Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IN-JOY
nyní jako Life!

Festival zábavy

Hvězdný flash mob se uskuteční i letos. Sokol, Pavlásek a Kohák již trénují!

 

Festival sportu, tance a zábavy se již tradičně stává místem, kde se tanečníci z celé republiky pokouší překonávat rekord v počtu lidí tančících v jeden okamžik na stejnou choreografii. Jinak tomu nebude ani letos! Takže na koho se vlastně můžete těšit? Stejně jako loni se rekordu bude účastnit Ondra Sokol. Své taneční umění spolu se Sokolem předvedou také Lukáš Pavlásek a Jakub Kohák. Tomu říkáme silná trojice! Jejich úkol však nebude vůbec snadný. Současný rekord totiž drží Sokol s Jirkou Mádlem, kteří s dalšími 1216 tanečníky tančili před rokem na song Uptown Funk.

Ondra, Lukáš a Kuba vás roztančí na klasiku od Michaela Jacksona Smooth Criminal. Kluci se na akci už moc těší a poctivě nacvičují choreografii, která bude již brzy zveřejněna, takže můžete začít trénovat i vy! Doufáme, že je tedy nenecháte ve štychu a přijdete si s nimi zatančit!

„Myslím, že s Jiřím jsme nasadili loni laťku hodně vysoko. Letos jsou mí noví kolegové ale o dost vyšší a širší, takže bysme ji možná mohli i překonat!“ říká Sokol.

Datum: 31.8.2016 14:14:00

Mohlo by Vás zajímat

Fotogalerie In-Joy 2016

Video

Současně také

You2ber Life
xx.11. 2017


SPORT Life
10.-12.11. 2017


Dance Life Expo
10.-12.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště