Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Pokémon Go na výstavišti? Když se objevil Dragonite, proměnil se lov na závod

 

Magikarpa, Voltorba i Kinglera si mohli poslední prázdninový den přijít zájemci ulovit na výstaviště. Kombinace slunečného počasí a zábavného programu přilákala do areálu veletrhů osmdesát lidí. Nechyběla mezi nimi třeba paní, která se k hraní hry dostala až při pracovní neschopnosti. Nyní využívá vycházky k tomu, aby lovila Pokémony.


Hráči prošli všechny PokéStopy a soupeřili o nadvládu ve dvou stadionech. Litý boj nakonec u pavilonu P vyhrál tým Mystic, hráči týmu Valor zase ovládli stadion u pavilonu G1.

Na několika PokéStopech navíc hráči rozsvítili Lure moduly, které přilákaly vzácné Pokémony. Například Dragonita. Když se na výstavišti objevil, proměnil se poklidný lov v závod, kdo ho chytne jako první. Nakonec si ho v Pokébalu odnesla domů většina účastníků.

Kromě něj si do svých Pokédexů připsali třeba Shelldera, Mr. Mima nebo Nidorana. Herní batohy pak naplnili množstvím předmětů, které ve hře využijí – například nové Pokébaly nebo Razz Berry, které usnadňují chycení Pokémonů.

Na své si ale přišli nejen milovníci nejnovějšího herního hitu. Kromě fanoušků Pokémon Go se na výstavišti sešlo i několik hráčů Ingressu. Ti dorazili zejména hackovat portály. Splnit ale mohli i dvě mise, které se v areálu výstaviště nachází.

Všichni, kteří na lov dorazili, se navíc mohou zapojit do soutěže. Pokud se na akci vyfotili, mohou do 10. září nahrát svůj snímek na facebookovou stránku veletrhu In-Joy. Autoři tří nejoriginálnějších snímků získají po dvou lístcích na Animefest. Deset dalších originálních snímků odměníme vstupenkami na Festival sportu, tance a zábavy.

Foto: Ondřej Miksche

Datum: 2.9.2016 8:37:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště