo v pavilonu B u herní stage k hnutí. Mohli za to jednoznačně nedočkaví fanoušci a fanynky youtuberů, kteří přijeli na sraz v rámci Festivalu sportu, tance a zábavy IN-JOY.

Herdyn, House, Ali, MenT, PedrosGames… Nezasvěcení by možná poznali, že se jedná o přezdívky, ovšem mezi teenagery jde o opravdové hvězdy. Přivítání bylo opravdu frenetické, a když na pódium vešel Ondra Sokol a Fatty Pillow, vypadalo to, že pavilon B nevydrží.

Ali si to vzal za své a spolu s kolegy moderoval soutěže pro návštěvníky, které se samozřejmě týkaly počítačových her. Ale ne tak, jak byste asi čekali… Soutěž o nejlepší reflex byla asi nejnormálnější, zbylé dvě spočívaly v jednak v simulaci nemoci, aby se nemuselo do školy a nejlepší ztvárnění matky rušící při hraní na počítači. Prostě ze života…

Návštěvníky přišel přivítat i Raego a Martin (který se jmenuje Martin) a při závěrečném focení zájemci málem zbořili stage. Společnou fotku bude mít i Horse Head, takže se těšíme na příspěvek do soutěže Ulov si svou hvězdu, kde by mohla patřit k favoritům :)

A kdo to nestihl, nemusí zoufat, po skončení programu na hlavní stage přešli youtubeři na stánky vystavovatelů, takže ulovit společné foto se všemi bude trochu náročnější, ale ne nemožné. Hodně štěstí!

Datum: 7.11.2015 10:45:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie

Video

Současně také

You2ber Life
5.11. 2016


SPORT Life
4.-6.11. 2016


Dance Life Expo
4.-6.11. 2016


Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště