Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

SARTI SUPPLIES

 

jsme mladá dynamická firma, v České republice a na Slovensku zastupujeme významné italské výrobce balicích strojů v oblasti potravinářského, farmaceutického a kosmetického průmyslu. Hlavní dodavatelé:

CAMPAGNOLO s.r.l. - více než 45letá tradice výroby vertikálních strojů (plnění do sáčků se 3-mi svary, od 20 g do 30 kg) a horizontálních balicích strojů (balení do sáčků typu flow-pack). Využití především v oblasti potravinářství. Ve stánku F 23 Vám představíme model C 45.

GRANDI R. s.r.l. - výroba balicích strojů nejen pro potravinářský sektor. Nabízí přes 30 let stroje na balení do krabiček i kartonů, formování krabic, stroje na počítání kusů, na balení sýrů. Specializace na dodávky kompletních balicích linek.

PIERI s.r.l. -  výroba automatických a poloautomatických ovíječek palet. Firma dodává své stroje na světový trh více než 40 let. Svým zákazníkům nabízí i vysokokapacitní ovíječky palet. Mezi automatické stroje řadí ovíječky s otočnou plošinou, ovíječky s ramenem a s rotačním kruhem.

UNIVERSAL PACK s.r.l. - 45letá tradice výroby víceřadých automatických vertikálních baliček (balení do klasických sáčků se 4-mi svary a do sáčků typu stick). Specializace především na vysokokapacitní produkci.

EMBAX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video - EMBAX

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště