Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Art 4 People

Art 4 People je eventová a produkční agentura zaměřující se na organizaci prestižních společenských a kulturních akcí včetně kreativní dramaturgie, technických služeb, audiovizuální dokumentace a postprodukce. Nabízí široké portfolio doprovodných programů napříč různými žánry umění a zábavy.

Art 4 People

Art Factory

Art Factory je brněnské taneční studio, nyní na nové adrese Václavská 6, se širokou nabídkou kurzů a otevřených lekcí s předními českými lektory.

Art Factory

B-Fresh

Taneční studio B-Fresh sdružuje taneční nadšence všech pokročilostí a věkových kategorií. Ve své současné podobě působí od roku 2005 a za dobu existence získali tanečníci a choreografové tohoto studia nespočet cenných umístění na tanečních soutěžích republikového i mezinárodního formátu.

B-Fresh

BaToCu

BaToCu je hudební a taneční skupina založená Mgr. Monikou Rebcovou v roce 2000, která se inspiruje hudbou a tancem západní Afriky. Na jejich koncertě uslyšíte rytmy hrané na západoafrické bubny djembe, dundun, sangban, kenkeni, krin a sabar.

BaToCu

BDS ACADEMY

Taneční škola s názvem BDS Academy vznikla v březnu roku 2006. Název BDS byl převzat ze Slovenské republiky, kde skupinu s názvem BDS založili v roce 1996 Miro Olšavský a František Bodnár, dnes trenéři BDS Academy. BDS Academy se věnuje převážně streetovým technikám moderního pouličního tancování.

BDS ACADEMY

Beat Up Ostrava

Taneční skupina Beat UP vznikla v roce 2007 v Ostravě. Má přes 200 tanečníků od dětí ve věku 4 let přes juniory, dospělé až po rodiče. Má mnoho tanečních úspěchů, mezi které patří Mistři a Vícemistři ČR ve street dance a street show formacích.

Beat Up Ostrava

Bezmasacrew

Přední breaková moravská skupina s více jak 10 letou tradicí. Battlují, pořádají a porotcují soutěže a především vyučují novou generaci!

Bezmasacrew

Dance Academy Prague

Dance Academy Prague připravila vítěznou street dance show choreografii z roku 2015, která na Beat Street získala titul choreografie dne.

Dance Academy Prague

Dance4Life

Taneční škola Dance4Life má na svém kontě za 8 let svého působení již mnoho úspěchů, mezi které patří početné tituly Mistrů a Vicemistrů ČR jak v sólech, duetech, malých skupinách, tak ve velkých formacích. Mohou se pyšnit také titulem Mistrů světa.

Dance4Life

Duck Beat

Taneční škola z Přerova zabývající se převážně styly street dance, která v ČR působí již více než 15 let. Vyučují všechny věkové kategorie od dětí až po seniory. Jsou držiteli mnoha titulů, vystupují v TV show, reklamách, videoklipech atd.

Duck Beat

Evil dancers

Evil dancers je nejdéle působící nezávislá taneční skupina ve svém oboru v České republice. Účastnili se turné skupiny Kabát, turné Xindla X a účinkovali v jeho videoklipech.

Evil dancers

House of Velvet

Showcase v podaní členů prvního česko-slovenského vogueového kiki houseu House of Velvet, konkrétně jeho české kapitoly.

House of Velvet

Magic Free Group

Taneční skupina Magic Free Group se věnuje tanečním stylům již od roku 1996. Během své existence nasbírala mnoho úspěchů na zahraničních a tuzemských soutěží.

Magic Free Group

Mažoretky LILI

Nejsou to takové ty klasické mažoretky v uniformách, které široká veřejnost zná. Sledují nejnovější trendy v mažoretkovém sportu, a to nejen v kostýmech, ale i v práci s hůlkou a choreografiích.

Mažoretky LILI

Moving souls

Skupina dospělých tanečníků, které spojuje láska k modernímu tanci. Hlavní náplní práce je rozvoj technických kvalit, individuálního projevu a tvorba repertoáru.

Moving souls

Národní divadlo Brno

Baletní soubor Národního divadla v Brně je druhým největším baletním ansámblem v České republice s bohatou uměleckou historií i současností. Vysoká profesionální úroveň baletního sboru i sólistů dává možnost uvádět bohatý repertoár obsahující jak baletní klasiku, tak i díla současné choreografie.

Národní divadlo Brno

Národní divadlo Praha – Nikola Márová & Michal Štípa

Pas de deux z baletu Labutí jezero zatančí první sólisté Nikola Márová a Michal Štípa. Oba tanečníci získali za své výkony množství ocenění, mezi které patří mimo jiné Cena Thálie či Philip Morris Ballet Flower Award.

Národní divadlo Praha – Nikola Márová & Michal Štípa

New Style Hustle Brno

NSH Crew Brno vznikla začátkem roku 2012. Za dobu své krátké existence se jim podařilo zvýšit povědomí o New Style Hustlu v celé střední Evropě.

New Style Hustle Brno

NO FEET

Vystoupení se skládá z choreografie, která se umístila na 2. místě MČR ve stepu, a také stepové acapelly, ve které vyniká zvuk stepových úderů. Stepaři ze studia NO FEET dosáhli již na titul mistrů světa, Evropy i republiky. Studio je také pořadatelem největšího stepařského festivalu u nás.

NO FEET

Om Dance Academy

Om Dance Academy je taneční škola a skupina, která se věnuje bollywoodskému tanci, tedy indickému filmovému tanci. Bollywoodský tanec je především o vyprávění příběhu z písní, které jsou ve filmech z určitého důvodu, například oslava, svádění či smutek. Tanec vychází ze slov a nálady dané písně a z toho vychází daný prožitek.

Om Dance Academy

Pražský komorní balet

Pražský komorní balet je největší český nezávislý profesionální taneční soubor, jehož zakladatelem je legendární choreograf Pavel Šmok.

Pražský komorní balet

Pyroterra

Umělecká skupina, která letos oslavila 10. výročí své úspěšné tvorby. Aktuálně formována ansámblem cca 12 umělců tvořících směsici talentů napříč obory jak tanečními, tak technickými. Oblíbenost jejich show byla již prověřena na pódiích celé Evropy, Indie, Mexika, USA i střední Afriky.

Pyroterra

Ruben Sanchez

S tancem začínal už v 6 letech. Od nejlepších učitelů na světě se učil balet, contemporary, jazz i další styly. Nejvíce se mu zalíbil step. Mezi lety 2001 a 2007 stepoval ve skupině Camut Band.

Ruben Sanchez

Růženka Kunstýřová

Růženka se pole dance věnuje od roku 2009. Za tu dobu se stala absolutně nejúspěšnější pole dancerkou v ČR i na světě. Dosáhla celkem 6 titulů mistryně ČR v různých odvětvích pole dance (pole art, pole sport,…) i různých kategoriích (solo a doubles).

Růženka Kunstýřová

SDK WINNERS

Složení freestylových tanečníku reprezentující Brno a jeho taneční scénu. První čeští vítězové SDK World Battle Tour (2016).

SDK WINNERS

SK Dancers

Vybraní slovenští tanečníci se spojili v show, která ukáže fúzi stylů. Jednotlivci, věnující se tancům jako dancehall, vouge, house, hip hop, poppin a breaking, zatancují na extrémně rychlou jazzovou předělávku skladby My Favorite Things, kterou originálně zkomponoval John Coltrane.

SK Dancers

Steels

Steels Dance Studio je otevřené již druhým rokem v Hradci Králové. Lektoři se zde věnují malým i velkým tanečníkům a snaží se je individuálně rozvíjet a podporovat jejich kreativitu.

Steels

Stolárna

Ve Stolárně objevíte kouzlo párových tanců brazilských, karibských, afrických, amerických či klasických evropských.

Stolárna

Swing Wings

V létě 2013 oficiálně spojili zakladatelé své nadšení pro Lindy Hop a další swingové tance a založili v Brně taneční školu Swing Wings. Bylo jich pět – Tomáš, Jakub, Pavlína, Polina a Peter, který je podporoval z Bratislavy.

Swing Wings

Taneční centrum Praha – Balet Praha Junior

Balet Praha Junior je komorní umělecké těleso složené z nejlepších starších studentů Tanečního centra Praha na začátku jejich kariéry (věk 16-21 let). Souborem prošlo již několik generací domácích tanečníků a tvůrců, počínaje Jiřím Kyliánem a Vlastimilem Harapesem přes Františka Pokorného, Jana Hartmanna a Ivanku Kubicovou, až po Petra Zusku a Jana Kodeta.

Taneční centrum Praha – Balet Praha Junior

Taneční konzervatoř Brno

Taneční konzervatoř Brno je osmiletá škola, která připravuje studenty na dráhu profesionálních tanečníků. Kromě celé řady tanečních předmětů z oboru klasického, moderního i lidového tance je velká péče věnována také teoretickým předmětům, a to všeobecným i odborným, a předmětům pedagogicko-psychologickým, což umožňuje studentům široké uplatnění.

Taneční konzervatoř Brno

Taneční škola DANZA

DANZA Brno je taneční škola, která kromě vedení tanečních lekcí organizuje taneční soutěže, včetně prestižních soutěží jako je Mistrovství ČR a následně i Mistrovství Evropy v diskotékových formacích, či Mistrovství Evropy mažoretek NBTA.

Taneční škola DANZA

Taneční škola R+P Bartůňkových

Taneční a stepařská škola Renata a Pavel Bartůňkovi oslaví v roce 2017 24 let založení školy. Jedná se o nejúspěšnější stepařskou školu posledních let v České republice a Evropě.

Taneční škola R+P Bartůňkových

Tango Praha

Argentinské tango je hudba, tanec a zpívaná poezie. Jedinečnost tanga dokládá zapsání na Seznam nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO.

Tango Praha

Xstyle Brazil

Xstyle není pouze jméno taneční skupiny. Reprezentují toho mnohem více – touhu po vítězství, přátelství a především lásku.

Xstyle Brazil

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště