Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
4.-6.11. 2016

Festival zábavy

Potvrzeno od PLAYzone: finále oficiálního Mistrvství ČR v počítačových hrách proběhne na In-Joy 2015

 

Společnost PLAYzone, provozovatel největšího česko-slovenského herního portálu www.PLAYzone.cz, dnes oznámila, že finále letošního oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách se uskuteční na festivalu zábavy IN-JOY. Ten hostí od 6. do 8. listopadu brněnské výstaviště a po celou dobu zde bude přítomné právě i MČR, které se zde dočká vyvrcholení svého 5. ročníku od obnovení.

PLAYzone zde bude mít rozestavené celé finále MČR, jak ho známe z předchozích let na FOR GAMES. Vyjma samotného finále v titulech Counter-Strike: Global Offensive, Hearthstone, League of Legends a StarCraft II za účasti předních tuzemských hráčů a týmů v bojích o statisícové ceny se můžete těšit na profesionální moderátory, doprovodné soutěže, živý a komentovaný stream PLAYzone TV plný odborníků i zajímavých hostů a samozřejmě také na arénu s volným hraním na certifikovaných sestavách HAL3000 MČR Pro či řadu technologických novinek a vychytávek, které zde představí partneři projektu MČR.

„Po dlouhém zvažování jsme se rozhodli jubilejní 5. ročník obnoveného MČR v počítačových hrách vrátit tam, kde se vždy odehrávalo. Konkrétně tedy do prostor brněnského výstaviště BVV!“ vyjádřil se Michal Nagy, projektový manažer PLAYzone. „MČR bude součástí festivalu IN-JOY, díky čemuž získáme větší prostory a nové možnosti, které akci posunou na vyšší level. Díky partnerům pak představíme spoustu zajímavých novinek, které potěší zejména hráče. Už brzy odhalíme všechna překvapení a máte se na co těšit! Jak se říká, stay tuned...,“ dodal.

Datum: 28.7.2015 15:57:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie

Video

Současně také

You2ber Life
5.11. 2016


SPORT Life
4.-6.11. 2016


Dance Life Expo
4.-6.11. 2016


Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště