Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Na finále MČR 2015 uvidíme nejlepší hráče a týmy ve čtyřech soutěžních titulech

 

Oproti loňskému roku se na nejdůležitější herní akci roku představí hned osmička nejlepších ve čtyřech vybraných hrách.

Společnost PLAYzone, provozovatel největšího česko-slovenského herního portálu www.PLAYzone.cz, dnes potvrdila svůj výběr soutěžních titulů pro finále oficiálního Mistrovství ČR v počítačových hrách a zároveň také počty postupujících, kteří se spolu ve virtuálních zápasech poperou nejen o titul mistra ČR, ale také statisícové ceny.

Seznam her, v nichž se bude soutěžit, je naprosto dle očekávání a odpovídá tomu z předchozímu roku. Uvidíme tak dva turnaje hrané týmovým formátem pět na pět a stejný počet turnajů, kde každý bude stát sám za sebe, tedy jeden na jednoho. Týmové tituly zastupuje střílečka Counter-Strike: Global Offensive s nejpopulárnější MOBA hrou světa League of Legends, zatímco single-playerovky jsou kompletně z dílny společnosti Blizzard – řeč je o karetním Hearthstone a sci-fi strategii StarCraft II.

Oproti loňskému ročníku, který ještě hostil veletrh FOR GAMES, se ale na finále MČR 2015 dočkáme mnohem vyššího počtu účastníků. Namísto dvou nejlepších hráčů, respektive celků se zde totiž představí hned osmička nejlépe postavených v MČR Klasifikaci (momentální pořadí k vidění na http://www.playzone.cz/mcr-klasifikace). Ta probíhá celý rok jak na online, tak i offline soutěžích, v nichž kvalifikanti sbírají úměrný počet bodů. Diváci na místě, ale i na živě komentovaném přenosu PLAYzone TV se tedy mohou těšit na mnohem větší porci strhujících a kvalitních zápasů!

Na závěr už pouze připomínáme, že finále pro rok 2015 proběhne na brněnském výstavišti BVV, a to konkrétně ve dnech 6. až 8. listopadu v rámci festivalu IN-JOY. Po dlouhých letech se tak oficiální Mistrovství ČR v počítačových hrách vrací na místo, kde vzniklo – tehdy ještě jako Invex Cup.

Více o finále MČR, například ceny a jména konkrétních účastníků, bude oznámeno později. Aktuální novinky můžete vždy sledovat na www.PLAYzone.cz, mcr.playzone.cz nebo na Facebook stránce PLAYzone.

Projekt MČR a MČR Tour vzniká a běží za podpory generálních partnerů INTEL, AlienWare, NVIDIA, Western Digital, MSI, Philips Gaming Monitors, HAL3000, CZC.cz, AVerMedia a Logitech, hlavních partnerů Comgad, DXRACER, Playman, Seasonic, FakaHeda, Kaspersky Lab a hitbox a mediálních partnerů Prima COOL, Eurozprávy.cz, RE-PLAY, SCORE, Computer, Games.cz, Sector, Živé, Tryhard, Generace21 a youradio.

O Mistrovství České republiky v počítačových hrách

Mistrovství ČR v počítačových hrách je vrcholnou akcí profesionálního a poloprofesionálního hraní (progamingu) České i Slovenské republiky. Turnaj s dlouholetou tradicí byl obnoven po tříleté pauze v roce 2011 společností PLAYzone, která se stala jeho novým pořadatelem. Finále pátého ročníku se po dvou letech na FOR GAMES, kterým předcházely dva ročníky v kongresovém hotelu Jezerka, uskuteční na festivalu IN-JOY na výstavišti v Brně.

O PLAYzone.cz
Portál www.playzone.cz je zaměřen na podporu a rozvoj online her v České a Slovenské republice. Každý den přináší kompletní zpravodajství z domácí i zahraniční herní scény. Pro komunity v nejrůznějších titulech pořádá krátkodobě i dlouhodobě trvající soutěže. Portál nabízí množství komunitních funkcí jako fórum, blogy, soutěže, sázkový systém a desítky dalších. Součástí je i herní online televize PLAYzone TV. Provozovatelem portálu je společnost PLAYzone s.r.o.

Pro další informace o PLAYzone či MČR:
Jakub Trulík
trulik@playzone.cz
+420604261360

 

Datum: 22.9.2015 13:43:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště