Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

IN-JOY 2016 – PC hry a youtubeři ve třech pavilonech

 

Letošní In-Joy opět trochu narostl a pro návštěvníky se chystá spousta programů, které stojí na dvou pilířích: počítačových hrách a youtuberech. In-Joy je součástí Festivalu sportu, tance a zábavy společně s veletrhy SPORT Life  a Dance Life Expo. Program festivalu In-Joy najdete ve třech pavilonech: B – hlavní stage, na které proběhne část programu youtuberů, C – počítačové hry a E – hlavní část programu youtuberů s názvem You2ber Life.

Celý den s předními českými youtubery

Youtubeři se jako součást festivalu IN-JOY objevili loni poprvé. Jejich úspěch nás inspiroval a letos to s nimi rozjedeme v úplně jiných otáčkách, ostatně tento program má svou značku You2ber Life. Týden  před akcí máme 20 předních českých youtuberů a stále jednáme s dalšími. Posledním přírůstkem je Pavel Herdyn Mikeš, známý také jako hráč League of Legends. Na výstavišti uvidíte samozřejmě herní youtubery, ale máme i něco pro holky a nebo taky komiky. Program je celodenní, zažijete neuvěřitelné věci, které jsou na jiných youtuberských akcích nerealizovatelné. Část youtuberů se zúčastní pokusu o překonání tanečního rekordu, samozřejmě jako tanečníci na pódiu. Základní program s youtubery může vidět každý návštěvník výstaviště, nezapomenutelný zážitek a plný celodenní program vám zajistí pouze You2ber VIP vstupenka. Tento VIP program proběhne v pavilonu E, „veřejná“ část youtuberského programu (tj. ta, na kterou postačí běžná vstupenka) proběhne na pódiu v pavilonu B a C.

Prvních 490 zájemců získá You2ber vstupenku v akci za 490 korun. Pokud vás youtubeři zajímají, tak právě od 15 hodin v pavilonu E nastane to, na co čekáte (více o programu a vstupném). S youtubery si zasoutěžíte, setkáte se s nimi a budete se moci vyfotit. Ke vstupnému na youtubery je třeba ještě podotknout, že na program youtuberů po 15. hodině se dostanete pouze s You2ber VIP vstupenkou, žádná jiná v tomto případě nebude akceptována. Na místě je tato vstupenka výrazně dražší, bude stát 790 korun. V extrémní variantě byste mohli zaplatit až 990 korun - když si na místě koupíte vstupenku za 200 korun a teprve pak si rozmyslíte, že půjdete na VIP program youtuberů, a dokoupíte ještě další vstupenku za 790 korun. Včasný nákup You2ber VIP vstupenky se tedy rozhodně vyplatí.

Gaming v pavilonu C

V rámci festivalu In-Joy jsme pro fanoušky her letos opět připravili finále Mistrovství ČR v počítačových hrách. To letos premiérově doplní finále Vodafone mistrovství ČR v mobilních hrách. Zkrátka nepřijdou ani návštěvníci, pro které jsme nachystali více než sto herních počítačů. Veškerý program související s počítačovým hraním bude připraven v pavilonu C a určitě zde bude možné koupit herní příslušenství k PC.

Streetové a adrenalinové sporty

Streetové sporty jsme v roce 2016 přesunuli do pavilonu F, kde je najdete společně s adrenalinovými sporty. Ozdobou této arény bude sedmimetrová rampa pro MTB/BMX ridery. V Efku najdete tyto streetové sporty: BMX freestyle, parkour, footbag, freestyle football, biketrial, yoyo, freestyle koloběžky.

PRIGL HALL

V pátek a v sobotu se můžete na výstavišti bavit až do rána, a to na párty PRIGL HALL . Tanečníky čekají dvě noci plné kvalitní hudby v pavilonu E.

Další zábava na výstavišti

Souběžně probíhají na výstavišti další dvě akce plné akčních momentů a zábavy SPORT Life a Dance Life Expo. Určitě stojí za to se podívat, co nabízejí, mimo jiné například street dance studio. V případě zájmu je třeba se na taneční workshopy registrovat.

Datum: 30.9.2016 13:19:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště