Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

Zlatý Embax 2012

Základní informace, přihláška

 

Vážení vystavovatelé, vážení obchodní přátelé,
v rámci doprovodného programu při 27. mezinárodním veletrhu obalů a obalové techniky EMBAX 2012 vyhlašuje a.s. Veletrhy Brno opět tradiční
soutěž Zlatý Embax 2012.

Jaké benefity přináší tato soutěž pro účastníky a vítěze?

  • Všechny přihlášené exponáty budou viditelně označeny přímo v expozici po celou dobu konání veletrhu. Vítězné exponáty obdrží cenu a diplom. Ocenění i nominovaní vystavovatelé tak budou mít možnost využít svého úspěchu již v době největší koncentrace cílových skupin na veletrhu. 
  • Prestižní Zlatý Embax představuje pro oceněné firmy účinný obchodní argument, který efektivně využívají ve svých marketingových a prezentačních materiálech, na internetových stránkách a v předváděcích místnostech.   
  • Účast a ocenění v soutěži garantuje publicitu. Postaráme se o Vaši prezentaci v odborných médiích mediálních partnerů veletrhu a dále v tiskových zprávách společnosti Veletrhy Brno, a.s. a na webových stránkách http://www.bvv.cz/embax/
  • Exponáty nominované na ocenění se stanou součástí prezentace, která bude promítána při slavnostním večeru a předávání ocenění Zlatý Embax 2012 za účasti  vystavovatelů, novinářů, odborníků a významných osobností oboru, politického a společenského života.

Vážení vystavovatelé, věříme, že Vaše špičkové výrobky a novinky, které připravujete na veletrh Embax 2012, budou mezi přihlášenými exponáty této prestižní soutěže.

Přejeme vše dobré a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Veletrhy Brno, a.s.

EMBAX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video - EMBAX

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště