Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

ODRA TRADING – obaly a len

 

ODRA TRADING spol. s r.o. působí na našem trhu od roku 1991. Zabývá se výrobou a velkoobchodem hygienických papírů, obalových materiálů, lnářských výrobků, lněným osivem a zemědělskou technikou na sběr a zpracování lnu.

Obalové materiály - papírové obalové materiály se řadí mezi prvky fixačních a obalových materiálů. Vyznačují se vysokou pevností a odolností proti nárazu. Jsou šetrné vzhledem k životnímu prostředí. Použitý materiál: recyklovaný papír, kartón, kraftliner, testliner.

Hygienické potřeby - ODRA TRADING dodává kompletní sortiment papírových hygienických potřeb jako toaletní papír, ubrousky, utěrky, kapesníčky a MAXI program.

Len a výrobky ze lnu - ODRA TRADING je dlouholetým dodavatelem lnářských výrobků a nabízí: třená lnářská koudel pro zpracování v textilním a papírenském průmyslu, třené lněné vlákno, vochlované koudele, česaný len a lněné příze.

Výrobky a novinky společnosti ODRA TRADING uvidí návštěvníci v pavilonu B brněnského výstaviště na stánku č. 009 nebo více informací na:  www.odratrading.com

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště