Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

MASSAGE dance industry

17.9.2015

Letos poprvé máte možnost zažít pokračování legendární klubové noci, která rozšiřuje svoji kapacitu. V pátek šestého listopadu se od 21 hodin rozezní pavilon B v rytmu house music. Máte se na co těšit.

MASSAGE dance industry

Plánek street city

16.9.2015

Tak ten náš festiválek pilujeme do neuvěřitelné dokonalosti, ostatně nejsme sami. Pokud jste se doslechli o tanečním rekordu s Jirkou Mádlem a Ondrou Sokolem, tak ti pilují také – momentálně hip hop.

Plánek street city

Podívejte se na jména DJ‘ s na páteční párty

13.8.2015

Upřesňují se nám informace o páteční párty (6. listopad) na show stage v pavilonu B. Název je upřesněn na IBIZA AFTER SEASON PARTY a taky známe jména DJ‘ s, kteří budou hrát.

Podívejte se na jména DJ‘ s na páteční párty

Potvrzeno od PLAYzone: finále oficiálního Mistrvství ČR v počítačových hrách proběhne na In-Joy 2015

28.7.2015

Společnost PLAYzone, provozovatel největšího česko-slovenského herního portálu www.PLAYzone.cz, dnes oznámila, že finále letošního oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách se uskuteční na festivalu zábavy IN-JOY. Ten hostí od 6. do 8. listopadu brněnské výstaviště a po celou dobu zde bude přítomné právě i MČR, které se zde dočká vyvrcholení svého 5. ročníku od obnovení.

Potvrzeno od PLAYzone: finále oficiálního Mistrvství ČR v počítačových hrách proběhne na In-Joy 2015

Gaming, show a streetová zábava

24.6.2015

In-Joy 2015 bude výsledkem odladěného aranžmá, které jsme si vyzkoušeli v loňském roce. In-Joy je součástí Festivalu sportu, tance a zábavy společně s veletrhy SPORT Life a Dance Life Expo. Jako vždycky bude In-Joy umístěn v přízemí pavilonu E, základem programu budou PC hry, streetové sporty a streetová zábava, koncerty a taneční vystoupení – také díky propojení s Dance Life Expo.

Gaming, show a streetová zábava

SHOW CAR vyráží

9.6.2015

Léto ještě nezačalo, ale my se už pilně připravujeme na listopad – například chodíme v teplém oblečení, ze stromů trháme listy a vyrábíme mlhu (tj. mlžíme). Kromě toho jsme vytvořili show car pro letošní ročník Festivalu sportu, tance a zábavy a ten teď budete vídat na sportovních a tanečních soutěžích a určitě i při mnoha jiných příležitostech.

SHOW CAR vyráží

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště