Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
23.-27.4. 2013

Dřevo a stavby Brno

CESTAP s.r.o.: DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ?

ANO vč. základové desky, DPH a bez skrytých dodatečných doplatků!

CESTAP s.r.o.: DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ?

EKOPANELY CZ s.r.o.

Společnost vstoupila na trh v roce 1999. EKOPANELY CZ s.r.o. jako výrobce ekopanelů a EKOPANELY SERVIS s.r.o. jako realizační firma. Využívá svůj jedinečný výrobek pro výstavbu dřevostaveb, půdních vestaveb, příček, garáží, zahradních domků, průmyslových hal a pod. Ekopanely se také úspěšně používají při rekonstrukcích stávajících objektů.

EKOPANELY CZ s.r.o.

ELK a.s.

Společnost ELK a.s. se po několikaleté odmlce vrací na Stavební veletrhy Brno. V letošním roce bude vystavovat v rámci veletrhu DSB. ELK a.s. patří do koncernu největšího evropského výrobce montovaných domů v Evropě. Výstavní expozice ELK je umístěna v pavilonu P, stánek č. 402.

ELK a.s.

Fermacell představí na DSB nové, téměř bezhlučné podlahové prvky pro stropy dřevostaveb

Fermacell patří i v mezinárodním měřítku k těm nejkvalitnějším materiálům pro moderní řešení výstavby dřevostaveb. A s cílem potvrdit svoji roli v segmentu dřevostaveb jde společnost i na veletrh DSB v Brně. Na brněnském výstavišti představí tým technických a obchodních konzultantů Fermacell současnou nabídku desek a příslušenství včetně posledních novinek. Expozice je připravena uvítat jak výrobce dřevostaveb, tak i širokou veřejnost.

Fermacell představí na DSB nové, téměř bezhlučné podlahové prvky pro stropy dřevostaveb

GRADA

VELETRŽNÍ SLEVA -20 % pavilon P/426
nejširší nabídka odborné i populárně naučné stavební literatury

GRADA

MS Haus nabízí širokou komplexnost služeb

Společnost MS Haus je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby s lehkou rámovou sendvičovou konstrukcí. Výstavbou dřevěných montovaných domů se v České Republice zabývá již od roku 1999. Navázala tím na dlouhodobé zkušenosti z výstavby dřevostaveb v Německu.

MS Haus nabízí širokou komplexnost služeb

NEXTWOOD®

Zahrada bez starostí a věčného natírání - vsaďte na dřevoplastové materiály značky NEXTWOOD® a Vaše zahrada bude již navždy místem Vaší relaxace a odpočinku!

NEXTWOOD®

Ráj dřeva s.r.o.

Naše firma Ráj dřeva s.r.o. se od roku 1996 zabývá zpracováním dřeva od prvopočátečního pořezu kulatiny na stavební a truhlářské řezivo, přes sušení v počítačem řízených sušárnách, až po finální výrobky. Dobře připravený a vysušený materiál dává tímto dobrou záruku kvalitního výrobku.

Ráj dřeva s.r.o.

VARIO VILA S.R.O.

Společnost Vario Vila, s. r. o. ( www.variovila.cz) je podnikatelským subjektem založeným roku 2000. V hlavní míře se zabývá výrobou a montáží individuálních montovaných dřevěných rodinných domů, bytových domů, systémem nízkoenergetických dřevostaveb z celostěnových panelů, jak ve standardním provedení dřevostavby, tak v provedení difuzně otevřené konstrukce systémem Diffuwall .

VARIO VILA S.R.O.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Odborný partner

 

 

 

Hlavní mediální partner

Časopis DŘEVOstavby
Časopis sruby a roubenky

 

Současně také

Stavební veletrhy Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště