Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
18.-21.1. 2018

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
18.-21.1. 2018

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Doprovodný program

DOPROVODNÝ PROGRAM - celkový přehled

ODBORNÝ DOPROVODNÝ PROGRAM

PROGRAM PRO VEŘEJNOST

 

DOPROVODNÝ PROGRAM - po dnech

18.01. ČTVRTEK

09:30 - 10:00 ODBORNÝ PROGRAM: Slavnostní zahájení finále soutěže Gastro Junior Brno 2018 – Bidfood Cup - Pavilon P
10:00 - 11:00 ODBORNÝ PROGRAM: Slavnostní zahájení veletrhů cestovního ruchu GO a Regiontour 2018 - Pavilon P, 1. patro, foyer sálu P1
10:00 - 17:00 Gastro Junior Brno-Bidfood Cup 2018 - 24. ročník celorepublikového finále soutěže mladých talentů v oborech kuchař, cukrář, číšník, barman, barista - pavilon P, expozice Gastro Junior Brno
10:30 - 12:30 Slavnostní vyhodnocení potravinářských soutěží ZLATÁ Chuť jižní Moravy 2017 a Regionální potravina Jihomoravského kraje, informace o ročníku 2018 a o prezentačních akcích v roce 2018 - SALIMA, TECHAGRO, dožínky... - Pavilon P, Centrální programové pódium
10:30 - 11:00 Termální ostrov Ischia v Itálii - Pavilon P, Pódium AČCKA
11:00 - 11:30 Nomádi - Pavilon F
11:00 - 12:00 Prezentace destinací: Kuba - Pavilon P, Pódium ACK ČR
11:00 - 13:00 Dominikánská republika: Země mnoha tváří - Pavilon P, Pódium AČCKA
11:30 - 12:00 VIDA! show založená na principech těžiště a rovnováhy - Pavilon F
11:30 - 12:30 ODBORNÝ PROGRAM: Tisková konference Statutárního města Brna - Pavilon P, sál P1 - 1. patro
12:00 - 12:30 Most pro Tibet - Pavilon F
12:00 - 13:00 Prezentace destinací: Chorvatsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
12:30 - 13:00 Mobilní platforma pro neobyčejné rodinné výlety, skryté příběhy zajímavých míst ČR - Pavilon F
12:30 - 12:55 Cykloturistika v regionech ČR – cyklistické kuriozity a zajímavosti - Pavilon P, Centrální programové pódium
12:55 - 13:00 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:00 - 13:30 Dovolená na vodě - Pavilon F
13:00 - 13:30 Módní přehlídka: SECESE aneb "Lázeňská kolonáda před 100 lety" - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:00 - 14:00 Černé podnikání - Pavilon P, Pódium ACK ČR
13:00 - 14:00 Tajné tipy ze Švýcarska - Pavilon P, Pódium AČCKA
13:00 - 13:45 ODBORNÝ PROGRAM: Tisková konference Ministerstva pro místní rozvoj ČR a České centrály cestovního ruchu – CzechTourism - Pavilon P, sál P1 - 1. patro
13:00 - 14:30 ODBORNÝ PANEL: Nové technologie v cestovním ruchu - Pavilon P, sál P4 - 2. patro
13:30 - 14:00 Projekty na podporu cykloturistiky na Znojemsku - Pavilon F
13:30 - 13:55 První republika v Královéhradeckém kraji – turistické novinky v Královéhradeckém kraji, Karel Čapek a Salon republiky - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:30 - 15:00 ODBORNÝ PROGRAM: Jednání Fóra cestovního ruchu - Pavilon P, sál P2 - 1. patro
13:55 - 14:00 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:00 - 14:15 Dovolenka na Slovensku – dobrý nápad! - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:00 - 15:00 Chutě blízkého východu (Irák, Turecko, Maroko a Kurdistán) - Pavilon F
14:00 - 15:00 Prezentace destinací: Maďarsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
14:00 - 15:00 Slovinsko méně známé - Pavilon P, Pódium AČCKA
14:00 - 14:30 ODBORNÝ PANEL: Klasifikace destinačních managementů - Pavilon P, sál P1 - 1. patro
14:00 - 14:30 ODBORNÝ PROGRAM: Tisková konference Asociace krajů ČR a Svazu měst a obcí ČR - pavilon P, 1. patro, foyer sálu P1
14:15 - 14:45 Mikroregion Ivančicko – krajina řek, výhledů a příběhů – křest nových turistických map - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:30 - 15:30 ODBORNÝ PANEL: Projekt AMBASADOR - Pavilon P, sál P1 - 1. patro
14:30 - 16:00 ODBORNÝ PROGRAM: Společné jednání Rady Asociace krajů ČR, předsednictva Svazu měst a obcí ČR
a vedení Ministerstva pro místní rozvoj ČR - pavilon P, sál P5
14:45 - 15:15 Veřejná tisková konference k „Noci, Dni a Měsíci věží a rozhleden ČR 2018“, vyhlášení nejlepších vrcholových fotografií z roku 2017, křest turistické vizitky Regiontour 2018 - Pavilon P, Centrální programové pódium
15:00 - 15:30 Ferratové perly Alp - Pavilon F
15:00 - 16:00 Profesní organizace, podpora cestovního ruchu - Pavilon P, Pódium ACK ČR
15:00 - 16:00 Prezentace katalogu 2018 - Pavilon P, Pódium AČCKA
15:00 - 15:30 ODBORNÝ PANEL: Marketing v cestovním ruchu - Pavilon P, sál P4 - 2. patro
15:00 - 16:00 ODBORNÝ PROGRAM: Prezentace České asociace novinářů a publicistů cestovního ruchu (Czech Travel Press) a slavnostní vyhlášení výsledků její novinářské soutěže, vyhlášené na rok 2017 - Pavilon P, sál P2
15:15 - 15:45 GO KAMERA – „Cestovatelské legendy“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
15:30 - 16:00 Jasyko: Exkluzivní relax zóna - Pavilon F
15:45 - 15:50 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
16:00 - 17:00 Velká cena cestovního ruchu – slavnostní vyhlášení výsledků soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
16:00 - 17:00 Prezentace destinací: Rakousko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
16:00 - 18:00 GO KAMERA: KATEŘINA CHAVEAU, BWINDI ORPHANS: SAFARI I KÁVA; DANA HOLEČKOVÁ, malířka: NÁVRAT NOSOROŽCŮ DO AFRIKY - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
16:00 - 17:00 ODBORNÝ PROGRAM: Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Velká cena cestovního ruchu - Pavilon P, Pódium
18:00 - 20:00 GO KAMERA: JOSEF ŠIMŮNEK, horolezec: OSMITISÍCOVKY; JAN MIKLÍN,
geograf: STŘEDNÍ ASIE; JAN HRUBÝ, houslista: HUDBA A CESTY - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
20:00 - 22:00 GO KAMERA: VLADKA KENNETT, záchranářka: NOVÝ ZÉLAND; RUDOLF KRAUTSCHNEIDER

19.01. PÁTEK

10:00 - 12:30 Soutěž PROFI GO 2018 - turistický produkt - Pavilon P, Pódium ACK ČR
10:00 - 17:00 Gastro Junior Brno-Bidfood Cup 2018 - 24. ročník celorepublikového finále soutěže mladých talentů v oborech kuchař, cukrář, číšník, barman, barista - pavilon P, expozice Gastro Junior Brno
10:30 - 14:00 21. ročník soutěže o královnu regionů České republiky REGION REGINA 2018 - Pavilon P, Centrální programové pódium
11:00 - 11:30 Jasyko: Exkluzivní relax zóna - Pavilon F
11:00 - 12:00 Tajné tipy ze Švýcarska - Pavilon P, Pódium AČCKA
11:00 - 15:30 ODBORNÝ PANEL: Nové technologie v cestovním ruchu - Pavilon P, sál P4 - 2. patro
11:00 - 12:00 ODBORNÝ PROGRAM: Cestovní kanceláře a agentury a EET a GDPR - Pavilon P, sál P3 - 2. patro
11:00 - 14:00 ODBORNÝ PROGRAM: Jednání Asociace turistických informačních center ČR - Pavilon P, sál P2 - 1. patro
11:30 - 12:00 Projekty na podporu cykloturistiky na Znojemsku - Pavilon F
12:00 - 12:30 Dovolená na vodě - Pavilon F
12:00 - 13:00 Prezentace katalogu 2018 - Pavilon P, Pódium AČCKA
12:30 - 13:00 ODBORNÝ PANEL: Nástrahy a negativní zkušenosti s používáním virtuální reality nejen v cestovním ruchu - pavilon P, sál P4
12:30 - 13:00 VIDA! show založená na principech těžiště a rovnováhy - Pavilon F
12:30 - 13:30 Prezentace destinací: Řecko a řecké ostrovy - Pavilon P, Pódium ACK ČR
12:30 - 13:30 ODBORNÝ PROGRAM: Jednání Asociace turistických informačních center ČR – EET a prodej vstupenek - Pavilon P, sál P4 - 2. patro
13:00 - 13:30 Juračka - Využití dronů v cestovním ruchu - Pavilon F
13:00 - 14:00 Na kole a na lodi po ostrovech Dalmácie - Pavilon P, Pódium AČCKA
13:30 - 14:00 Vědomostní soutěže, hlavolamy, skládanky, doplňovačky pro děti - Pavilon F
13:00 - 14:00 ODBORNÝ PANEL: Jak vnímají cílové skupiny produkty cestovního ruchu České republiky? - Pavilon P, sál P4 - 2. patro
13:30 - 14:00 Prezentace destinací: Maďarsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
14:00 - 15:00 Extrémní kuchyně - Pavilon F
14:00 - 14:30 Prezentace destinací: Slovensko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
14:00 - 15:00 Prezentace Katalogu 2018 - Pavilon P, Pódium AČCKA
14:30 - 14:50 Standardní a latinskoamerické tance - Taneční studio KOMETA - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:30 - 15:30 Prezentace destinací: Rusko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
15:00 - 15:30 Ferratové perly Alp - Pavilon F
15:00 - 16:00 Slavnostní vyhlášení výsledků soutěží PROFI GO, PROFI GO – turistický produkt a REGION REGINA 2018 pořádaných pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR, agentury CzechTourism, Asociace krajů České republiky a Asociace cestovních kanceláří ČR - Pavilon P, Centrální programové pódium
15:00 - 16:00 ISLAND - Pavilon P, Pódium AČCKA
15:30 - 16:00 Nomádi - Pavilon F
15:30 - 16:00 Prezentace destinací: Chorvatsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
16:00 - 16:15 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
16:00 - 16:30 Most pro Tibet - Pavilon F
16:00 - 16:30 Prezentace destinací: Rakousko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
16:00 - 16:30 Termální ostrov Ischia v Itálii, poznávací zájezdy - Pavilon P, Pódium AČCKA
16:00 - 18:00 GO KAMERA: MUZEUM REKORDŮ A KURIOZIT PELHŘIMOV; LADISLAV + KATKA BEZDĚK, BIG TRIP: CESTA KOLEM SVĚTA; JIŘÍ PAVLICA, hudebník: JIŽNÍ AFRIKA - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
16:15 - 16:45 GO KAMERA – „Cestovatelské legendy“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
16:30 - 17:00 Prezentace katalogu 2018 - Pavilon P, Pódium AČCKA
16:45 - 17:00 První republika v Královéhradeckém kraji – turistické novinky v Královéhradeckém kraji, Karel Čapek a Salon republiky - Pavilon P, Centrální programové pódium
18:00 - 20:00 GO KAMERA: DIVADLO HUSA NA PROVÁZKU, 10 osobností: STARÁ PARTA V AFRICE; MIROSLAV BÁRTA, fotograf: Egypt; TUBABU FILA - RYTMY ŽHAVÉ AFRIKY - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
20:00 - 22:00 GO KAMERA: TUBABU FILA: AFRICKÉ TAMTAMY; LEJLA ABBASOVÁ, moderátorka: MASAJSKÁ KEŇA; PAVEL BÉM + RUDA ŠVAŘÍČEK: HUASCARÁN + NEJVYŠŠÍ HORY PERU A BOLÍVIE - Kongresové centrum, sál A, 2. patro

20.01. SOBOTA

10:00 - 11:00 Katalog 2018, INDIE – GOA BEACH - Pavilon P, Pódium AČCKA
10:00 - 12:15 GO KAMERA: ROMAN POSOLDA, KOLA PRO AFRIKU: CESTA KOLA; LIBOR DUŠEK, etnolog: PAMÍR, STŘECHA SVĚTA - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
10:00 - 12:00 ODBORNÝ PROGRAM: Prezentace Kalina Travel Platform - Pavilon P, sál P3 - 2. patro
10:00 - 17:00 Gastro Junior Brno-Bidfood Cup 2018 - 24. ročník celorepublikového finále soutěže mladých talentů v oborech kuchař, cukrář, číšník, barman, barista - pavilon P, expozice Gastro Junior Brno
11:00 - 11:30 Nomádi - Pavilon F
11:00 - 11:30 Cykloturistika v regionech ČR – cyklistické kuriozity a zajímavosti - Pavilon P, Centrální programové pódium
11:00 - 12:00 Prezentace destinací: Dominikánská republika - Pavilon P, Pódium ACK ČR
11:00 - 11:30 Termální ostrov Ischia v Itálii, poznávací zájezdy - Pavilon P, Pódium AČCKA
11:30 - 12:00 Most pro Tibet - Pavilon F
11:30 - 12:00 Přednáška „Tajné tipy ze Švýcarska“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
11:30 - 12:00 Prezentace katalogu 2018 - Pavilon P, Pódium AČCKA
12:00 - 12:30 Dovolená na vodě - Pavilon F
12:00 - 12:45 Vystoupení Dívčího saxofonového orchestru z Luhačovic - Pavilon P, Centrální programové pódium
12:00 - 13:00 Prezentace destinací: USA a Kanada - Pavilon P, Pódium ACK ČR
12:00 - 13:00 ISLAND - Pavilon P, Pódium AČCKA
12:15 - 14:30 GO KAMERA: DANA KYNDROVÁ, fotografka: ZÁPADNÍ AFRIKA; VERONIKA BEDNÁŘOVÁ, novinářka: AFRIKA JINAK; CTIBOR OSTRÝ, historik: JEDEN KMEN - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
12:15 - 14:30 GO KAMERA: SANDRA NEUMANOVÁ: AZORY A MADEIRA; ADRIENA VYZULOVÁ: GABON - Kongresové centrum, sál C, 2. patro
12:30 - 13:00 Mobilní platforma pro neobyčejné rodinné výlety, skryté příběhy zajímavých míst ČR - Pavilon F
12:55 - 13:00 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:00 - 13:30 Projekty na podporu cykloturistiky na Znojemsku - Pavilon F
13:00 - 13:30 GO KAMERA – „Cestovatelské legendy“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:00 - 13:30 Prezentace destinací: Chorvatsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
13:00 - 13:30 Slovinsko méně známé - Pavilon P, Pódium AČCKA
13:30 - 14:00 Ferratové perly Alp - Pavilon F
13:30 - 14:00 Přednáška „Maroko – Až na okraj Sahary“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:30 - 14:00 Prezentace destinací: Maďarsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
13:30 - 14:00 Na kole a na lodi po ostrovech Dalmácie - Pavilon P, Pódium AČCKA
14:00 - 15:00 Extrémní a exotická jídla ve světě - Pavilon F
14:00 - 14:25 ATLAS 2018 - křest - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:00 - 15:00 Prezentace destinací: Slovensko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
14:00 - 15:00 Cesty za exotikou – 10 TOP národních parků světa - Pavilon P, Pódium AČCKA
14:25 - 14:30 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:30 - 15:00 Dovolenka na Slovensku – dobrý nápad! - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:30 - 16:45 GO KAMERA: TASHI NORBU, tibetský malíř: PŘÍBĚH TIBETU - OBRAZY A PERFORMANCE; MARTIN VAČKÁŘ, japonolog: JAPONSKO; RADKA PODANÁ + RUDA ŠVAŘÍČEK: AFGHÁNISTÁN - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
14:30 - 16:45 GO KAMERA: LENKA HRABALOVÁ: ÍRÁN; DANA KYNDROVÁ: MADAGASKAR
- Kongresové centrum, sál C, 2. patro
15:00 - 15:30 Most pro Tibet - Pavilon F
15:00 - 15:30 Přednáška „Slovinsko méně známé“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
15:00 - 16:00 Jak správně vybrat dovolenou - Pavilon P, Pódium ACK ČR
15:00 - 16:00 NORSKO - Pavilon P, Pódium AČCKA
15:30 - 16:00 Jasyko: Exkluzivní relax zóna - Pavilon F
15:30 - 16:00 Slavnostní vyhlášení soutěží - Česká pohádková akademie z. s.
- Pavilon P, Centrální programové pódium
16:00 - 16:05 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
16:00 - 16:30 VIDA! show založená na principech těžiště a rovnováhy - Pavilon F
16:00 - 16:30 Prezentace destinací: Rakousko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
16:00 - 17:00 Maroko – Až na okraj Sahary - Pavilon P, Pódium AČCKA
16:05 - 17:00 Vystoupení „Na cestě“ – trampská kapela - Pavilon P, Centrální programové pódium
16:45 - 19:00 GO KAMERA: DAVID ČERNÝ, výtvarník a pilot: SVĚT SHŮRY; VÁCLAV MARHOUL, režisér: SEVERNÍ AFRIKA; RUDA ŠVAŘÍČEK, cestovatel: HORY AFRIKY - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
16:45 - 19:55 GO KAMERA: KATEŘINA KREJČOVÁ: VIETNAM (NEJEN) PRO GURMÁNY; MAREK TELIČKA: VÝCHODNÍ TIMOR - Kongresové centrum
17:00 - 18:00 Tajné tipy ze Švýcarska - Pavilon P, Pódium AČCKA
19:00 - 21:00 GO KAMERA: RUDA ŠVAŘÍČEK + KAREL WOLF: NEPÁLSKÝ MUSTANG; RADEK JAROŠ, horolezec: KORUNA PLANET Y - ANTARKTIDA; OLGA RŮŽIČKOVÁ, cyklistka: AUSTRÁLIE - Kongresové centrum, sál A, 2. patro

21.01. NEDĚLE

10:00 - 10:30 Prezentace destinací: Slovensko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
10:00 - 11:00 Prezentace katalogu 2018 - Pavilon P, Pódium AČCKA
10:00 - 12:00 Gastro Junior Brno-Bidfood Cup 2018 - 24. ročník celorepublikového finále soutěže mladých talentů v oborech kuchař, cukrář, číšník, barman, barista - pavilon P, expozice Gastro Junior Brno
10:00 - 12:15 GO KAMERA: MIROSLAV KOPEČEK, entomolog: 3D MAKROFOTOGRAFIE, TOMÁŠ LOUN, cestovatel: 3D JAR + ČÍNA - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
10:30 - 11:00 Prezentace destinací: Maďarsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
11:00 - 12:00 Dovolená na vodě - Pavilon F
11:00 - 11:30 "Veškov, Veškov" - Folklorní vystoupení Trnka Vyškov - Pavilon P, Centrální programové pódium
11:00 - 12:00 Prezentace destinací: Rakousko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
11:00 - 12:00 Termální ostrov Ischia v Itálii, poznávací zájezdy - Pavilon P, Pódium AČCKA
11:30 - 11:55 "Vařela mešečka kašečku" - Dětský folklorní soubor Klebetníček
- Pavilon P, Centrální programové pódium
11:55 - 12:00 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
12:00 - 12:30 Ferratové perly Alp - Pavilon F
12:00 - 12:30 Dovolenka na Slovensku – dobrý nápad! - Pavilon P, Centrální programové pódium
12:00 - 12:30 Prezentace destinací: Chorvatsko - Pavilon P, Pódium ACK ČR
12:00 - 13:00 ISLAND - Pavilon P, Pódium AČCKA
12:00 - 14:00 ODBORNÝ PROGRAM : Slavnostní vyhlášení výsledků finále soutěže Gastro Junior Brno - Bidfood Cup 2018 - pavilon P, expozice Gastro Junior Brno
12:15 - 14:30 GO KAMERA: MAREK AUDY, speleolog: 3D VENEZUELA, JAN TRÁVNÍČEK, horolezec: 3D OSMITISÍCOVKY - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
12:15 - 14:30 GO KAMERA: DAVID ŠVEJNOHA: PŘÍRODNÍ NÁRODY BARMY; ZDENKA STRYKOVÁ: NEPÁL - INDIE - Kongresové centrum, sál C, 2. patro
12:30 - 13:00 Vědomostní soutěže, hlavolamy, skládanky, doplňovačky pro děti - Pavilon F
12:30 - 12:55 Cykloturistika v regionech ČR – cyklistické kuriozity a zajímavosti - Pavilon P, Centrální programové pódium
12:30 - 13:30 Jak správně vybrat dovolenou - Pavilon P, Pódium ACK ČR
12:55 - 13:00 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:00 - 13:30 Nomádi - Pavilon F
13:00 - 13:30 GO KAMERA – „Cestovatelské legendy“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
13:00 - 14:00 ISLAND – Země ohně a ledu - Pavilon P, Pódium AČCKA
13:30 - 14:00 VIDA! show založená na principech těžiště a rovnováhy - Pavilon F
13:30 - 14:15 Vystoupení Bluegrass music Brno „Cvykr“ - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:00 - 15:00 Hmyz na talíři - Pavilon F
14:15 - 14:30 Prezentace Resortu Jeseníky a losování soutěže - Pavilon P, Centrální programové pódium
14:30 - 16:45 GO KAMERA: LADISLAV ZIBURA, spisovatel: UŽ NIKDY PĚŠKY PO ARMÉNII A GRUZII; ZDENĚK THOMA, fotograf: JAPONSKO - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
14:30 - 16:45 GO KAMERA: DOMINIKA KOBZOVÁ: KOLUMBIE; DARJA ŠMÍDOVÁ: KYRGYZSTÁN
- Kongresové centrum, sál C, 2. patro
16:45 - 19:00 GO KAMERA: PETR HORKÝ, režisér: STOLETÍ MIROSLAVA ZIKMUNDA; MIROSLAV NÁPLAVA, filmař: AFRIKA SNŮ A SKUTEČNOS TÍ - Kongresové centrum, sál A, 2. patro
16:45 - 19:00 GO KAMERA: MARKÉTA KRAFKOVÁ: KUBA; ŠTĚPÁNKA JAKEŠOVÁ: PERU A BOLÍVIE
- Kongresové centrum, sál C, 2. patro
19:00 - 21:00 GO KAMERA: JAN ŠIBÍK, fotograf: 10 LET, TIBOR NYITRAY, prezident svazu vinařů: MONGOLSKO + DEGUSTACE NEJLEPŠÍHO VÍNA: MONGOLSKO ; PŘÍBĚHY MOŘEPLAVCŮ: ČEŠI A SLOVÁCI, KTEŘÍ OBEPLULI SVĚT - Pavilon P, Kongresové centrum, sál A, 2. patro

Změna programu vyhrazena

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook


Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště