Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Sraz youtuberů

 

Komu uniká trend zvaný youtubering, tak už je prostě starý. Tak to je. Nezáleží na věku fyzickém, ale mentálním a pokud jste nikdy o žádném youtuberovi neslyšeli, tak prosím nečtěte dále. Ovšem všichni ostatní pozor! Na veletrhu IN-JOY jsme pro vás připravili sraz českých youtuberů. V sobotu 7.11. vše vypukne v deset hodin na hlavní stage v pavilonu B. Všichni přítomní - tedy Pedro z PedrosGames, Pavel "Herdyn" Mikeš, Ali, MenT a Raego - pozdraví fanoušky a představí vše, co si pro ně připravili. Fanoušci se se svými favority mohou vyfotit u fotostěny a pokud to nestihnou, mohou navštívit youtubery na stáncích jednotlivých vystavovatelů. Pedro bude na NVIDII, Herdyn na Phillipsu, Ali na expozici CZC.cz, MenT na Asusu a Raego bude zpívat na Show Stage. Všichni jste srdečně zváni!

PedrosGame

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/PedrosGame

Rodák z Plzně, mezi jehož největší koníčky patří hraní PC her. Právě tato aktivita z něj udělala jednoho z nejvyhledávanějších youtuberů v Česku. PC hry ale nejsou zdaleka jeho jedinou zálibou. Dlouho se aktivně věnoval hudbě a dodnes má stále doma bubny a kytaru. O jeho hudebním talentu svědčí i samostatný YouTube kanál PedrosVoice (https://www.youtube.com/channel/UCN5Vi2H1GhDPo24GX7dybFg).

Mezi jeho další koníčky patří fotografování a samozřejmě stranou nemůže zůstat ani sport, především hokejbal, fotbal, hokej nebo posilování. K točení herních videí ho přivedl jeho dobrý známý, který se točení také věnuje. Jeho hlavní doménou je legendární Minecraft, ale rád si zahraje také Mafii, Spore, Diablo, GTA nebo starší díly FIFA a NHL. Jeho komentování PC her se stalo prakticky legendární a jeho YouTube kanál má přes 400 000 odběratelů a neuvěřitelných 67 000 000 zhlédnutí.

MenT

YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/mentoss97/videos

MenT patří mezi absolutní špičky českého YouTube. Jeho herní kanál má již téměř 600 000 odběratelů a počet zhlédnutí jeho videí překročil magických 100 000 000.

Raego

YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/RaegoTV

Tento rodák z Kladna zažil velký boom v roce 2011 se svým prvním singlem Ty a já (v současnosti přes 11 000 000 zhlédnutí). Rychle se stal oblíbencem především mladšího publika, o čemž svědčí i neuvěřitelný počet zhlédnutí jeho videí překračující 41 000 000 – na české poměry je to opravdu vysoké číslo. Své fanoušky si získal především velmi osobními texty. Jeho parketou však není jen zpěv, ale je to také populární moderátor a především showman.  

Pavel „Herdyn“ Mikeš

YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/Mikidusot/featured

Tento profesionální hráč PC her patří mezi oblíbené a vyhledávané komentátory PC her. Jedná se o několikanásobného mistra České republiky v League of Legends.

Ali

Pořad Hrajeme s Alim patří mezi nejpopulárnější zábavní show mladé generace. Ali na pořadu pracuje s dalšími předními baviči a youtubery. Zabývají se hlavně tématy, která jsou jim vlastní – Youtube, hry, filmy, moderní technologie. Prioritní je však humor a zábava.

 

FattyPillow

YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UC_c01No6K3fhgPafCUzEf6w

Fatty a.k.a Tlustej Kárl je jedním z nejznámějších a zároveň nejkontroverznějších youtuberů na české scéně. Obrovských sledovaností dosahuje na serverech Twitch a samozřejmě i YouTube. Jeho primárním cílem je pobavit své fanoušky, a to se mu tedy stoprocentně daří.

House

YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/MinecraftBoxCZ

Herní komentátor, hráč, milovník kina a seriálů, fanoušek Minecraftu . Je to hlavně youtuber, který si říká House a pro svůj kanál Minecraft Box točí videa o hře Minecraft, ale i o řadě dalších her.

 

Datum: 20.10.2015 13:27:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště