Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Hip hop studio + Mega workshop studio + Street dance studio

Alex The Cage

Alex začal tančit v červenci 2009. Chris aka Baloo ho naučil, jak nalézt svou vlastní cestu a svůj vlastní styl. V roce 2010 se přidal ke skupině The Cage a získal tak příležitost procestovat celý svět. V roce 2011 se přidal ke skupině Legion X a vyhrál svůj první velký event – Circle Underground. Od té doby pokračuje ve svém cestování, učení se a získávání cenných zkušeností.

Alex The Cage

Andyboj

Andyboj je tanečník, choreograf i lektor. Nejblíže má k Bboyingu, ale věnuje se i dalším stylům, jako House, Hip-Hop Freestyle nebo Funk. Je členem BDS Academy, Rythm of Soul a Original Outbreak crew. Spolupracoval i s takovými firmami, jako Adidas, Alpine Pro, Gas, Nike, Levi´s a mnohými dalšími.

Andyboj

Carlos

Jmenuji se Patrik a.k.a. Carlos, je mi 24 let a jsem z Brna. Působím jako dancer a lektor na české i zahraniční scéně již 10 let a k tomu jsem začal nově hrát na battlové scéně jako DJ (viz SDK Europe 2016, Hejbejse, Dance Floor Attack 2016).

Carlos

Dano Lipták

Dano pochází se Slovenska a s tancováním začal v TS Trend Poprad. V současnosti působí v BDS Academy jako trenér a choreograf. Jeho oblíbenými tanečními styly jsou hip-hop, electric boogie a breakdance.

Dano Lipták

Emilio

Emilio působí v brněnské taneční skupině High Edition a je členem house dance projektu SpiritShop. Tanci jako takovému se věnuje od roku 1992, ale až teprve před necelými třemi lety objevil svou lásku New style hustle.

Emilio

Endrewstyle

Tanečník původem z Brna, který zaznamenává úspěchy po celém světě. Je vítězem SDK World Battle a také finalistou SDK Asia 2016.

Endrewstyle

Hana Valová

Hanka se věnuje množství různorodých tanečních stylů – wacking, locking, dancehall, hip-hop, house dance, salsa a new style hustle. Má za sebou množství tanečních úspěchů a vyhraných battlů.

Hana Valová

Linda Rančáková

Linda Rančáková se narodila v roce 1978 v Jilemnici, okres Semily. Tančit začala až v 19 letech v amatérských tanečních skupinách, poté přešla do profesionální skupiny „Q“.

Linda Rančáková

Miss Bibi

Sabina alias Miss Bibi patří k nejvýraznějším osobnostem české taneční scény. Známá je jako choreografka, lektorka i organizátorka tanečních akcí. Vyučuje streetové styly, Waacking, ale především New Style Hustle.

Miss Bibi

Monika Prikkelová

První Slovenka vyučující pravidelně taneční styl Vogue. Monika tancovala, a dříve byla lektorkou, u Laciho Strikea v SDA v letech 2006-2012, kde se věnovala hlavně stylům hip-hop a poppin. Během tohoto období vystupovala na malých i velkých podiích (Česko-Slovensko hledá Superstar, silvestrovské programy komerčních televizí, vystoupení se zpěváky jako Dara Rolins, Michal David, Helena Vondráčkovo a mnoho dalších).

Monika Prikkelová

Rabah Mahfoufi (Francie)

Rabah Mahfoufi z Francie, jeden z nejúznavanějších světových house dance lektorů. Jeho workshopy budou rozhodně nezapomenutelný zážitek.

Rabah Mahfoufi (Francie)

Regina

Tanečnice, původem z Ruska, která poslední 4 roky úspěšně reprezentuje svůj styl v ČR. Věnuje se všem streetovým stylům, ale nejvíce dancehallu a hip-hopu. Výherkyně mnoha soutěží a battlů v ČR i zahraničí.

Regina

Sistaz Street – Máka and Káka

Sistaz tvoří dvojčata Káka & Máka, které své taneční skillz reprezentují pod první street dance školou v ČR – BDS Academy. Jsou členky nejúspěšnějšího battle teamu u nás. Tanci se věnují od mala, mimo freestyle a battles mají své pravidelné lekce v Praze (Stage Praha) a učí po celé ČR a SK.

Sistaz Street – Máka and Káka

Spunkey BKP

Tanečník a choreograf reprezentující MNP, The Pastels a Bachtale Kale Phrala. Miluje hudbu a jeho největší vášní jsou funk a hip-hop. Propaguje tradiční i nové cesty v jednotlivých tanečních stylech.

Spunkey BKP

Tess – Art Factory

Tanci se věnuje od útlého věku, profesionálně učí již 13 let. První taneční kroky vedly k baletu, později se začala věnovat Street Dance.

Tess – Art Factory

Viera „Vika“ Kozáková

Mladá profesionální choreografka, lektorka a tanečnice ze slovenského města Liptovský Hrádok. Její první taneční kroky vedly přes folklór až k modernímu tanci. Vika se svůj koníček rozhodla proměnit v profesi, když začala studovat VŠMU obor Pedagogika tance.

Viera „Vika“ Kozáková

Viktor Bukovy (Slovensko)

Viktor Bukovy aka Viktor Milan je tanečníkem, lektorem a choreografem intenzivně se věnující stylům waacking a vogue (konkrétně new way vogue). Je členem přední mezinárodní crew High Edition.

Viktor Bukovy (Slovensko)

Vitor Tavares Mendes

Vitor Tavares Mendes se narodil v portugalském Lisabonu kapverdským rodičům. Prožil osm let v Londýně, kde svůj taneční styl používal jako sebemotivační pomůcku pro mladé lidi všech etnických skupin.

Vitor Tavares Mendes

Wahe

Wahe se narodil v Arménii, ale ještě v dětství se přestěhoval do České republiky. Ve 14 letech se začal věnovat urban stylez a během své taneční kariéry nezůstal pouze u jednoho stylu. Specializuje se na Hip-Hop, House Dance, Locking a Popping.

Wahe

ZIZOE/ZUZANA VESELÁ

Narozena 5. 5. 1988. Dcera otce, jazzového muzikanta, a maminky - tanečnice českého folkloru. Od malička vyrůstala obklopena soulem, jazzem, funkem a hip hopem, což ovlivnilo nejen její tvorbu, ale i životní postoj. Její zaměření je především na TVORBU, KREATIVU a ORIGINALITU CHOREOHRAFIÍ všech možných žánrů tance na různých platformách. Stylově je jí nejbližší House Dance, Hip Hop, Funk a Soul, ráda ale experimentuje a je otevřená veškerým formám tance.

ZIZOE/ZUZANA VESELÁ

Zvara Bros

Zvara Brothers jsou zakladatelé a choreografové Taneční školy B-Original, která patří mezi špičku ve streetdance v ČR. Zábývají se jak choreografickým tak freestylovým Hip Hopem.

Zvara Bros

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště