Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
4.-6.11. 2016

Dance Show & Trade Event

Evropa 2 Show Stage

Pavilon B

 

Pátek 6.11. 2015

9:00-12:30 PROGRAM PRO ŠKOLY
14:45-14:50 OFICIÁLNÍ ZAHÁJENÍ SHOW STAGE DLE 2015
14:50-15:10 CENTRUM TANCE - DALAH AS SABAH
Orientlní tance
15:10-15:20 CENTRUM TANCE
15:20-15:30 TANEČNÍ ŠKOLA R+P BARTŮŇKOVÝCH
Street dance
15:30-15:40 YO YO EXHIBICE
15:40-15:50 FREESTYLE FOTBAL EXHIBICE
15:50-16:00 FOOTBAG EXHIBICE
16:00-16:10 TK LUNA
Břišní tance
16:10-16:20 DANCE STUDIO OSTRAVA - DANIEL JURČA & KATEŘINA KRAKOWKOVÁ
Latinsko-americké tance
16:20-16:30 CENTRUM TANCE - BELLATRIX – LOLITA
Tribal dance
16:30-16:40 RŮŽENKA KUNSTÝŘOVÁ
Pole dance
16:40-16:50 VANE LUNATICA (ESP)
Pole dance
16:50-17:00 MAGIC FREE GROUP
Street & MTV dance
17:00-17:15 NO FEET BRNO
Step
17:15-17:30 TANEČNÍ ŠKOLA R+P BARTŮŇKOVÝCH
Step
17:30-17:38 HIGH EDITION
Street dance
18:05-18:20 EFEKT DANCE
Street dance
18:20-18:30 B-FRESH JUNIORS
Street dance
18:30-18:40 TS STOLÁRNA
Zouk
18:40-18:50 LÍDA JANSKÁ & ANTONIO ALDEA - TANGO PRAHA
Argentinské tango
18:50-19:00 OM DANCE ACADEMY
Orientální tanec bollywood
19:00-19:10 MOTUS TŘEBÍČ
Street dance
19:10-19:20 MAŽORETKY LILI
Mažoretky
19:20-19:30 INSTITUTE OF TOG
Street dance
19:30-19:40 AIRES DEL SUR
Flamenco
19:40-19:50 EXHIBICE VÍTĚZŮ SOUTĚŽE DISCO DANCE
Disco dance
19:50-20:00 EXHIBICE VÍTĚZŮ SOUTĚŽE DISCO DANCE
Disco dance
21:00-06:00 MASSAGE, oficiální párty Festivalu sportu, tance a zábavy
Oriol Calvo, DJ Lucca, DJ Ladida, DJ Loutka, DJ Orbith, DJ Jerry, GOGO, módní show

předprodej vstupenek

 

Sobota 7.11. 2015

MODERUJE ONDRA VODNÝ

9:00-13:00 CDO MISTR MISTRŮ
Soutěž Top formací CDO
13:15-13:30 QAŠA - TS IF
Představení Tančírna
13:40-13:50 DANIEL BORAK & DANIEL LEVEILLÉ (CHE)
Step
13:50-14:30 STEP FLASH MOB
Step
14:30-15:30 FLASH MOB S MÁDLEM A SOKOLEM
Pokus o nový oficiální rekord
15:35-15:45 NEW STYLE HUSTLE CZ ELITE
New style hustle
15:45-15:53 THE PASTELS
Street dance
15:53-16:01 T-BASS
Street dance
16:01-16:09 WAACK SHOW CZ/SK ELITE
Waacking
16:09-16:15 RUGCUTTERS
Lindy Hop
16:15-16:25 BALET JIHOČESKÉHO DIVADLA
Balet
16:25-16:35 BALET NÁRODNÍHO DIVADLA BRNO
Balet
16:35-16:45 MAGIC FREE GROUP & T-BASS
Street dance
16:45-16:55 VITOR TAVARES MENDES a KIZOMBA PRAGUE
Kizomba
16:55-17:03 BOHEMIAN SALSA
Salsa
17:03-17:10 LOVE DANCE SCHOOL (SVK)
Street dance
17:10-17:17 B-FRESH
Street dance
17:25-17:32 ART FACTORY
Street dance
17:32-17:40 X-STYLE
Street dance
17:40-17:50 BADD FYAH
Dance show
18:00-20:00 CDO MISTR MISTRŮ
20:05-20:15 STAGE PRAHA
Street dance
20:15-20:25 THE PASTELS
Dance show
20:25-20:35 MIGHTY SHAKE
Street dance show
20:35-20:45 PYROTERRA
Fire show
20:50-22:30 POLE STARS
DLE Pole dance soutěž

 

Neděle 8.11. 2015

MODERUJE ONDRA VODNÝ

9:30-10:30 THE BEST OF IN-JOY
Freestyle fotbal, yoyo, footbag mistři - exhibice
10:30-12:30 DRAGONFLY POLE BATTLE LEAGUE
Pole dance soutěž
13:15-13:45 NATÁLIE BAGÁROVÁ & BAND
Hudební + taneční vystoupení
13:45-14:00 BDS ACADEMY
Street dance
14:00-14:10 DUCK BEAT
Street dance
14:10-14:20 CENTRUM TANCE - BELLATRIX - LOLITA
Tribal dance
14:20-14:30 STAGE PRAHA- ANET ANTOŠOVÁ SHOW
Twerk & Dance hall show
14:30-14:40 D-COMPANY
Art dance
14:40-14:50 SHAKERS DANCE COMPANY (SVK)
Street dance
14:50-15:00 CENTRUM TANCE - BELLATRIX – HYPNOSIS
Tribal dance
15:00-15:10 BOHEMIAN SALSA
Salsa
15:10-15:20 B-FRESH SHOW
Street dance
15:20-15:30 GALACTIC EMPIRE
Break dance show
15:30-15:40 TK LUNA
Břišní tance
15:40-15:50 AIRES DEL SUR
Flamenco
15:50-16:00 DANCEWAY
Street dance
16:00-16:10 CENTRUM TANCE - QWERTz
Street dance
16:20-16:30 CENTRUM TANCE - IVETA RÁŽOVÁ
Akrobacie na kruhu

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
4.-6.11. 2016


IN-JOY
4.-6.11. 2016


You2ber Life
5.11. 2016


Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště