Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

GO
12.-15.1. 2012

Mezinárodní veletrh průmyslu cestovního ruchu

REGIONTOUR
12.-15.1. 2012

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech

Moravské kraje vydají společně průvodce pro vyznavače běžek

Olomoucký, Zlínský, Jihomoravský a Moravskoslezský kraj vydají společně další materiál zaměřený na propagaci cestovního ruchu. Tentokrát se moravské regiony zaměří na vyznavače běžeckého lyžování. Poprvé jej představí příští rok v lednu na veletrhu REGIONTOUR.

„Součástí nového turistického průvodce budou výřezy map se značením jednotlivých lyžařských běžeckých tras. Z každého kraje bude do průvodce vytipováno šest tras,“ uvedl hejtman Martin Tesařík. Trasy doplní podrobný popis. Cílem je oslovit domácího a příhraničního návštěvníka s nabídkou pro aktivní trávení času. Hejtmanství nechají podle Tesaříka vydat průvodce pro běžkaře, který bude obsahovat texty v češtině, polštině a němčině, v nákladu 38 tisíc kusů. Materiál kraje budou nabízet i na Slovensku,v Polsku, Německu a Rakousku.

Moravské regiony vydávají společně materiály pro turisty od roku 2005. V minulosti nechaly vytvořit například seznam nejkrásnějších míst Moravy a Slezska, průvodce po místních gastronomických zařízeních či průvodce pěšího turisty.

 

Zdroj: ČTK

GO - REGIONTOUR 2012

Vybíráme z firem

 

Facebook


Mohlo by vás zajímat

VIDEO

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště