Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Alex The Cage

Alex začal tančit v červenci 2009. Chris aka Baloo ho naučil, jak nalézt svou vlastní cestu a svůj vlastní styl. V roce 2010 se přidal ke skupině The Cage a získal tak příležitost procestovat celý svět. V roce 2011 se přidal ke skupině Legion X a vyhrál svůj první velký event – Circle Underground. Od té doby pokračuje ve svém cestování, učení se a získávání cenných zkušeností.

Alex The Cage

Alexandra Nagy

V roce 2007 jsem začala tančit kubánskou salsu. Od té doby jsem na ní závislá a stále pokračuji v nekonečné cestě zdokonalování se v ní. Po přestěhování do Brna jsem poznala kizombu. Zbožňuju ji!

Alexandra Nagy

Andyboj

Andyboj je tanečník, choreograf i lektor. Nejblíže má k Bboyingu, ale věnuje se i dalším stylům, jako House, Hip-Hop Freestyle nebo Funk. Je členem BDS Academy, Rythm of Soul a Original Outbreak crew. Spolupracoval i s takovými firmami, jako Adidas, Alpine Pro, Gas, Nike, Levi´s a mnohými dalšími.

Andyboj

Carlos

Jmenuji se Patrik a.k.a. Carlos, je mi 24 let a jsem z Brna. Působím jako dancer a lektor na české i zahraniční scéně již 10 let a k tomu jsem začal nově hrát na battlové scéně jako DJ (viz SDK Europe 2016, Hejbejse, Dance Floor Attack 2016).

Carlos

Daniel Urquilla

Profesionální tanečník argentinského tanga a folklóru. Umělecký ředitel Argentinského národního folklórního souboru, jeho bývalý sólista.

Daniel Urquilla

Daniela Šlapáková

Daniela pole dance poprvé vyzkoušela na jaře 2011. Od té doby se stal její drogou. Lektorku dělá od května 2012. Na jejích lekcích se naučíte dokonale zvládnout základní prvky i hardcore triky. Navíc u toho vypadáte úžasně.

Daniela Šlapáková

Dano Lipták

Dano pochází se Slovenska a s tancováním začal v TS Trend Poprad. V současnosti působí v BDS Academy jako trenér a choreograf. Jeho oblíbenými tanečními styly jsou hip-hop, electric boogie a breakdance.

Dano Lipták

Daša Bátorová

V roce 2005 potkala salsu a byla to láska na první "dobu". Tanec se stal jejím životním stylem a začala poznávat krásy i ostatních tanců - bachata, reggaeton, zouk, west coast swing. Největší závislost v ní ale vyvolala kizomba svou smyslností a samba de gafieira svou hravostí.

Daša Bátorová

David Strnad

Umělecký šéf Tanečního divadla MAXIMVS Brno. Je také interním pedagogem Janáčkovy akademie múzických umění Brno. Spolupracuje také s divadly na celé řadě choreografií.

David Strnad

Denisa Kudláčková

Denisa Kudláčková se pyšní hned několika úspěchy. V roce 2014 například vyhrála Pole Challange Cup nebo Show Sport Pole Battle. O rok později ovládla Dragonfly Pole Dance Battle League a získala i první pole dance zápis v České knize rekordů, a to za 31vteřinovou výdrž v Iron-X.

Denisa Kudláčková

Emilio

Emilio působí v brněnské taneční skupině High Edition a je členem house dance projektu SpiritShop. Tanci jako takovému se věnuje od roku 1992, ale až teprve před necelými třemi lety objevil svou lásku New style hustle.

Emilio

Endrewstyle

Tanečník původem z Brna, který zaznamenává úspěchy po celém světě. Je vítězem SDK World Battle a také finalistou SDK Asia 2016.

Endrewstyle

Evgeny Greshilov

Po úspěchu v roce 2013 se na Dance Life Expo vrací ruský pole dancer Evgeny Greshilov. Ten s pole dance začal v roce 2009. Od té doby vyhrál několik soutěží. Je například trojnásobným mistrem světa v pole dance a pětinásobným mezinárodním šampionem v pole dance.

Evgeny Greshilov

Hana Valová

Hanka se věnuje množství různorodých tanečních stylů – wacking, locking, dancehall, hip-hop, house dance, salsa a new style hustle. Má za sebou množství tanečních úspěchů a vyhraných battlů.

Hana Valová

Jan Dvořák – Bohemian Salsa

Již 10 let na pražské salsa scéně funguje taneční škola BOHEMIAN SALSA personifikovaná v osobě Honzy Dvořáka. Věnujeme se výuce nových žáků, tvorbě choreografií, navštěvujeme mezinárodní taneční kongresy, kde vyučujeme nebo vystupujeme.

Jan Dvořák – Bohemian Salsa

Jana Kozlová

Jsem majitelkou a certifikovanou Vertical dance & fitness instruktorkou brněnského studia Decadance. Pole dance se věnuji od roku 2010 a miluji všechny jeho formy - sport, art i sexy exotic dance.

Jana Kozlová

Jana Ryšlavá

Jana Ryšlavá – tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER), Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.

Jana Ryšlavá

Lída Janská – Tango Praha

Tancem se zabývá již od 12 let, nejdříve ve folklórních souborech a poté v klubu společenských tanců Styl J. Pavlíka, který později i vedla. Získala mezinárodní třídu ve standardních tancích a semifinálové umístění na mistrovství republiky. Účastnila se mnoha národních i zahraničních soutěží. Argentinské tango tančí a učí od roku 2000.

Lída Janská – Tango Praha

Linda Caridad Fernandez Saez

Linda Fernandez Saez se vedle současného tance dlouhodobě věnuje zejména tradičním africkým tancům, který studovala u Kaolacka Pape Ibrahima N’diaye a Cire Beye z první generace souboru De sabes JANTI – BI.

Linda Caridad Fernandez Saez

Linda Rančáková

Linda Rančáková se narodila v roce 1978 v Jilemnici, okres Semily. Tančit začala až v 19 letech v amatérských tanečních skupinách, poté přešla do profesionální skupiny „Q“.

Linda Rančáková

Lívia Biskupičová

Lilli začínala s tancem ve 12 letech jako mažoretka, kdy se účastnila mnoha zahraničních vystoupení a festivalů. Po šesti letech působení v souboru Marija s tancem skončila a znovu jej objevila až v roce 2012 ve formě salsy, bachaty, zouku a kizomby.

Lívia Biskupičová

Lucie Tomášková

Studovala esteticko výchovné gymnázium v Praze – výtvarný obor. Po maturitě si na dva roky “odskočila” na taneční konzervatoř. Poté byla přijata na HAMU, obor taneční pedagogika.

Lucie Tomášková

Luděk Lužný

Luděk se k tanci dostal po středoškolských tanečních, kdy se začal věnovat soutěžnímu tancování a vytancoval si mezinárodní třídu M ve standardních tancích. Již po pár letech se stal vedoucím tanečního klubu v Přerově, trenérem soutěžních párů a také lektorem středoškolských tanečních.

Luděk Lužný

Michal Štípa – Balet Národního divadla Praha

Narodil se v Brně. V roce 1990 zahájil studium na brněnské Taneční konzervatoři, které úspěšně dokončil v roce 1998. Poté nastoupil do baletního souboru Národního divadla v Brně, kde již od samého začátku svého působení dostával četné sólové příležitosti ve stěžejních kusech baletního repertoáru. Následně byl v roce 2000 jmenován sólistou. Během svého sedmiletého působení v baletním souboru Národního divadla v Brně začal pravidelně hostovat na prknech Národního divadla v Praze, kam v sezóně 2004–2005 nastoupil do angažmá na post sólisty. Po několika úspěšných sezónách, během kterých dostal příležitost obsáhnout repertoár především v hlavních rolích, byl v roce 2009 jmenován prvním sólistou.

Michal Štípa – Balet Národního divadla Praha

Miss Bibi

Sabina alias Miss Bibi patří k nejvýraznějším osobnostem české taneční scény. Známá je jako choreografka, lektorka i organizátorka tanečních akcí. Vyučuje streetové styly, Waacking, ale především New Style Hustle.

Miss Bibi

Monika Horáková

Její první taneční kroky byly v baletní přípravce na základní škole v malém městě odkud, díky obětavosti rodičů, začala jezdit na pravidelné tréninky jazzu a disco/show dance do Brna. Tomuto stylu se věnovala 6 let, ať už sólově, tak i ve formacích.

Monika Horáková

Monika Prikkelová

První Slovenka vyučující pravidelně taneční styl Vogue. Monika tancovala, a dříve byla lektorkou, u Laciho Strikea v SDA v letech 2006-2012, kde se věnovala hlavně stylům hip-hop a poppin. Během tohoto období vystupovala na malých i velkých podiích (Česko-Slovensko hledá Superstar, silvestrovské programy komerčních televizí, vystoupení se zpěváky jako Dara Rolins, Michal David, Helena Vondráčkovo a mnoho dalších).

Monika Prikkelová

Nikola Márová – Balet Národního divadla Praha

Narodila se v Praze. S baletem začala v šesti letech v Přípravce baletu Národního divadla. V letech 1990–1998 vystudovala pražskou Taneční konzervatoř u pedagogů H. Vláčilové, Z. Nemcové a P. Ždichynce. Během studií absolvovala také dvě stáže v Drážďanech. Po absolutoriu v roce 1999 nastoupila do Národního divadla jako členka baletního sboru, v roce 2001 získala sólovou smlouvu a v roce 2006 statut první sólistky.

Nikola Márová – Balet Národního divadla Praha

Om Dance Academy

Om Dance Academy je taneční skupina, která se věnuje bollywoodskému tanci, tedy indickému filmovému tanci. Bollywoodský tanec je především o vyprávění příběhu. Písně jsou ve filmech z určitého důvodu - například oslava, svádění, smutek…

Om Dance Academy

Pavel Crha

Pavel tančí od roku 2007, kdy se začal učit společenské tance. O dva roky později se začal věnovat argentinskému tangu, salse, bachatě a další rok k tomu k přidal i brazilský zouk.

Pavel Crha

Pavel Maximenko

Od malička jsem měl vztah k hudbě. Měl jsem jí rad ve všech podobách, ať už to byl zpěv, hraní na nějaký nástroj, anebo tanec. Proto jsem to musel vyzkoušet všechno. Po té co jsem zkoušel hrát na klavír, kytaru a zpívat, začal jsem závodně tančit standartní a latinsko-americké tance.

Pavel Maximenko

Petr Skopal

Petr aktivně tančí od roku 2007, kdy se poprvé setkal se salsou, která ho díky své hravosti zaujala natolik, že se ji učí dodnes.

Petr Skopal

Rabah Mahfoufi (Francie)

Rabah Mahfoufi z Francie, jeden z nejúznavanějších světových house dance lektorů. Jeho workshopy budou rozhodně nezapomenutelný zážitek.

Rabah Mahfoufi (Francie)

Radek Kubák

Radek začal tančit ve 13 letech street dance, hlavně hip hop a hype, ale nejvíc z toho ho chytl bboying, u kterého vydržel 6 let a se skupinou objížděli battly.

Radek Kubák

Regina

Tanečnice, původem z Ruska, která poslední 4 roky úspěšně reprezentuje svůj styl v ČR. Věnuje se všem streetovým stylům, ale nejvíce dancehallu a hip-hopu. Výherkyně mnoha soutěží a battlů v ČR i zahraničí.

Regina

Renata Folwarczná

Tancovat začala v 18 letech, když se zamilovala do salsy a bachaty a začala se tyto karibské tance učit. Zamilovala se také do způsobu, jakým tanečníci tráví svůj volný čas – tancování jí pokaždé evokuje léto, moře, pohodu a relax. O pár let později objevila brazilský zouk.

Renata Folwarczná

Roman Gemrot

Osobní trenér a lektor, tanečník i choreograf s dlouholetými zkušenostmi. Dosavadní úspěchy v Pole Dance: 2. místo na mistrovství ČR v Pole Sport 2014, 5. místo v soutěži Pole Stars 2013 ve dvojici s partnerkou. Je školícím lektorem CSPDF. Na svých lekcích si vždy zakládá na profesionálním a osobitém přístupu v přátelské atmosféře.

Roman Gemrot

Romana Zahálková

Romana je lektorkou pole dance v plzeňském studiu Fitdanceart. Pole dance se věnuje od léta 2010, od jara 2012 učí a soutěží. Mezi její největší úspěchy patří 1. místo na Mistrovství ČR v Pole Sport 2016 (IPSF) v kat. Elite a 11. místo na Mistrovství světa v Pole Sport 2016 v Londýně (IPSF). Její motto zní: "Vždy si věř, tvrdě makej a nevzdávej se."

Romana Zahálková

Ruben Sanchez Garcia

S tancem začínal už v 6 letech. Od nejlepších učitelů na světě se učil balet, contemporary, jazz i další styly. Nejvíce se mu ale zalíbil step. Mezi lety 2001 a 2007 stepoval ve skupině Camut Band. Kromě toho vystupoval například také na stepovém festivalu v New Yorku.

Ruben Sanchez Garcia

Růženka Kunstýřová

Mým cílem je nejen naučit vás něco nového, ale i zlepšit vám náladu. Připravte se, že po vás budu chtít maximum. Díky tomu přijdete na to, že jsou vaše možnosti daleko větší, než si myslíte. Ve svých lekcích preferuji individuální přístup. Díky tomu si v nich každý najde to, kvůli čemu přišel.

Růženka Kunstýřová

Sistaz Street – Máka and Káka

Sistaz tvoří dvojčata Káka & Máka, které své taneční skillz reprezentují pod první street dance školou v ČR – BDS Academy. Jsou členky nejúspěšnějšího battle teamu u nás. Tanci se věnují od mala, mimo freestyle a battles mají své pravidelné lekce v Praze (Stage Praha) a učí po celé ČR a SK.

Sistaz Street – Máka and Káka

Spunkey BKP

Tanečník a choreograf reprezentující MNP, The Pastels a Bachtale Kale Phrala. Miluje hudbu a jeho největší vášní jsou funk a hip-hop. Propaguje tradiční i nové cesty v jednotlivých tanečních stylech.

Spunkey BKP

Taneční škola Danza

Manželé Květa a Zdeněk Jančovi vyučovali společenský tanec a výchovu od roku 1949. Od roku 1953 působili v Brně, kde vyučovali na mnoha místech. Taneční kurzy vyučovali také v brněnském okolí – ve Slavkově, Bučovicích, Vyškově, Kyjově, Boskovicích aj.

Taneční škola Danza

Tess – Art Factory

Tanci se věnuje od útlého věku, profesionálně učí již 13 let. První taneční kroky vedly k baletu, později se začala věnovat Street Dance.

Tess – Art Factory

Tomáš Kuťák

Absolvent JAMU, obor pedagogika tance, pedagog v největších tanečních studiích v ČR (Danceperfect, Dancestation, Dancers club), workshopy po celé ČR. Zakladatel a hlavní choreograf Evil dancers dance company (choreograf mnoha českých umělců a mnoha eventů), tanečník a sólový tanečník řady českých muzikálů, tanečník Princess cruises (US), tanečník na turné Streams (UK).

Tomáš Kuťák

Viera „Vika“ Kozáková

Mladá profesionální choreografka, lektorka a tanečnice ze slovenského města Liptovský Hrádok. Její první taneční kroky vedly přes folklór až k modernímu tanci. Vika se svůj koníček rozhodla proměnit v profesi, když začala studovat VŠMU obor Pedagogika tance.

Viera „Vika“ Kozáková

Viktor Bukovy (Slovensko)

Viktor Bukovy aka Viktor Milan je tanečníkem, lektorem a choreografem intenzivně se věnující stylům waacking a vogue (konkrétně new way vogue). Je členem přední mezinárodní crew High Edition.

Viktor Bukovy (Slovensko)

Vitor Tavares Mendes

Vitor Tavares Mendes se narodil v portugalském Lisabonu kapverdským rodičům. Prožil osm let v Londýně, kde svůj taneční styl používal jako sebemotivační pomůcku pro mladé lidi všech etnických skupin.

Vitor Tavares Mendes

Wahe

Wahe se narodil v Arménii, ale ještě v dětství se přestěhoval do České republiky. Ve 14 letech se začal věnovat urban stylez a během své taneční kariéry nezůstal pouze u jednoho stylu. Specializuje se na Hip-Hop, House Dance, Locking a Popping.

Wahe

ZIZOE/ZUZANA VESELÁ

Narozena 5. 5. 1988. Dcera otce, jazzového muzikanta, a maminky - tanečnice českého folkloru. Od malička vyrůstala obklopena soulem, jazzem, funkem a hip hopem, což ovlivnilo nejen její tvorbu, ale i životní postoj. Její zaměření je především na TVORBU, KREATIVU a ORIGINALITU CHOREOHRAFIÍ všech možných žánrů tance na různých platformách. Stylově je jí nejbližší House Dance, Hip Hop, Funk a Soul, ráda ale experimentuje a je otevřená veškerým formám tance.

ZIZOE/ZUZANA VESELÁ

Zvara Bros

Zvara Brothers jsou zakladatelé a choreografové Taneční školy B-Original, která patří mezi špičku ve streetdance v ČR. Zábývají se jak choreografickým tak freestylovým Hip Hopem.

Zvara Bros

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště