Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
4.-6.11. 2016

Dance Show & Trade Event

Anet Antošová – Stage Praha

Anet je profesionální choreografkou, tanečnicí, lektorkou tance v tanečním centru Stage a studentkou FTVS Karlovy Univerzity v Praze. Je známá jako královna českého twerku, neboť byla první, kdo tento druh tance začal v Česku vyučovat.

Anet Antošová – Stage Praha

Daniela Šlapáková

Daniela pole dance poprvé vyzkoušela na jaře 2011. Od té doby se stal její drogou. Lektorku dělá od května 2012. Na jejích lekcích se naučíte dokonale zvládnout základní prvky i hardcore triky. Navíc u toho vypadáte úžasně.

Daniela Šlapáková

Denisa Kudláčková

Denisa Kudláčková se pyšní hned několika úspěchy. V roce 2014 například vyhrála Pole Challange Cup nebo Show Sport Pole Battle. O rok později ovládla Dragonfly Pole Dance Battle League a získala i první pole dance zápis v České knize rekordů, a to za 31vteřinovou výdrž v Iron-X.

Denisa Kudláčková

Emilio

Emilio působí v brněnské taneční skupině High Edition a je členem house dance projektu SpiritShop. Tanci jako takovému se věnuje od roku 1992, ale až teprve před necelými třemi lety objevil svou lásku New style hustle.

Emilio

Evgeny Greshilov

Po úspěchu v roce 2013 se na Dance Life Expo vrací ruský pole dancer Evgeny Greshilov. Ten s pole dance začal v roce 2009. Od té doby vyhrál několik soutěží. Je například trojnásobným mistrem světa v pole dance a pětinásobným mezinárodním šampionem v pole dance.

Evgeny Greshilov

Jan Dvořák – Bohemian Salsa

Již 10 let na pražské salsa scéně funguje taneční škola BOHEMIAN SALSA personifikovaná v osobě Honzy Dvořáka. Věnujeme se výuce nových žáků, tvorbě choreografií, navštěvujeme mezinárodní taneční kongresy, kde vyučujeme nebo vystupujeme.

Jan Dvořák – Bohemian Salsa

Jana Kozlová

Jsem majitelkou a certifikovanou Vertical dance & fitness instruktorkou brněnského studia Decadance. Pole dance se věnuji od roku 2010 a miluji všechny jeho formy - sport, art i sexy exotic dance.

Jana Kozlová

Jana Ryšlavá

Jana Ryšlavá – tanečnice, pedagožka. Vystudovala pedagogiku tance na HAMU a SEAD Salzburg Experimental Academy of Dance, kde studovala pod vedením pedagogů jako Matej Kejžar (SLO), Libby Farr (USA/GER), Milan Kozánek nebo Jozef Fruček.

Jana Ryšlavá

Lída Janská – Tango Praha

Tancem se zabývá již od 12 let, nejdříve ve folklórních souborech a poté v klubu společenských tanců Styl J. Pavlíka, který později i vedla. Získala mezinárodní třídu ve standardních tancích a semifinálové umístění na mistrovství republiky. Účastnila se mnoha národních i zahraničních soutěží. Argentinské tango tančí a učí od roku 2000.

Lída Janská – Tango Praha

Lucie Tomášková

Studovala esteticko výchovné gymnázium v Praze – výtvarný obor. Po maturitě si na dva roky “odskočila” na taneční konzervatoř. Poté byla přijata na HAMU, obor taneční pedagogika.

Lucie Tomášková

Michal Štípa – Balet Národního divadla Praha

Narodil se v Brně. V roce 1990 zahájil studium na brněnské Taneční konzervatoři, které úspěšně dokončil v roce 1998. Poté nastoupil do baletního souboru Národního divadla v Brně, kde již od samého začátku svého působení dostával četné sólové příležitosti ve stěžejních kusech baletního repertoáru. Následně byl v roce 2000 jmenován sólistou. Během svého sedmiletého působení v baletním souboru Národního divadla v Brně začal pravidelně hostovat na prknech Národního divadla v Praze, kam v sezóně 2004–2005 nastoupil do angažmá na post sólisty. Po několika úspěšných sezónách, během kterých dostal příležitost obsáhnout repertoár především v hlavních rolích, byl v roce 2009 jmenován prvním sólistou.

Michal Štípa – Balet Národního divadla Praha

Nikola Márová – Balet Národního divadla Praha

Narodila se v Praze. S baletem začala v šesti letech v Přípravce baletu Národního divadla. V letech 1990–1998 vystudovala pražskou Taneční konzervatoř u pedagogů H. Vláčilové, Z. Nemcové a P. Ždichynce. Během studií absolvovala také dvě stáže v Drážďanech. Po absolutoriu v roce 1999 nastoupila do Národního divadla jako členka baletního sboru, v roce 2001 získala sólovou smlouvu a v roce 2006 statut první sólistky.

Nikola Márová – Balet Národního divadla Praha

Om Dance Academy

Om Dance Academy je taneční skupina, která se věnuje bollywoodskému tanci, tedy indickému filmovému tanci. Bollywoodský tanec je především o vyprávění příběhu. Písně jsou ve filmech z určitého důvodu - například oslava, svádění, smutek…

Om Dance Academy

QAŠA

Tanečnice, choreografka a lektorka. Studovala v Rotterdamse Danceacademie v Holandsku. Tančila v zahraničí (Bruce Taylor - Choreonyx v Paříži, ve Švýcarsku, Rakousku, Portugalsku…). U nás známá jako choreografka Superstar...

QAŠA

Roman Gemrot

Osobní trenér a lektor, tanečník i choreograf s dlouholetými zkušenostmi. Dosavadní úspěchy v Pole Dance: 2. místo na mistrovství ČR v Pole Sport 2014, 5. místo v soutěži Pole Stars 2013 ve dvojici s partnerkou. Je školícím lektorem CSPDF. Na svých lekcích si vždy zakládá na profesionálním a osobitém přístupu v přátelské atmosféře.

Roman Gemrot

Romana Zahálková

Romana je lektorkou pole dance v plzeňském studiu Fitdanceart. Pole dance se věnuje od léta 2010, od jara 2012 učí a soutěží. Mezi její největší úspěchy patří 1. místo na Mistrovství ČR v Pole Sport 2016 (IPSF) v kat. Elite a 11. místo na Mistrovství světa v Pole Sport 2016 v Londýně (IPSF). Její motto zní: "Vždy si věř, tvrdě makej a nevzdávej se."

Romana Zahálková

Ruben Sanchez Garcia

S tancem začínal už v 6 letech. Od nejlepších učitelů na světě se učil balet, contemporary, jazz i další styly. Nejvíce se mu ale zalíbil step. Mezi lety 2001 a 2007 stepoval ve skupině Camut Band. Kromě toho vystupoval například také na stepovém festivalu v New Yorku.

Ruben Sanchez Garcia

Růženka Kunstýřová

Mým cílem je nejen naučit vás něco nového, ale i zlepšit vám náladu. Připravte se, že po vás budu chtít maximum. Díky tomu přijdete na to, že jsou vaše možnosti daleko větší, než si myslíte. Ve svých lekcích preferuji individuální přístup. Díky tomu si v nich každý najde to, kvůli čemu přišel.

Růženka Kunstýřová

Sistaz Street – Máka and Káka

Sistaz tvoří dvojčata Káka & Máka, které své taneční skillz reprezentují pod první street dance školou v ČR – BDS Academy. Jsou členky nejúspěšnějšího battle teamu u nás. Tanci se věnují od mala, mimo freestyle a battles mají své pravidelné lekce v Praze (Stage Praha) a učí po celé ČR a SK.

Sistaz Street – Máka and Káka

Tess – Art Factory

Tanci se věnuje od útlého věku, profesionálně učí již 13 let. První taneční kroky vedly k baletu, později se začala věnovat Street Dance.

Tess – Art Factory

Tomáš Haas

Tanečník, choreograf a lektor, který se specializuje na disco dance, street dance a show dance. Začínal v tanečním souboru Radost Bohumín. V současné době je dlouholetým tanečníkem a choreografem v Tanečním klubu Akcent Ostrava, se kterým získal řadu titulů od Mistra ČR, Mistra Evropy až po Mistra světa, a to nejen jako tanečník, ale i jako choreograf.

Tomáš Haas

Tomáš Kuťák

Absolvent JAMU, obor pedagogika tance, pedagog v největších tanečních studiích v ČR (Danceperfect, Dancestation, Dancers club), workshopy po celé ČR. Zakladatel a hlavní choreograf Evil dancers dance company (choreograf mnoha českých umělců a mnoha eventů), tanečník a sólový tanečník řady českých muzikálů, tanečník Princess cruises (US), tanečník na turné Streams (UK).

Tomáš Kuťák

Viktor Bukový (Slovensko)

Tanci se věnuje od roku 2004. Specializuje se na Vogue a Waacking. Jeho největší úspěchy jsou: 2012 1. místo vogue – Dance Factor, Top 4 waacking – Dance Factor 2012, 1. místo vogue – SDK 2013 a 14.

Viktor Bukový (Slovensko)

ZIZOE/ZUZANA VESELÁ

Narozena 5. 5. 1988. Dcera otce, jazzového muzikanta, a maminky - tanečnice českého folkloru. Od malička vyrůstala obklopena soulem, jazzem, funkem a hip hopem, což ovlivnilo nejen její tvorbu, ale i životní postoj. Její zaměření je především na TVORBU, KREATIVU a ORIGINALITU CHOREOHRAFIÍ všech možných žánrů tance na různých platformách. Stylově je jí nejbližší House Dance, Hip Hop, Funk a Soul, ráda ale experimentuje a je otevřená veškerým formám tance.

ZIZOE/ZUZANA VESELÁ

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
4.-6.11. 2016


IN-JOY
4.-6.11. 2016


You2ber Life
5.11. 2016


Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště