Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

DSB
23.-27.4. 2013

Dřevo a stavby Brno

CESTAP s.r.o.: DŘEVOSTAVBY NA KLÍČ?

ANO vč. základové desky, DPH a bez skrytých dodatečných doplatků!

Centrum stavebních prací – CESTAP s.r.o.

V dnešní době je mnoho společností zabývající se výstavbou dřevostaveb nabízející různé standardy domu, které se tváří jako kompletní na klíč. Bohužel opak je pravdou, kterou investor zjistí mnohdy pozdě.

Jsme společnost, která se specializuje na výstavbu nízkoenergetických a energeticky úsporné rodinné domy ze dřeva. Naše společnost byla založena v roce 1994 a v roce 2006 přešla na právnickou formu.  Začátkem roku 2008 jsme rozšířily svoji působnost o další činnost a to o kompletní dodávku a montáž instalatérských a plynových zařízení vč. podlahového vytápění. Od konce roku 2007 nabízíme strojní výkopové práce traktor-bagrem. V první polovině roku 2008 jsme rozšířili působnost o montáž domovních elektroinstalací a projektovou činnost.

Naše varianty domů STANDARD, STANDARD PLUS a PREMIUM obsahuje vše potřebné tj. i základovou desku, vlastní stavbu, obklady, dlažby sanitární vybavení a jiné v neposlední řadě veškeré revize, tlakové zkoušky nutné k úspěšné kolaudaci domu a DPH.  Podrobnosti jsou na našich internetových stránkách www.cestap.eu

Naším cílem je odvádět 100% práci a díky prvotřídní vybavenosti jak po stránce softwarové jako jsou např. Archicad, Dietrich's pro konstrukci dřevostaveb, PROTECH pro výpočet tepelných ztrát tepelných mostů a dalších programů tak po stránce pracovních nástrojů jsme připraveni Váš rodinný dům dokončit v plánovaném termínu a za předem dohodnutou cenu.

Naše dřevostavby jsou zpracovány na CNC stroji, kde provádíme výstavbu jak typových domů tak i individuální projekty.

Díky filozofii naší společnosti nemáme žádné nezaplacené závazky vůči našim dodavatelům materiálu. Nemáme žádné dlouhodobé ani krátkodobé půjčky.  U nás máte garanci, že Vaše finananční prostředky nebudou použity na jiné účely, ale pouze pro výstavbu Vašeho rodinného domu.

Jsme připraveni v případě Vašeho zájmu Vám představit právě probíhající výstavby rodinných domů v různých etapách výstavby i zdarma vypracovat cenovou nabídku vč. poradenství s našimi odborníky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Odborný partner

 

 

 

Hlavní mediální partner

Časopis DŘEVOstavby
Časopis sruby a roubenky

 

Současně také

Stavební veletrhy Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS SMART CITY FAIR
25.-26.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště