Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
23.-27.4. 2013

Dřevo a stavby Brno

VARIO VILA S.R.O.

 

Společnost Vario Vila, s. r. o. ( www.variovila.cz)  je podnikatelským subjektem založeným roku 2000. V hlavní míře se zabývá výrobou a montáží individuálních montovaných dřevěných rodinných domů, bytových domů, systémem  nízkoenergetických dřevostaveb z celostěnových panelů, jak ve standardním provedení  dřevostavby, tak v provedení  difuzně otevřené konstrukce systémem Diffuwall . Tato konstrukce je založena na moderních dřevovláknitých materiálech a na vysoce účinných tepelných izolacích se specifickými difuzními vlastnostmi.

Zabývá se také výrobou a montáží příhradových vazníků, POSI nosníků, výrobních hal a jiných objektů. V současné době je většina výroby této společnosti realizovaná v České republice, v menší míře i v zahraničí (Švýcarsko, Holandsko). Vzhledem ke zkušenostem ze zahraničí, kde měřítko kvality je posunuto velmi vysoko je společnost schopna zaručit naprosto precizní provedení stavby. Doposud má za sebou 250 realizací.

Veškeré použité materiály a konstrukční systémy jsou podloženy příslušnými certifikáty. Záruční doba na konstrukci je 50 let. Společnost je členem  Asociace dodavatelů montovaných domů ADMD a sdružení Dřevostavby – CZ.

Ceny  domů jsou specifikovány ve dvou variantách, a to stavby k dokončení a stavby na klíč. Dodávka je možná v  různém stupni rozpracovanosti. Po zaslání příslušných podkladů je  vypracována cenová nabídka. Dům je stavěn na připravenou základovou desku . Stavbu základové desky si zajišťuje sama společnost nebo zákazník podle dodané dokumentace. Základová deska není v ceně domu.
Vlastní stavba domu na základovou desku je zrealizována během 12-ti týdnů , při použití systému suchých podlah 8 týdnů.

Společnost Vario Vila s.r.o. staví domy nejen ze svého katalogu, ale také a to především dle individuálního přání klienta.
Díky kontaktům nabízí společnost svým klientům tzv. služby od A po Z. Pomáhá se zprostředkováním pozemku, či prodeje bytu, s realizací a stavbou domu. V případě zájmu může doporučit a zprostředkovat dodavatele podlah a  jiného vybavení domu jako např. kuchyňské linky ……

Nabízí  se i možnost nahlédnutí do již postavených tzv. vzorových domů a to buď v prostorách společnosti v Uničově a nebo po dohodě s klienty do jejich již obydlených domů.

V rámci Stavebního veletrhu Brno 2013 konajícího se ve dnech 23.-27.4.2013 nás můžete nalézt v Hale P expozice č. 417. Těšíme se na Vás!

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Odborný partner

 

 

 

Hlavní mediální partner

Časopis DŘEVOstavby
Časopis sruby a roubenky

 

Současně také

Stavební veletrhy Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště