Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Parkour a Freerun s APDT Říčany se představí na veletrhu In-Joy

 

Ant Parkour Deadly Team Říčany je parkurový a freerunový tým, který začal fungovat v roce 2009.

Pod vedením Ivy Mračkové a asistentů je jediným týmem tohoto druhu v ČR, který se zaměřuje i na děti mladší 6 let.

Borci APDT Říčany pod trenérským dozorem pravidelně trénují pondělí až pátek v tělocvičnách nebo na svém P&F parku. Hlavní náplní tréninků je naučit správnou techniku cviků. Získávají základy sportovní gymnastiky a akrobacie, které jsou nezbytné pro perfektní zvládnutí triků ať již v nebo i mimo tělocvičnu, aniž by utrpěli úraz a ohrožovali své okolí.

Nezbytná a neustále vyžadovaná je především disciplína, ale také správná a rychlá reakce každého jedince.

Proto, aby si borci dobře uvědomovali tíhu odpovědnosti za své chování, bylo sestaveno ,,Desatero Ant Parkour Deadly Teamu Říčany“.

V průběhu roku se aktivně účastní v doprovodném programu různorodých kulturních a sportovních akcí v ČR, ale i na mezinárodní úrovni.

Jako APDT Říčany jsme schopni vystupovat a prezentovat. Nabídnout zajímavou a netradiční prezentaci na vystoupení v médiích i workshopech formou akrobatických a gymnastických výkonů spojených právě s Parkourem&Freerunem.

APDT Říčany se také zaměřilo bezpochyby na nejproblematičtější skupinu mladistvých, tzv. teenagery. Snaží se upozornit širokou veřejnost na problematiku spojenou s náplní volného času této věkové skupiny i malých dětí. APDT Říčany si však také klade za cíl představit veřejnosti filozofii pohybové aktivity (pro mnohé spíše životního stylu) a ve spolupráci s odborníky správně nasměrovat mezi tuto věkovou skupinu mládeže i témata protidrogové prevence ve spolupráci s Drop-In.

Členové APDT Říčany spolupracují s Městskou policií Říčany i Policií ČR v Říčanech, aby formou besed i vlastní prezentací varovali své vrstevníky před výtržnostmi a dalšími negativními aktivitami, které mnozí nezasvěcení právě s parkouristy a freerunery spojují.

Na parkourovou show se těšte v pavilonu F.

Datum: 17.10.2016 13:25:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště