Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FRANCHISE MEETING POINT
2.-3.3. 2012

Největší přehlídka franchisových příležitostí v ČR

Rady pro Vaše podnikání

Jestliže návštěvník, příp. firma nenajde odpovědi na své otázky/problémy v ostatních blocích veletrhu, může využít nový koncept kontaktních míst, na kterých nalezne odborníky z řad franchisových poradců, právních kanceláří, účetních a finančních specialistů, se kterými může své otázky řešit individuálně.

Curriculum Vitae:

Jiří Lošťák

Jiří Lošťák vystudoval Přírodovědeckou fakultu UP Olomouc, kde získal v roce 1989 doktorát. Franchisingu se věnuje od roku 1998. V roce 2004 založil poradenskou kancelář v Olomouci. Je členem Správní rady České asociace franchisingu. Jako poradce se podílí na vývoji franchisových systémů a také přednáší franchising na VŠ, konferencích, kurzech.  Poradenská kancelář pracuje na franchisových projektech v ČR i v zahraničí (www.lostak.cz). Klienty kanceláře jsou např.: Europharm a.s. (PHARMALAND), EFEF s.r.o (VÝTOPNA Restaurant), Doktor Klain s.r.o. (DOKTOR KLAIN – optika), MARVEL International (MARVEL Mobilní domy), Kinekus s.r.o. (KINEKUS – hobbymarket Slovensko), a další..


Ing. Jiří Krajča

Jiří Krajča je absolventem Mendelovy univerzity v  Brně. Absolvoval zahraniční stáže na univerzitách Renes ve Francii a Univerzita  Aristotelu v řecké Soluni.  Franchisingu se  věnuje od roku 1999. Působí jako konzultant a poradce ve franchisingu a při budování franchisových konceptů. V roce 2000 byl jedním s  iniciátorů obnovení činnosti České asociace franchisingu. Ing. Jiří Krajča se podílel v roce 2005 např. na projektu franchisy Silvaco, Electrolux, Husqvarna, v roce 2007 franchisy SUPER PET, UNIGLOBE, později Pizza Mizza a na dalších projektech. Spolupracoval na tvorbě franchisového konceptu Bio Café. V roce 2010 úspěšně dokončil projekt aplikace master licence  společnosti Uniglobe International Vancouver pro ČR a SR. Poradenství je poskytováno ve spolupráci  s partnerskou poradenskou firmou Franchise and Retail Academy www.franchising-academy.cz. V roce 2008 ing. Krajča inicioval založení specializovaného časopisu pro  franchising START. Více také na: www.franchising-start.cz. Ing. Jiří Krajča je řádným členem České asociace franchisingu.


Ing. Aleš Tulpa, odborný poradce pro doprovodné programy

Je absolventem VŠE v Praze. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodně působících společností, např. jako generální ředitel QUELLE pro ČR, OBI pro ČR, Polsko a Maďarsko, člen představenstva ve skupině Lasselsberger. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems především pro oblast mezinárodního franchisového podnikání. V letech 2001 – 2005 byl prezidentem České asociace franchisingu a členem představenstva Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Od roku 2007 je majitelem a generálním ředitelem společnosti AVEX BAUMARKT systémová centrála s.r.o., která se zaměřuje na budování a provoz franchisových baumarktů. Od roku 2001 je členem ČAF. Dále je členem FPI – Franchise Pool International a kooperační partner – SYNCON – International Franchise Consultants. V letech 2005-2008 spolupracoval na přípravě a realizaci veletrhu FRANCHISE MEETING POINT.
Více také na: www.avexsystems.eu.


Mgr. Antonín Kazda, advokát

Je absolventem Univerzity Karlovy v Praze a Harvardovy univerzity v Cambridge v USA, advokátem reg. v České advokátní komoře od roku 2002. Specilizuje se vedle franchisingu obecně na obchodní a pracovní právo, zejména autorská a průmyslová práva v oblasti licencí i registrací, resp. sporů. Franchisingu se věnoval ve své samostatné praxi i při spolupráci s mezinárodními kancelářemi Squire Sanders & Dempsey, CMS Cameron McKenna a jako vedoucí právník adv. kanceláře Deloitte Legal. Po několik let je právníkem doporučovaným za Česko pro franchising v Who´s Who Legal, resp. v časopise ACQ Finance. Je autorem kapitoly o franchisové smlouvě v publikaci Franchising v České republice vydané v roce 2008 Českou asociací franchisingu, kdy opakovaně vystupoval na akcích pořádaných a spolupořádaných touto asociací, včetně FRANCHISE MEETING POINT. Při přípravě franchisových smluv zastupoval např. společnost Burger King, jazykovou školu Wall Street Institute, síť pojišťovacích zprostředkovatelů, masterfranchisanty a franchisanty v oboru internetových služeb, kadeřnictví nebo ekonomických školení. Hovoří vedle angličtiny a němčiny italsky a dánsky.


Milan Kadeřábek

Asseco solutions a.s. – IT prodej  software /služby:
Vedoucí obchodu  oddělení péče  o  klienty

Mediatel a.s.:
Regionální obchodní manager – reklama/media-segment B/B

TOSHIBA – Schuss Praha:
Vedoucí  Key Account Oddělení

KonicaMinolta -Obchodní ředitel oblasti


Ing. Blanka Poštová

daňová poradkyně, jednatelka účetní a daňové kanceláře KODAP v Děčíně od roku 1995

 


Ing. Vít Sedlák

daňový poradce, jednatel účetní a daňové kanceláře KODAP v Brně od roku 1992.

 


Ing. Vlastimil Sojka

daňový poradce, činný od roku 2002 v daňové a účetní společnosti KODAP v Liberci, v současné době jednatel

 


Ing. Vladimír Šnek

daňový poradce, zakladatel daňové a účetní společnosti KODAP Liberec a její manažer od roku 1994


Jiří Švec

Realitní kancelář EVROPA


Rolf G. Kirst

Franchise Pool International, Německo


Dieter C. Nass

CEO BC Business Community International UG, Mnichov, Německo
Job Skills, e.g.:
CSO / CMO, Ingram/Macroton AG
CEO, ERDE Medizin GmbH
CEO, AVATARA München GmbH
CEO, cash and more UG
CEO, BC Business Community International UG


Mgr. Petr Šívara

vedoucím právního oddělení v Brně, pozice – advokát
Rödl & Partner, v.o.s., sídlo: Platnéřská 2, 110 00  Praha 1; naše brněnská pobočka: Mendlovo nám. 1a, 603 00  Brno


Ing. Klára Horzinková

Evropa realitní kancelář

  • Klára Horzinková čerpala své bohaté zkušenosti při působení v poradenské společnosti Deloitte.
  • Je zároveň certifikovanou realitní makléřkou ze státu Florida, USA.
  • Zaměřuje se na poradenstvi v oblasti marketingu, obchodu a business developmentu v rámci regionu CEE.
  • Vystudovala VŠE

Pro novináře

Záštita akce

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR

Hospodářská komora ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR

Odborní partneři
Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště