Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
23.-27.4. 2013

Dřevo a stavby Brno

ELK a.s.

 

Společnost ELK a.s. se po několikaleté odmlce vrací na Stavební veletrhy Brno. V letošním roce bude vystavovat v rámci veletrhu DSB.  ELK a.s. patří do koncernu největšího evropského výrobce montovaných domů v Evropě. Výstavní expozice ELK je umístěna v pavilonu P, stánek č. 402. 

Společnost ELK se zabývá již více než 30 let výstavbou montovaných a srubových domů. V České republice již byly postaveny desítky montovaných dřevostaveb a srubových domů ELK. Všechny stavby splňují parametry nízkoenergetických nebo pasivních domů. Filozofií celého koncernu ELK je perfektní kvalita, dokonalý zákaznický servis a stálý inovační proces. 

Od roku 2010 má ve své nabídce i pasivní domy. Právě pasivní domy jsou jedním z hlavních témat letošního výstavního stánku ELK. Že se jedná o téma široké veřejnosti, potvrzují i získaná ocenění za posledních několik týdnů, která ELK získal se svým pasivním domem Bungalov 146. Získaná ocenění boří mimo jiného mýty o tom, že pasivní domy musí být pouze patrové. Pasivní dům Bungalov 146, který je možné si „naživo“ prohlédnout v centru vzorových domů ve Vídni, je důkazem toho, že spojení orientace pozemku a domu spolu s promyšlenou domácí technikou, umožňuje i u této stavby naplno využít sluneční energii.

Navštivte výstavní stánek ELK a získejte více informací od zkušených obchodních zástupců společnosti.

www.elk.cz

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Odborný partner

 

 

 

Hlavní mediální partner

Časopis DŘEVOstavby
Časopis sruby a roubenky

 

Současně také

Stavební veletrhy Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště