Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
17.-20.1. 2013

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

GO KAMERA 2013

 

Speciální dávku inspirace nabídnou přednášky čtyřdenního cestovatelského festivalu GO KAMERA 2013 v Kongresovém centru na brněnském výstavišti. Ústředním tématem letošního 16. ročníku je Nepál a mezi hosty nebude chybět horolezec Kurt Diemberger.  

PROGRAM

ČTVRTEK 17. 1.

16.00 Slavnostní zahájení festivalu
MILAN DANĚK, MILAN POPELKA: Run free - poselství bílého koně
DANIEL ORÁLEK: Běh s Tarahumary

18.00
MICHAL VIČAŘ: Embéčkem kolem světa
MARKÉTA KRATOCHVÍLOVÁ, fotografka: Nepál 

20.00
MARTIN MIKYSKA, spisovatel: Afghánistán i za Talibánu
JARMILA ŠTUKOVÁ, fotografka: Afghanistán, extrémy

PÁTEK 18. 1.

16.00
JAN DUNGEL, malíř: Venezuela
PETR HORKÝ, MIREK NÁPLAVA: Camera Incognita: Mongolsko

18.00
ZDENĚK a MICHAL THOMOVI: Nepálský Nový rok a jiné slavnosti
ZDENĚK a MICHAL THOMOVI: Bhútán

20.00
JAROSLAV HUTKA, hudebník: Indie
MAGDALENA HODKOVICOVA: Indie jinak

SOBOTA 19. 1.

SÁL A

10.00
TOMÁŠ BERÁNEK: Namaste Nepál: Manaslu
LADISLAV JIRÁSKO, festival Alpinismu: Nepál - záchrana v horách

12.00
RADEK JAROŠ, profesionální horolezec: Osmitisícovky
JAN TRÁVNÍČEK, horolezec: Annapurna

14.00
PETER HÁMOR, horolezec: Kanč, třetí nevyšší hora světa
PAVEL BÉM, politik: K2, druhá nejvyšší hora světa

16.00
RUDOLF ŠVAŘÍČEK, cestovatel: Nepál - Indie, po stopách Buddhy
VILIAM POLTIKOVIČ, režisér: V objetí dalajlamy
Nepálské tance odvážných kreací

18.00
KURT DIEMBERGER, horolezec: Nanga Parbat, Killer Mountain
RUDOLF ŠVAŘÍČEK, ŠTĚPÁN RUSŇÁK: Karakoram

20.00
MARTIN BURSÍK, politik: Broad Peak
PAĽO BARABÁŠ, režisér: Tatry

Sál C

14.00
MICHAL POKORNÝ: Aljaška
MICHAL POKORNÝ: Guatemala a Belize

16.00
MAREK TELIČKA: Nová Guinea
KATKA ANDRLOVÁ: Namibie

NEDĚLE 20. 1.

SÁL A

10.00
ALENA SYNKOVÁ, cestovatelka: Hedvábná stezka
LUKÁŠ SYNEK, cestovatel: Uzbekistán, srdce střechy Asie

12.00
IVAN BREZINA, reportér: Cesta na Východ, až do Nepálu…
LUDMILA PULDOVÁ, horalka: Nepál, trekové vrcholy

14.00
JOSEF LUKÁŠ, MARTIN STROUHAL: Po stopách Eskymo Welzla
KAREL WOLF, Kolem světa: Tibet načerno

16.00
JAN ŠÍBÍK, fotograf: Arabské jaro
VILIAM BUCHERT, novinář: Afghanistán jinak

18.00
JAROMÍR MAREK, reportér Čro: Indický Mizoram
VLADISLAV BLÁHA, kytarový virtuos: Mexiko

Slavnostní zakončení festivalu a vyhlášení vítězů

SÁL C

14.00
LUKÁŠ BÁRTEK: Nepál, Indie
ZUZANA KAČEROVSKÁ: Patagonie

16.00
KATKA ANDRLOVÁ, MICHAL PŘÍHODA: Uganda
ZUZANA POCHYLÁ: Vietnam

Výstavy

Rudolf Švaříček: Barevný Nepál
Tomáš Beránek: Namaste nepál, posvátné thanky
Markéta Kratochvílová: Tváře Nepálu

GO - REGIONTOUR 2013

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

VIDEO

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště