Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Program vystavovatelů na galerii pavilonu B

 

Po programu partnerů MČR pořadatelé představují také doprovodné dění na galerii pavilonu B – těšit se můžete třeba na počítače řady Heart of Gamers.

Minulý týden společnost PLAYzone představila detailní program arén a stánků, které na MČR 2015 budou provozovat exkluzivní partneři projektu (více čtěte ZDE). Dnes na řadu přichází program, kterým se můžete bavit v galerii pavilonu B, jenž bude od 6. do 8. listopadu dějištěm této akce.

V 1. patře tak například celou dobu naleznete stánek Heart of Gamers, kde budou k vidění a samozřejmě otestování špičkové počítače této precizní řady doplněné o herní monitory značky BenQ. A co více, v sobotu a neděli zde hned dvakrát denně bude probíhat overclocking show a dorazí také známí hráči organizace Fraternitas a cosplayerky, s kterými se budete moci vyfotit a nechat si dát podpis.

Hned v těsné blízkosti své nejnovější produkty budou předvádět vystavovatelé AMD (počítače s nejnovějšími procesory této značky), Genius (herní příslušenství – sluchátka, myši, klávesnice), Intel (počítače s s nejnovějšími procesory této značky), Mionix (herní příslušenství – sluchátka, myši, klávesnice), Sapphire (grafické karty) a své široké portfolio představí rovněž Samsung. Na místě své horké zboží představí také e-shop Digitor.cz, od nějž si samozřejmě budete moci něco zakoupit na památku (a nejen tu) domů.
Více informací o oficiálním Mistrovství ČR v počítačových hrách se dozvíte na http://www.playzone.cz/, http://mcr.playzone.cz/ nebo případně na Facebook stránce https://www.facebook.com/playzonecz.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, DELL AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda a Kaspersky Lab a mediálních partnerů Prima COOL, EuroZprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Games.cz, Sector.sk, Živé.sk, Generace21, Cnews.cz a ExtraHardware.cz.

O Mistrovství České republiky v počítačových hrách
Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj s dlouholetou tradicí byl obnoven po tříleté pauze v roce 2011 společností PLAYzone, která se stala jeho novým pořadatelem. Finále pátého ročníku se po dvou letech na FOR GAMES, kterým předcházely dva ročníky v kongresovém hotelu Jezerka, uskuteční na festivalu IN-JOY na výstavišti v Brně.

O PLAYzone.cz
Portál www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České a Slovenské republice. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční herní scény. Pro komunity v nejrůznějších titulech pořádá krátkodobě i dlouhodobě trvající soutěže. Portál nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém a desítky dalších. Součástí je i herní online televize PLAYzone TV. Provozovatelem portálu je společnost PLAYzone s.r.o.

Pro další informace o PLAYzone či MČR:   

Jakub Trulík
trulik@playzone.cz
+420604261360

Kompletní program Festivalu sportu, tance a zábavy - aplikace pro Android a iOS

Datum: 4.11.2015 10:09:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště