Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Jana Kozlová

 

Jsem majitelkou a certifikovanou Vertical dance & fitness instruktorkou brněnského studia Decadance. Pole dance se věnuji od roku 2010 a miluji všechny jeho formy - sport, art i sexy exotic dance. Za své největší soutěžní úspěchy považuji 4. místo a 6. místo na Mistrovství ČR v Pole Sports v v roce 2014 a 2015 v kategorii Elite. Od roku 2013 jsem byla zatím každým rokem zvolená jako Nejoblíbenější lektorka roku a Decadance jako Nejoblíbenější studio roku v české internetové anketě.

Na Dance Life Expo učím workshop pole dance pro úplné začátečníky a všechny vás mile ráda provedu úplnými základy. Zjistíte, že pole dance je opravdu pro každého, a věřím, že si jej zamilujete stejně jako já. Těším se na vás!

WORKSHOP: Gym Pole Pole Dance Studio

Sobota 5. 11.
Holy Moly Pole Trial
Čas: 15:30–17:00

Pole dance jedni milují, druzí ho kritizují, někteří odsuzují a jiní se starají, aby byl na olympiádě. Takže: jak to vlastně je? Ať už patříte mezi ty, kteří to vždycky chtěli zkusit, ale ...vždy tu bylo nějaké ALE!, nebo mezi ty, kteří úplně neví, co si o tom myslet, a nebo mezi ty, kteří vůbec neví vo-co-go.. PŘJĎTE SI POLE DANCE VYZKOUŠET DOSLOVA NA VLASTNÍ KŮŽI A OBRAŤE SVŮJ ŽIVOT VZHŮRU NOHAMA! Jste na DANCE LIFE EXPO! Zkoušejte nepoznané, experimentujte, objevujte, tancujte a... zamilujte se!

Pro účast na tomto workshopu nejsou vyžadovány žádné předchozí sportovní nebo taneční zkušenosti. Všechny věkové kategorie, ženy, muži, děvčata i chlapci jsou vřele vítáni!

Maximálně dvě osoby na jednu tyč.

Na sebe si vezměte ideálně šortky a tričko, cvičí se bosky.

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště