Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Základní informace

 

Letos se setkáte s tanečními workshopy podobně jako v minulých letech – máme připraveno zhruba 150 workshopů v 9 studiích. Workshopy budou probíhat od pátku odpoledne až do nedělního odpoledne, většina studií bude umístěna v pavilonu E v prvním patře. Street Dance Factory najdete v přízemí ve Street Parku.

Přesný program workshopů bude zveřejněn nejpozději začátkem září a tehdy bude také spuštěn rezervační systém.

Postupně také zveřejníme informace o lektorech, najdete je v sekci umělci.

Workshopy jsou členěny do dvou úrovní:

OPEN CLASS

Je určen pro úplně začátečníky a přijít může každý i zcela bez zkušeností. Tyto workshopy jsou šancí pro širokou veřejnost k prvnímu kontaktu s určitým tanečním stylem a možná i k začátku nové aktivity, která bude bavit a pomůže dosáhnout lepší kondice i nálady. Lekce trvá 60 minut. Účast na open class workshopu se dopředu nerezervuje. Pokud se chcete těchto workshopů zúčastnit, jednoduše si koupíte celodenní vstupenku opravňující ke vstupu na open class workshopy a v den vstupu na výstaviště můžete navštívit libovolné množství těchto workshopů.
V roce 2015 stojí celodenní vstupné s možností navštívit open class workshopy 290 korun.

Objednávka vstupenky

MASTER CLASS

Lektorem je tuzemská nebo zahraniční hvězda v daném tanečním stylu a tento workshop je určen pro ty, kteří mají s vyučovaných tanečním stylem základní zkušenosti. Lekce trvá 90 minut. Účast na workshopu se dopředu rezervuje a také dopředu hradí. Každý master class workshop má svou přesnou cenu. K ceně master class workshopu se přičte cena denní vstupenky. Doklad o zaplacení master class workshopu slouží také jako vstupenka.
Registrace na master class workshopy

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště