Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Classic & Modern Dance Studio + Couples & Thematic studio

Alexandra Nagy

V roce 2007 jsem začala tančit kubánskou salsu. Od té doby jsem na ní závislá a stále pokračuji v nekonečné cestě zdokonalování se v ní. Po přestěhování do Brna jsem poznala kizombu. Zbožňuju ji!

Alexandra Nagy

Daniel Urquilla

Profesionální tanečník argentinského tanga a folklóru. Umělecký ředitel Argentinského národního folklórního souboru, jeho bývalý sólista.

Daniel Urquilla

Daša Bátorová

V roce 2005 potkala salsu a byla to láska na první "dobu". Tanec se stal jejím životním stylem a začala poznávat krásy i ostatních tanců - bachata, reggaeton, zouk, west coast swing. Největší závislost v ní ale vyvolala kizomba svou smyslností a samba de gafieira svou hravostí.

Daša Bátorová

David Strnad

Umělecký šéf Tanečního divadla MAXIMVS Brno. Je také interním pedagogem Janáčkovy akademie múzických umění Brno. Spolupracuje také s divadly na celé řadě choreografií.

David Strnad

Jan Dvořák – Bohemian Salsa

Již 10 let na pražské salsa scéně funguje taneční škola BOHEMIAN SALSA personifikovaná v osobě Honzy Dvořáka. Věnujeme se výuce nových žáků, tvorbě choreografií, navštěvujeme mezinárodní taneční kongresy, kde vyučujeme nebo vystupujeme.

Jan Dvořák – Bohemian Salsa

Jana Ryšlavá

Jana Ryšlavá – tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER), Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.

Jana Ryšlavá

Linda Caridad Fernandez Saez

Linda Fernandez Saez se vedle současného tance dlouhodobě věnuje zejména tradičním africkým tancům, který studovala u Kaolacka Pape Ibrahima N’diaye a Cire Beye z první generace souboru De sabes JANTI – BI.

Linda Caridad Fernandez Saez

Linda Rančáková

Linda Rančáková se narodila v roce 1978 v Jilemnici, okres Semily. Tančit začala až v 19 letech v amatérských tanečních skupinách, poté přešla do profesionální skupiny „Q“.

Linda Rančáková

Lívia Biskupičová

Lilli začínala s tancem ve 12 letech jako mažoretka, kdy se účastnila mnoha zahraničních vystoupení a festivalů. Po šesti letech působení v souboru Marija s tancem skončila a znovu jej objevila až v roce 2012 ve formě salsy, bachaty, zouku a kizomby.

Lívia Biskupičová

Lucie Tomášková

Studovala esteticko výchovné gymnázium v Praze – výtvarný obor. Po maturitě si na dva roky “odskočila” na taneční konzervatoř. Poté byla přijata na HAMU, obor taneční pedagogika.

Lucie Tomášková

Luděk Lužný

Luděk se k tanci dostal po středoškolských tanečních, kdy se začal věnovat soutěžnímu tancování a vytancoval si mezinárodní třídu M ve standardních tancích. Již po pár letech se stal vedoucím tanečního klubu v Přerově, trenérem soutěžních párů a také lektorem středoškolských tanečních.

Luděk Lužný

Michal Štípa – Balet Národního divadla Praha

Narodil se v Brně. V roce 1990 zahájil studium na brněnské Taneční konzervatoři, které úspěšně dokončil v roce 1998. Poté nastoupil do baletního souboru Národního divadla v Brně, kde již od samého začátku svého působení dostával četné sólové příležitosti ve stěžejních kusech baletního repertoáru. Následně byl v roce 2000 jmenován sólistou. Během svého sedmiletého působení v baletním souboru Národního divadla v Brně začal pravidelně hostovat na prknech Národního divadla v Praze, kam v sezóně 2004–2005 nastoupil do angažmá na post sólisty. Po několika úspěšných sezónách, během kterých dostal příležitost obsáhnout repertoár především v hlavních rolích, byl v roce 2009 jmenován prvním sólistou.

Michal Štípa – Balet Národního divadla Praha

Monika Horáková

Její první taneční kroky byly v baletní přípravce na základní škole v malém městě odkud, díky obětavosti rodičů, začala jezdit na pravidelné tréninky jazzu a disco/show dance do Brna. Tomuto stylu se věnovala 6 let, ať už sólově, tak i ve formacích.

Monika Horáková

Nikola Márová – Balet Národního divadla Praha

Narodila se v Praze. S baletem začala v šesti letech v Přípravce baletu Národního divadla. V letech 1990–1998 vystudovala pražskou Taneční konzervatoř u pedagogů H. Vláčilové, Z. Nemcové a P. Ždichynce. Během studií absolvovala také dvě stáže v Drážďanech. Po absolutoriu v roce 1999 nastoupila do Národního divadla jako členka baletního sboru, v roce 2001 získala sólovou smlouvu a v roce 2006 statut první sólistky.

Nikola Márová – Balet Národního divadla Praha

Om Dance Academy

Om Dance Academy je taneční skupina, která se věnuje bollywoodskému tanci, tedy indickému filmovému tanci. Bollywoodský tanec je především o vyprávění příběhu. Písně jsou ve filmech z určitého důvodu - například oslava, svádění, smutek…

Om Dance Academy

Pavel Crha

Pavel tančí od roku 2007, kdy se začal učit společenské tance. O dva roky později se začal věnovat argentinskému tangu, salse, bachatě a další rok k tomu k přidal i brazilský zouk.

Pavel Crha

Pavel Maximenko

Od malička jsem měl vztah k hudbě. Měl jsem jí rad ve všech podobách, ať už to byl zpěv, hraní na nějaký nástroj, anebo tanec. Proto jsem to musel vyzkoušet všechno. Po té co jsem zkoušel hrát na klavír, kytaru a zpívat, začal jsem závodně tančit standartní a latinsko-americké tance.

Pavel Maximenko

Petr Skopal

Petr aktivně tančí od roku 2007, kdy se poprvé setkal se salsou, která ho díky své hravosti zaujala natolik, že se ji učí dodnes.

Petr Skopal

Radek Kubák

Radek začal tančit ve 13 letech street dance, hlavně hip hop a hype, ale nejvíc z toho ho chytl bboying, u kterého vydržel 6 let a se skupinou objížděli battly.

Radek Kubák

Renata Folwarczná

Tancovat začala v 18 letech, když se zamilovala do salsy a bachaty a začala se tyto karibské tance učit. Zamilovala se také do způsobu, jakým tanečníci tráví svůj volný čas – tancování jí pokaždé evokuje léto, moře, pohodu a relax. O pár let později objevila brazilský zouk.

Renata Folwarczná

Taneční škola Danza

Manželé Květa a Zdeněk Jančovi vyučovali společenský tanec a výchovu od roku 1949. Od roku 1953 působili v Brně, kde vyučovali na mnoha místech. Taneční kurzy vyučovali také v brněnském okolí – ve Slavkově, Bučovicích, Vyškově, Kyjově, Boskovicích aj.

Taneční škola Danza

Tomáš Kuťák

Absolvent JAMU, obor pedagogika tance, pedagog v největších tanečních studiích v ČR (Danceperfect, Dancestation, Dancers club), workshopy po celé ČR. Zakladatel a hlavní choreograf Evil dancers dance company (choreograf mnoha českých umělců a mnoha eventů), tanečník a sólový tanečník řady českých muzikálů, tanečník Princess cruises (US), tanečník na turné Streams (UK).

Tomáš Kuťák

Vitor Tavares Mendes

Vitor Tavares Mendes se narodil v portugalském Lisabonu kapverdským rodičům. Prožil osm let v Londýně, kde svůj taneční styl používal jako sebemotivační pomůcku pro mladé lidi všech etnických skupin.

Vitor Tavares Mendes

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště