Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Jak na youtubery na You2ber Life 2016

 

Program s youtubery na letošním festivalu bude určitě vrcholem sobotního programu, pro mnohé vrcholem víkendu, pro někoho nejlepším okamžikem měsíce a pro jiné bude v této chvíli už po Vánocích. Klidně si ale vezměte kapříka s bramborovým salátem s sebou na výstaviště a iluzi Vánoc nic chybět nebude. Důležitější je si říct, jak bude zhruba vypadat program a co je třeba vědět k rozhodnutí, jakou si koupit vstupenku.

Vstupenka za 130 korun

Základní vstupenka stojí 130 korun (při nákupu přes web, na místě 200 korun), tuto cenu také platíte, pokud vám není ještě 15 let. S touto vstupenkou se můžete zúčastnit celého dopoledního programu s youtubery a flash mobu. Bude to vypadat následovně:

V 10 hodin začneme na stage v pavilonu C zhruba hodinovým blokem se všemi přítomnými youtubery – představení, soutěže, hry a podobně. Kolem dvanácté se přesuneme do pavilonu B na show stage, kde se budeme věnovat projektu Šéfík internetu za přítomnosti finalistů Šéfíka, moderátora a hlavně FATTYHO!!! V plánu je naprosto speciální show a soutěž. Kolem půl jedné začnou přípravy na flash mob s youtubery, navíc s Ondřejem Sokolem, Jakubem Kohákem a Lukášem Pavláskem. Tohle si užijete zhruba do dvou hodin a právě flash mob je něco zcela jiného, než znáte z jiných youtuberských akcí. Pokud máte vstupenku za 130 korun, tady váš program s youtubery končí.

Vstupenka za 490 korun - You2ber VIP

VIP youtuberská vstupenka stojí 490 korun (přes web v akci), pak 590 – přes web po vyprodání těch o stovku levnějších, na místě pak 790 korun. Pokud s sebou mrsknete, tak můžete ušetřit tři stovky. S touto vstupenkou se dostanete do blízkosti všech youtuberů v trochu komornější atmosféře si je všechny pořádně užijete. Vše pouze pro držitele You2ber VIP vstupenky začíná v 15 hodin a bude se odehrávat v pavilonu E ve VIP zóně.

S touto vstupenkou můžete samozřejmě absolvovat celý dopolední program včetně flash mobu. Pak se tedy ve tři hodiny sejdeme v Éčku a začínáme s programem pro holky s Annou Šulc, Makynou016 a Gabrielle Hecl. Na ně navážou baviči – Kovy, Fayne, Jmenuju se Martin, Misha a Barbora Votíková. V další fázi baviče vystřídají hráči – Denča, Vendali, Porty, MarveX, Peťan, House, Pedro, Fatty Pillow. Každý udělá rozhovor s moderátorem, budeme soutěžit, youtubeři budou soutěžit mezi sebou, vy tomu svému můžete fandit – a my i oni na to spoléháme! Kolem sedmnácté hodiny začne diskuze se všemi youtubery na témata, která každého zajímají – jak si založit kanál, co vede k úspěchu, jaké technologie používat a podobně. Fanoušci – držitelé VIP vstupenky – mohou klást dotazy. Po skončení diskuze začne focení a autogramiáda. Každý youtuber bude fanouškům k dispozici ve své kóji a vy si je bude postupně obcházet, fotit se s nimi a získávat autogramy. Tato část programu bude trvat tak dlouho, jak bude třeba. Mezitím začne v pavilonu E na jiném místě PRIGL HALL, takže pokud budete mít už youtuberů dost, můžete se přesunout na tuhle akci. Vstupenka stojí normálně 200 korun, čili tady šetříte další dvě stovky, protože jako držitelé You2ber VIP vstupenky máte vstupné na sobotní PRIGL HALL v ceně. S You2ber VIP vstupenkou tedy strávíte s youtubery celý den, dozvíte se leccos zajímavého a pak se můžete bavit až do noci.

Pojďme si tedy shrnout, co v jednotlivých vstupenkách získáte

Vstupenka KLASIK
(za 130 Kč on-line / 200 Kč na místě)
Vstupenka VIP
(za 490 Kč v on-line akci / 790 Kč na místě)
 • Vstup na Festival sportu, tance a zábavy
 • Představení všech youtuberů
 • Show s finalisty soutěže Šéfík internetu a FattyPillowem
 • Flash mob s youtubery, Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem
 • Vstup na Festival sportu, tance a zábavy
 • Představení všech youtuberů
 • Show s finalisty soutěže Šéfík internetu a FattyPillowem
 • Flash mob s youtubery, Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem
 • FASHION, FUN a GAME VIP program
 • Soutěže s youtubery
 • Diskuze se všemi youtubery na téma Jak si založit vlastní kanál a být úspěšný na YouTube
 • Osobní setkání s youtubery v tematických zónách
 • Autogramiáda
 • Focení
 • PRIGL HALL párty

Vstupenky zakoupíte na etickets.bvv.cz 

 • Vyberte veletrhy s logem You2ber Life a typ vstupenky VIP nebo Klasik
Datum: 14.10.2016 8:45:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště