Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
4.-6.11. 2016

Dance Show & Trade Event

EVROPA 2 SHOW STAGE, PAVILON B

Pátek 4.11. 2016

13:00-15:00 Zahajovací ceremoniál
13:00-22:00 MISTROVSTVÍ EVROPY IDF Disco dance, Disco Slow, Disco Freestyle

Sobota 5.11. 2016

9:00-11:00 KVALIFIKACE X-POLE Pole Battle Championship Kvalifikace mezinárodní pole dance soutěže
11:00-12:00 TOP DLE SHOW 1 TOP vystoupení napříč tanečními styly
11:27-11:32 Pole dance show/ Růženka Kunštýřová
11:32-11:37 Magic Free Group
11:13-11:20 Beat Up Ostrava
11:37-11:42 Art Factory
11:42-11:48 BaToCu - afro-bubenická show
11:48-11:52 Steels
11:52-11:57 B - Fresh
11:57-12:00 House of Velvet
12:00-12:30 MEET YOUR YOUTUBERS Show s TOP youtubery
12:45-13:45 FLASH MOB - SOKOL, KOHÁK, PAVLÁSEK + YOUTUBEŘI Oficiální český taneční rekord
13:45-13:50 NO FEET
Stepařská show
13:50-14:00
RUBEN SANCHEZ TAP DANCE SHOW
14:00-14:30 STEP FLASH MOB Oficiální český rekord ve stepu
14:30-15:00 TOP DLE SHOW 2 TOP vystoupení napříč tanečními styly
14:30-14:38 Bezmasacrew
14:38-14:46 Dance Academy Prague
14:45-14:53 Xstyle Brazil
14:53-15:00 BDS / Street Star Dance
15:00-17:30 TOP ART SHOW TOP ART vystoupení napříč tanečními styly
15:00-15:10 DANZA je tanec! - jazz dance, standardní a latinsko-americké tance
15:10-15:20 Moving souls
15:20-15:30 Om Dance Academy - Bollywood dance
15:30-15:40 Daniel Urquilla - argentinské tango
15:40-15:50 Evil Dancers - contemporary
15:55-16:05 Taneční konzervatoř Brno
16:05-16:15
Taneční centrum Praha - Balet Praha Junior
16:15-16:25
Pražský komorní balet
16:25-16:35
Národní divadlo Praha - první sólisté baletu Nikola Márová & Michal Štípa
16:35-16:45
Národní divadlo Brno - sólisté baletu ND Brno
16:50-16:55
Art 4 People - Akrobatická gymnastika
16:55-17:00
Art 4 People - Cyr Wheel
17:00-17:05
Art 4 People - Aerial hoop
17:05-17:15
Art 4 People - Šálová akrobacie
17:15-17:25
Pyroterra - Fireshow
17:30-19:00
Finále X-POLE Pole Battle Championship Finále mezinárodní pole dance soutěže
19:20-21:00
TOP DLE SHOW 3
19:20-19:30
TŠ R+P Bartůňkových
19:30-19:40 Slovak Street Dance
19:40-19:47 New Style Hustle show
19:47-19:54 Dance4Life
20:01-20:08 SDK Winnners
20:08-20:16 Swing Wings
20:16-20:21 Family Fresh - B-Fresh Seniors
20:21 - 20:28 QWERT/Centrum tance Brno
20:28-20:35
Stolárna
20:35-20:42 Duck Beat
20:42-20:49 Dalal as Sabah
20:50-20:59
Mažoretky LILI

Neděle 6.11. 2016

9:00-19:00 MISTROVSTVÍ EVROPY IDF Fantasy show, Free dance category, Dance show, Free show

Máte dotazy ohledně Festivalu?
Volejte info linku 541 153 333
pro návštěvníky i vystavovatele.

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
4.-6.11. 2016


IN-JOY
4.-6.11. 2016


You2ber Life
5.11. 2016


Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště