Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Dance Life Expo
nyní jako Life!

Dance Show & Trade Event

Rádi byste se představili na největším tanečním veletrhu v ČR? Na DLE 2015 teď můžete!

 

Tančíte balet, street dance, pole dance či jakýkoliv jiný taneční styl či provozujete jinou podobnou sportovní aktivitu, jste jednotlivci nebo taneční klub, věnujete se tanci profesionálně nebo ho máte jen jako koníček? Ať tak či tak, pro všechny z Vás máme na letošním veletrhu Dance Life Expo (6.-8. listopadu 2015, výstaviště Brno) skvělou příležitost: Pokud se chcete představit sami či se svým tanečním klubem na největším tanečním veletrhu v ČR a ukázat se tak několika stovkám diváků a tanečníků, tak právě pro Vás máme velmi dobrou zprávu - tento rok máte možnost vystoupit a představit se na veletrhu DLE!

Získáte tak možnost být součástí oficiálního doprovodného programu celého Festivalu sportu, tance a zábavy, jehož návštěvnost tvoří desetitisíce lidí, a který je široce mediálně komunikován – taková možnost se Vám jinde jen tak nenaskytne!

Konkrétně budete mít možnost představit se s 5-10 minutovým vstupem na jednom z programových center veletrhu DLE – na tzv. Expo Stage, která se nachází přímo u vstupu do tanečních sálů a kudy prochází každý den velké množství tanečníků. Velikost Expo Stage je 6x6m a bude umístěna v pavilonu E, 1. patro.

Stačí jen zaslat na emailovou adresu sarka@dancelifeexpo.cz email s krátkým představením Vaší činnosti a ukázkou Vašeho tanečního umu, a my pak do 20. října 2015 všem potvrdíme účast (dle obsazenosti Expo Stage) i s upřesněním času vystoupení.

Navíc Vás toto představení bude stát pouze 1500,- Kč bez DPH + denní vstupné 170 Kč/osoba (toto vstupné  Vás navíc bude opravňovat ke vstupu do celého areálu brněnského výstaviště, ve kterém se bude konat celý Festival sportu, tance a zábavy - tedy nejen veletrh Dance Life Expo, ale také sportovní veletrh SPORT Life, festival zábavy IN-JOY nebo například výstava karavanů Caravaning Brno).

Neváhejte tedy a posílejte svoje přihlášky na email sarka@dancelifeexpo.cz a ukažte se tak celému tanečnímu světu!

POZOR: Přihlášky je možné zasílat pouze do 15. října 2015 a my Vám do 20. října přihlášku potvrdíme v návaznosti na obsazenost Expo Stage.

Datum: 7.8.2015 9:27:00

Taneční styly

Mohlo by Vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Současně také

SPORT Life
10.-12.11. 2017


IN-JOY
10.-12.11. 2017


You2ber Life
xx.11. 2017


Caravaning Brno
09.-12.11. 2017

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště