Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Gympole pole dance studio

Daniela Šlapáková

Daniela pole dance poprvé vyzkoušela na jaře 2011. Od té doby se stal její drogou. Lektorku dělá od května 2012. Na jejích lekcích se naučíte dokonale zvládnout základní prvky i hardcore triky. Navíc u toho vypadáte úžasně.

Daniela Šlapáková

Denisa Kudláčková

Denisa Kudláčková se pyšní hned několika úspěchy. V roce 2014 například vyhrála Pole Challange Cup nebo Show Sport Pole Battle. O rok později ovládla Dragonfly Pole Dance Battle League a získala i první pole dance zápis v České knize rekordů, a to za 31vteřinovou výdrž v Iron-X.

Denisa Kudláčková

Evgeny Greshilov

Po úspěchu v roce 2013 se na Dance Life Expo vrací ruský pole dancer Evgeny Greshilov. Ten s pole dance začal v roce 2009. Od té doby vyhrál několik soutěží. Je například trojnásobným mistrem světa v pole dance a pětinásobným mezinárodním šampionem v pole dance.

Evgeny Greshilov

Jana Kozlová

Jsem majitelkou a certifikovanou Vertical dance & fitness instruktorkou brněnského studia Decadance. Pole dance se věnuji od roku 2010 a miluji všechny jeho formy - sport, art i sexy exotic dance.

Jana Kozlová

Roman Gemrot

Osobní trenér a lektor, tanečník i choreograf s dlouholetými zkušenostmi. Dosavadní úspěchy v Pole Dance: 2. místo na mistrovství ČR v Pole Sport 2014, 5. místo v soutěži Pole Stars 2013 ve dvojici s partnerkou. Je školícím lektorem CSPDF. Na svých lekcích si vždy zakládá na profesionálním a osobitém přístupu v přátelské atmosféře.

Roman Gemrot

Romana Zahálková

Romana je lektorkou pole dance v plzeňském studiu Fitdanceart. Pole dance se věnuje od léta 2010, od jara 2012 učí a soutěží. Mezi její největší úspěchy patří 1. místo na Mistrovství ČR v Pole Sport 2016 (IPSF) v kat. Elite a 11. místo na Mistrovství světa v Pole Sport 2016 v Londýně (IPSF). Její motto zní: "Vždy si věř, tvrdě makej a nevzdávej se."

Romana Zahálková

Růženka Kunstýřová

Mým cílem je nejen naučit vás něco nového, ale i zlepšit vám náladu. Připravte se, že po vás budu chtít maximum. Díky tomu přijdete na to, že jsou vaše možnosti daleko větší, než si myslíte. Ve svých lekcích preferuji individuální přístup. Díky tomu si v nich každý najde to, kvůli čemu přišel.

Růženka Kunstýřová

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště