Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
23.-27.4. 2013

Dřevo a stavby Brno

NEXTWOOD®

 

Zahrada bez starostí a věčného natírání - vsaďte na dřevoplastové materiály značky NEXTWOOD® a Vaše zahrada bude již navždy místem Vaší relaxace a odpočinku!

Firma DG Tip, spol. s r.o. byla založena již v roce 1991. Za dobu svého působení na trhu jsme se stali velmi silnou, stabilní a spolehlivou velkoobchodní společností. V roce 2012 rozšiřuje DG Tip, spol. s r.o. svoji činnost o prodej dřevoplastových výrobků a stává se výhradním distributorem dřevoplastových výrobků NEXTWOOD®  pro Českou a Slovenskou republiku.
Výrobky NEXTWOOD®  jsou ideálním řešením pro Vaše TERASY, PLOTY, ZÁBRADLÍ, vždy s ucelenou nabídkou prvků pro celý projekt. Kompletní sortiment NEXTWOOD® dodáváme jednotlivě, nemusíte kupovat tedy celá obchodní balení!

Z mnoha výhod, které WPC materiál má, uvádíme ty hlavní:

  • materiál kombinuje VÝHODY DŘEVA A PLASTU
  • jedná se o BEZÚDRŽBOVÝ MATERIÁL, již žádné nátěry a opravy
  • vyniká DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ
  • materiály NEXTWOOD® imitují PŘIROZENÝ VZHLED DŘEVA
  • jsou ODOLNÉ PROTI HNILOBĚ, PLÍSNÍM A HOUBÁM
  • výrobky jsou BAREVNĚ STÁLÉ A ODOLNÉ PROTI UV ZÁŘENÍ
  • SNADNÁ MONTÁŽ a spoustu dalších výhod


PODLAHY – kvalitní, odolná a skvěle vypadající podlahová prkna NEXTWOOD® mají oboustranné provedení a pro přirozenější vzhled jsou pískovaná. Výběr z barev dub, olše, třešeň nebo wenge. Pro montáž terasy dodáváme i další doplňkový sortiment (klipy, vruty). Podlahová prkna ideálně využijete při realizaci teras, okolí bazénů a na dalších místech exteriéru domu či zahrady.

PLOTY – realizaci plotů z plotovek NEXTWOOD® vřele doporučujeme. Již nikdy nebudete muset neustále natírat, opravovat a renovovat původní dřevěný plot. Jednoduchou montáž zvládne každý kutil. Plotovky lze zvolit v širším provedení s povrchovou úpravou v imitaci dřeva nebo v užším provedení, opět s možností výběru oboustranného designu (z jedné strany je design s drážkou, druhá strana je kartáčovaná). Plotovky dodáváme v délkách 120, 160 a 200 cm. Instalace je možná na originální sloupky rovněž z WPC materiálu nebo na Vaše vlastní. Barevné provedení je v odstínu podlahových prken, tudíž je zajištěna ucelenost designu okolí domu.

ZÁBRADLÍ – pro dokreslení jednotného designu okolí Vašeho domu Vám dodáme i zábradlí z WPC materiálu. Základní prvky jsou sloupky, madla a vertikální prkna. Povrch je lehce kartáčovaný, imituje tedy povrch pravého dřeva. Vybírat opět můžete ze čtyř standardních barev (dub, olše, třešeň a wenge). 

Navštivte nás ve dnech 23. -27. 4. 2013 v na stavebním veletrhu DSB v Brně v přízemí pavilonu P na stánku č. 433. 

Další podrobné informace jsou k dispozici na www.nextwood.cz.

Rádi se s Vámi setkáme osobně. Budete-li mít zájem o spolupráci, je možné dohodnout si návštěvu našich regionálních zástupců, případně navštívit naše vzorkovny v Brně, Praze, Plzni, Veselí nad Moravou či Bratislavě.

Výhradní dovozce pro ČR:
DG Tip, spol. s r.o.
K Terminálu 2
619 00 Brno
tel.: 516 101 111 
E-mail: obchod@nextwood.cz

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Odborný partner

 

 

 

Hlavní mediální partner

Časopis DŘEVOstavby
Časopis sruby a roubenky

 

Současně také

Stavební veletrhy Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště