Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Embax
28.2. - 2.3. 2012

Mezinárodní veletrh obalů a obalových technologií

Moderní obchod a balení

 

Novinkou ročníku bude prezentace skupiny COOP. Tato síť přibližně 2 800 prodejen s celkovou prodejní plochou 400.000 m2 návštěvníkům veletrhu přiblíží nejen rozvinutí konceptu svých vlastních značek, ale především atraktivní finanční služby, které se stanou ústředním tématem její expozice. Jde o terminálové služby jako platba kartou, cash back, dobíjení mobilů nebo placení složenek. Díky velmi husté síti COOP se dnes tyto moderní finanční služby svávají dostupné i zákazníkům v menších městech a obcích. O svých zkušenostech se zaváděním moderních informačních a telekomunikačních technologií i připravovaných novinkách budou na veletrhu informovat představitelé skupiny COOP a spolupracujících finančních institucí.

Stejně jako před dvěma lety, také letošní ročník potravinářských veletrhů proběhne ve společném termínu s odborným veletrhem obalů a obalových technologií EMBAX. Jde o logické spojení, protože komplex těchto projektů nabízí technologické workflow od potravin přes technologie pro jejich přípravu, zpracování, balení, značení a přepravu až po marketing a další služby pro potravinářský průmysl. Zpracovatelé a distributoři potravin jako klíčoví obchodní partneři firem z obalového průmyslu se tak na jednom místě seznámí s novinkami a trendy oboru a získají větší možnost výběru dodavatelů obalových technologií.

Centrem prezentace obalů a obalových technologií a materiálů bude stejně jako v roce 2010 moderní pavilon F a motto veletrhu EMBAX 2012  zní “Efektivně, bezpečně, ekologicky“. Vedle zajímavých technologií zde návštěvníky čeká několik speciálních přehlídek, které připraví odborníci z oblasti obalového a polygrafického průmyslu a designu. A opět se rozběhne také unikátní interaktivní projekt Packaging live se vzorovou balicí linkou, kterou společně sestavují přední dodavatelé oboru.

EMBAX 2012

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video - EMBAX

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště