Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Pepsi se stává významným partnerem MČR

 

Akce velikosti Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách by se nemohla uskutečnit bez svých velectěných partnerů a naší ctí je oznámit dalšího, společnost PepsiCo.

Nadnárodní společnost PepsiCo se za svoji 118letou historii proslavila po celém světě a od roku 1993 působí také na českém trhu. Po 23 letech svého působení je nám ctí dnešní den označit za historicky moment, kdy PepsiCo vstupuje do česko-slovenského progamingu a stává se významným partnerem Mistrovství České republiky v počítačových a mobilních hrách.

Její produkty zná v podstatě každý, ať už jde o nápoje Pepsi, Pepsi Light, Mirinda, 7UP, Mountain Dew, Gatorade, ledové čaje Lipton, pramenitou vodu Toma Nature nebo také smažené bramborové lupínky Lay's. Celý tento široký repertoár PepsiCo zabezpečí občerstvení na velkolepé akci, jakou MČR 2016 na brněnském výstavišti bezesporu bude.
O svoji porci slazených i neslazených, sycených i nesycených nápojů nepřijde 4. až 6. listopadu opravdu nikdo. Těšit se na výrobky PepsiCo může naprosto každý, od všech hráčů přes kompletní personál až po tisíce návštěvníků přímo na největším středoevropském výstavišti.

Pokud stále ještě váháte, jestli za méně než tři týdny do Brna dorazit, tak tohle vás určitě přesvědčí. Pokud nechcete přijít o svoji vychlazenou Pepsi hned na úvod celého víkendu, zavítejte na stránky mcrlistky.cz a ještě dnes si v předprodeji pořiďte svůj VIP lístek!

Datum: 21.10.2016 13:53:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště