Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
29.-31.5. 2019

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Omnipol a.s.

 

OMNIPOL je globální integrátor a dodavatel obranných, bezpečnostních a leteckých systémů. Od roku 1934 má mnoho spokojených zákazníků ve více než 60 zemích světa.

OMNIPOL poskytuje řešení v oblastech unikátního pasivního sledování, průzkumu a monitoringu prostřednictvím systémů, jako je Vera-NG nebo SDD. Společně se na stánku představí s dceřinou společností ERA, která je průkopníkem a předním dodavatelem pro sledování letového provozu ve vzduchu i na civilních letištích a pro potřeby armádních a bezpečnostních složek. Osvědčené technologie multilaterace a ADS-B nabízejí výkonná a spolehlivá dohledová řešení pro řízení letového provozu, letišť a vojenských sil v 58 zemích světa.

V široké škále nabízených produktů nechybí nový podzvukový cvičný proudový letoun L-39NG a s ním související servisní služby. Společný projekt společností OMNIPOL a AERO Vodochody AEROSPACE úspěšně pokračuje a L-39NG navazuje na svého úspěšného předchůdce L-39.

Mezi další nabízené produkty patří turbovrtulové letadlo L 410 UVP-E20 pro zvláštní mise, systémy pro sledování hranic a další řešení v oblasti obrany a bezpečnosti.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Novinka bude určitě projekt L-39NG, který je již ve fázi konstrukčních prací a letových zkoušek demonstrátoru zástavby nového motoru do trupu L-39, které probíhají úspěšně.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Oslovit chceme všechny uživatele letounů L-39, kteří se potýkají s problémy údržby stávajících motorů AI-25TL z Ukrajiny. Dále chceme představit systém VERA NG v posledním provedení, který má rozšířené funkční parametry a může být velmi zajímavý i pro domácího uživatele. Součástí stánku bude i průzkumný systém Primoco UAV, který je vhodný pro získávání informací o stavu na zemi, včetně jejich zpracování.

www.omnipol.cz

Datum: 3.1.2017 15:49:00

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

PYROS
29.5. - 1.6. 2019


ISET
29.5. - 1.6. 2019

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště