Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
10.-13.5. 2011

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Předběžná závěrečná zpráva

13.5.2011

11. mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET provázel velký zájem návštěvníků. Část vojenské techniky na výstavišti zůstane i v sobotu, kdy zde pokračuje 15. mezinárodní veletrh požární a bezpečnostní techniky a služeb PYROS/ISET a díky atraktivnímu oprovodnému programu se předpokládá rekordní zájem veřejnosti. Celková návštěvnost Veletrhů integrovaného záchranného systému tak překročí třicet tisíc osob.

Předběžná závěrečná zpráva

NIDES s novinkami pro armádní specialisty

13.5.2011

Společnost NIDES, která dodává silovým resortům unikátní zařízení od předních světových výrobců, na letošním veletrhu IDET představila zajímavé inovace i dvě pro český trh zcela nové značky. Návštěvníky zaujal průzkumný robot pro chemiky stejně jako nejmenší a nejlehčí přístroj nočního vidění na světě.

NIDES s novinkami pro armádní specialisty

Miny v nové podobě

13.5.2011

Řadu novinek prezentuje na veletrhu IDET v pavilonu P akciová společnost Poličské strojírny. Mimo jiné jde o zařízení určené na ochranu protitankových min umístěných v minovém poli AHD, o provedení přelaborace protitankových min typu PT Mi-U na miny s novým typem rozněcovače a systém SRNA určený k iniciaci náložek trhavin s další.

Sobotní program ocení fandové vojenské a záchranářské techniky

13.5.2011

Modelová bitva tanků a letadel nebo první předvedení neletální (nesmrtící) munice, která se používá třeba proti agresivním demonstrantům nebo sportovním fanouškům. I takové lahůdky nabídne sobotní doprovodný program na brněnském výstavišti.

Aero Vodochody spolupracuje s renovovanými výrobci letounů

13.5.2011

Aero Vodochody a.s. je v současnosti zapojeno do rozsáhlé kooperační výroby pro přední světové letecké výrobce. Jedná se především o montáž vrtulníků Sikorsky S-76, montáž centroplánu letounů C-27J Spartan, výrobu zbraňových závěsníků pro letouny JAS-39 Gripen a montáž špičky trupu pro vrtulníky Sikorsky UH-60M. Na veletrhu IDET se prezentuje v pavilonu P.

Mistr vysoké laťky cítí životní formu

13.5.2011

Už dva roky hájí barvy Dukly skokan do výšky Jaroslav Bába, kterému změna tréninkového prostředí jednoznačně prospěla. Z letošního atletického ME v hale přivezl stříbro, což je jeho první medailový zisk z vrcholných soutěží od olympijského bronzu z Atén 2004. O svých plánech se rozhovořil na besedě, kterou pro návštěvníky veletrhu IDET uspořádal ASC Dukla.

Boxy umí víc než jen chránit

13.5.2011

Společnost ATS-TELCOM PRAHA v pavilonu P představila unikátní řešení, která ochrání citlivá elektronická zařízení při transportu a zároveň zajistí jejich bezproblémový provoz v nejnáročnějších podmínkách. Jeden z těchto exponátů - zodolněný rozvaděč ATS A-L BOX – ocenila mezinárodní porota odborných novinářů Zlatou prestižní cenou IDET NEWS 2011.

Pět desítek tanků a na dvě desítky letadel se střely v bitvě před pavilonem Z

13.5.2011

Stovky návštěvníků veletrhu PYROS/ISET sledovaly při příjemném počasí tankovou a leteckou Bitva MIDWAY s pyrotechnickými efekty, kterou pořádal Midway Mini Navy Club Brno o.s. Samozřejmě se jí se svými modely zúčastnily RC Model klub Brno, RC Truck Brno, a další pozvané kluby.

TATRA v akci v bazénu před pavilonem Z

12.5.2011

Pomoc těžké techniky při povodních prezentuje v praxi na veletrhu IDET v bazénu před pavilonem Z Česká protipovodňová asociace. Lidé mohou zhlédnout jak se chová vozidlo Tatra ve vodě vysoké až 120 cm a jak působí jeho záplavová vlna na různé protipovodňové zábrany.

TATRA v akci v bazénu před pavilonem Z
1 2 3 4 5

IDET 2011

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště