Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

Předběžná závěrečná zpráva EMBAX a SALIMA – MBK – INTECO – VINEX

2.3.2012

Mezinárodní potravinářské veletrhy SALIMA – MBK – INTECO – VINEX se podruhé temínově spojily s mezinárodním veletrhem obalů a obalových technologií EMBAX a společně nabídly přehled o novinkách a trendech ve zpracování, distribuci a prodeji potravin. Ve třech největších pavilonech brněnského výstaviště se soustředila nabídka 1195 vystavujících firem a zastoupených značek. Nabídku v expozicích si prohlédlo více než 25 tisíc návštěvníků ze třiceti zemí.

Předběžná závěrečná zpráva  EMBAX a  SALIMA – MBK – INTECO – VINEX

NEDPAK: nová firma na trhu i veletrhu

2.3.2012

Firma Nedpak Packaging, která na veletrhu EMBAX nabízí balicí zařízení v segmentu od manuálního balení až po plně automatické komplexní linky, patří v Brně ke zcela novým vystavovatelům. Důvodem je skutečnost, že se jedná o poměrně mladou společnost, která působí na trhu teprve rok a dva měsíce. Účast na veletrhu je tedy více než logická – etablovat se na českém a slovenském trhu a s některými konkrétními produkty i v zemích východní Evropy.

Firma VELTEKO zaujala výkonnými balicími stroji

2.3.2012

Společnost VELTEKO patří k tradičním veletržním vystavovatelům. Byla založena v roce 1991 a zabývá se projekcí, výrobou a dodávkami technicky vyspělých balicích linek, zejména do potravinářského průmyslu. V Brně na veletrhu EMBAX prezentuje především vlastní vertikální balicí stroje a také horizontální balicí stroje firmy Mespack, kterou zastupuje. Na stánku v pavilonu F je k vidění i několik novinek.

Sarti Supplies: Bologna je Packing Valley Evropy

2.3.2012

Sarti Supplies je mladá firma se sídlem v Bologni, která zastupuje významné italské výrobce balicích strojů. Patří mezi ně například firma CAMPAGNOLO s více než pětačtyřicetiletou tradicí, společnost GRANDI, která se zabývá automatickým balením přes třicet let, dlouholetý výrobce automatických a poloautomatických ovíječek palet firma PIERI nebo UNIVERSAL PACK, výrobce víceřadých automatických vertikálních baliček, specializující se především na vysokokapacitní produkci.

ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM: Přidaná hodnota spočívá v přístupu k zákazníkovi

2.3.2012

Na stánku společnosti ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM odpočívá skleněná cena s nápisem Zlatý EMBAX 2012. V těsném sousedství hovoří s klientem jednatel společnosti Pavel Ondrášek, který ocenění za nejlepší exponát v kategorii Inovace začátkem týdne převzal. U soutěžní poroty zvítězila inkoustová tiskárna pro průmyslové značení Printers IP561.1G.

RFID není sci-fi, nýbrž současná technologie s velkým potenciálem

29.2.2012

Jedním z témat přednášek v rámci doprovodného programu veletrhu EMBAX bylo i využití RFID v současnosti a budoucnosti (Radio Frequency Identification, identifikace na rádiové frekvenci). Laicky řečeno, jedná se o novou generaci chytrých kódů, které navazují na čárové kódy a slouží k identifikaci zboží, o němž poskytují i celou řadu dalších informací.

MANEX: česká firma se zázemím mezinárodní skupiny

29.2.2012

Společnost MANEX patří k tradičním vystavovatelům veletrhu EMBAX. Letos se však poprvé představuje jako součást silné belgicko-francouzské skupiny a vystupuje pod novým názvem MANEX Industrial Automation, a to díky změnám ve vlastnické struktuře, ke kterým došlo v červenci loňského roku. Na veletrhu vystavuje svůj tradiční sortiment a podle slov Pavly Grégrové také nový sortiment vkladačů a vykladačů.

MANEX: česká firma se zázemím mezinárodní skupiny

Bělorusko má zájem o spolupráci v oblasti potravinářského průmyslu

28.2.2012

O tom, že mezinárodní veletrhy v Brně poskytují nové příležitosti pro obchodníky a jejich spolupráci také na východních trzích, svědčí i návštěva náměstka ministra zemědělství Běloruské republiky Vasilije Pavlovského. Ten dnes jednal na veletrhu EMBAX s českými firmami, které dodávají zařízení pro potravinářský průmysl.

Bělorusko má zájem o spolupráci v oblasti potravinářského průmyslu

Novinky a zajímavosti na balící lince Packaging Live

28.2.2012

Na výstavní ploše pavilonu F letošního veletrhu EMBAX Brno mají návštěvníci možnost seznámit se s nejmodernějšími a nejnovějšími technologiemi v oblasti balení, značení, automatizace a logistiky v praxi. Na této balící lince, která již tradičně nese název Packaging Live, spolupracuje více jak 15 firem, které prezentují možnosti a dovednosti svých technologií, produktů a služeb.

Novinky a zajímavosti na balící lince Packaging Live

Nekonečné možnosti tiskáren Markem-Imaje a jejich využití

28.2.2012

Na letošních veletrzích EMBAX a SALIMA se návštěvníci mohou přesvědčit o vynikajících schopnostech nejnovějších technologií Markem-Imaje hned několikrát. Společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM představuje na obalovém veletrhu nejnovější tiskárny SmartDate® X60, ink-jet 9232 a tiskárnu velkých znaků s rychleschnoucím voskem MI 5800 – jak v pavilonu F na své expozici, tak v reálném provozu balící linky Packaging Live.

Nekonečné možnosti tiskáren Markem-Imaje a jejich využití

EMBAX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video - EMBAX

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště