Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

Sarti Supplies – nové balící a sáčkovací stroje z Itálie

 

Na únorovém veletrhu EMBAX představí italská společnost Sarti Supplies z Bologně tři novinky – balící stroje značek významných italských výrobců těchto zařízení, které tato společnost zastupuje.

 Mezi známé zastupované značky patří například firma CAMPAGNOLO s více než pětačtyřicetiletou tradicí, společnost GRANDI, která se zabývá automatickým balením přes třicet let, dlouholetý výrobce automatických a poloautomatických ovíječek palet firma PIERI nebo UNIVERSAL PACK, výrobce víceřadých automatických vertikálních baliček, specializující se především na vysokokapacitní produkci. Společnost Sarti Supplies předvede tyto balící stroje:

 CAMPAGNOLO C 45
Stroj CAMPAGNOLO model C 45 je vertikální stroj (F.F.S.) vysoké kvality na formování, plnění a svařování sáčků různých rozměrů, je vhodný  na balení sypkých i ostatních produktů. Sáčky mohou být klasické ploché nebo s obdélníkovým dnem a založenými boky. Výrobní rychlost se pohybuje  mezi 30-50 sáčky za minutu. Stroj je velmi oblíbený pro snadnou obsluhu a přiměřenou cenu.  

 SIATE FOOD SRL-  MACHINE MODEL SRA -2DM
Stroj SIATE model SRA - 2DM  na vakuové balení potravin a balení s přidáním ochranné atmosféry, navařením fólie na hotovou pevnou misku. Dále je vhodný na balení výrobků určených k rychlé spotřebě. Využití najde především v gastronomii, je ideální na balení masa, salámů, sýrů a zákusků.

 GOLDONI SRL- LID APPLICATOR MACHINE
Stroj  GOLDONI model 622 je určen na aplikaci plastových víček na nádoby a krabičky. Víčka mohou být kulatá či hranatá a na nádobu se připevňují pod mírným tlakem. Aplikační hlava je rozměrem a  svým vybavením přizpůsobena typu použitého víčka a nádoby.

 Více informací na: www.sarti.cz

 

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště