Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Workshopy pro tanečníky a zábava pro veřejnost

 

Stejně jako ostatní části Festivalu sportu, tance a zábavy navazuje Dance Life Expo na osvědčený model vyzkoušený v minulých letech. Základem budou samozřejmě taneční workshopy v úrovní Open class a Master class, které jsou určené pro tanečníky nebo pro ty, kteří chtějí tanec vyzkoušet. Na výstavišti se však odehraje několik tanečních soutěží a ty budou zajímavou podívanou nejen pro taneční profesionály, ale také pro veřejnost. Na Dance Life Expo se tedy můžete přijít bavit, podívat se na taneční vystoupení a soutěže a užít si to. Samostatnou kategorií zábavy je pak taneční rekord, letos s Ondřejem Sokolem, Lukášem Pavláskem a Jakubem Kohákem. Pokud se naučíte jednoduchou choreografii a přijdete v sobotu odpoledne do pavilonu B, užijete si spoustu neuvěřitelnou atmosféru a zacvičíte si. I nácvik, který zřejmě absolvujete doma, bude dobrým tréninkem. 

V rámci Festivalu sportu, tance a zábavy se souběžně konají SPORT Life, DANCE LIFE EXPO, IN-JOY a nová akce s youtubery You2ber Life

Program You2ber LIfe - a nezapomeňte si koupit vstupenku na youtubery předem za 490 korun. Na místě bude stát 790 Kč! S youtubery se vyfotíte.

V sobotu večer se utkají nejlepší pole danceři na X-POLE Pole Battle Championship.

A co připravujeme?

Datum: 16.10.2016 8:42:00

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště