Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Mistrovství ČR v počítačových hrách v plném proudu!

 

V pavilonu B probíhají líté boje v Counter-Strike: Global Offensive a StarCraft II.

V populárním CSku se bojuje ve skupinách o postup do semifinále a finále. Pro letošní ročník se pořadatelé rozhodli zavést systém GSL, což ve zkratce znamená, že týmy se ve skupinách neutkají každý s každým, ale každá skupina je v podstatě double elimination pavouk. Na postup ze skupiny tým potřebuje dvě vítězství, v případě dvou proher jede domů.

A to potkalo jednoho z největších favoritů, tým Majestic Lions, který po prohrách s eEriness a Zero Damage už balí kufry. Právě eEriness svedli s eSubou nejnapínavější souboj do těchto chvil. V prvním kole byli deklasování v Cache mapě 1:16 a když si do druhého kola vybrali Inferno, tedy parádní mapu soupeře, nevsadil by si na ně vůbec nikdo. Jenže eEriness zabojovali a zvítězili po prodloužení 19:16 a vynutili si třetí mapu. V ní po dramatickém vývoji zvítězila eSuba 16:14 a dostala se do finále. Dalším semifinalistou jsou nEophyte, o další místa bojují právě teď Gunrunners a eXtatus a navrch mají eXtatus.

Ve StarCraft II se stal prvním finalistou BlueCheese, který se může těšit na soupeře pro večerní zápas o titul. Druhý finalista vzejde ze souboje mezi ReiTorem a TomikuSem.

V sobotu se tak máme na co těšit – kompletní program naleznete zde: http://www.playzone.cz/clanky/harmonogram-zapasu-na-mcr-v-pocitacovych-hrach

Datum: 6.11.2015 14:50:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště