Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
25.-28.2. 2014

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

KUDA PACKAGING vám sešije všechno!

 

KUDA PACKAGING je ryze česká firma zaměřená na balicí technologie sešívaček, sponkovaček, uzavíračů kartonů, šiček krabic a dalšího nářadí pro spojování pomocí spon. KUDA PACKAGING byl založen v roce 2000 jako firma poskytující informace o obalářském sektoru v České a Slovenské Republice prostřednictvím projektu Adresář Obaláře. Později byla činnost rozšířena o prodej a servis balicí techniky MEZGER GmbH, sponkovaček JOSEF KIHLBERG AB, ISABERG RAPID, NOVUS a sponkovaček na krabice DAMET.

Odolnost, spolehlivost a ergonomie jsou základní poznávací znaky nářadí, balicích strojů a sešívacích automatů z našeho sortimentu, pro něž si získalo řadu spokojených zákazníků nejen u nás, ale po celém světě. Sortiment společnosti KUDA PACKAGING obsahuje: kartonážní uzavírače, kartonážní šičky a sponkovačky na kartony, dále stojanové sešívačky na krabice z kartonu a vlnité lepenky, pneumatické sponkovačky pro upevňování, šičky pro sešívání materiálů, spony do sešívaček a sponky do sponkovaček, páskovačky a sponky do páskovaček.

Více informací o společnosti KUDA PACKAGING a představení celého nabízeného vyráběného a dováženého sortimentu můžete shlédnout na stánku společnost č. 048 v pavilonu B brněnského výstaviště nebo více info také na: www.kuda-packaging.com

Zdroj: www.kuda-packaging.com

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Video - EMBAX

Současně také

SALIMA
18.-21.2. 2016


MBK
18.-21.2. 2016


INTECO
18.-21.2. 2016

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště