Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Caravaning Brno
4.-7.10. 2012

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů

Autoskla WRCar-servis, a.s.: Integrované vozy a výměna čelního skla

Ani majitelům obytných automobilů se na silnicích nevyhýbají situace, kdy odlétnutý kamínek praskne nebo poškodí jejich čelní sklo. U vozidel s klasickou kabinou není náhrada za nové sklo žádný problém, horší je to však u integrovaných modelů s atypickými skly nejrůznějších tvarů a rozměrů – ta naprostá většina servisů nemá skladem ani je neumí sehnat a vyměnit.

Autoskla WRCar-servis, a.s.: Integrované vozy a výměna čelního skla

Burimex: Anglické karavany přivážejí pohodlí a luxus

Nabídku českého trhu nedávno rozšířily modely dvou největších a nejoblíbenějších výrobců karavanů v Anglii. Nebudou chybět ani na letošní výstavě Caravaning Brno, kde společnost Burimex, dovozce značek Swift, Sprite, Sterling a Bailey, představí čtyři bohatě vybavené anglické karavany ... a ještě něco navíc.

Caravan Centrum Pardubice s.r.o.

Společnost zabývající se pronájmem obytných vozů a přívěsů vznikla v roce 2012 s cílem stát se jedničkou na trhu Východních Čech. Pronajímáme zbrusu nové alkovnové vozy a přívěsy LMC s datem výroby 05/2012. Naše půjčovna se s pomocí plně vybavených vozů snaží o osobní přístup ke klientům, kterým např. pomáhá s plánováním cest a dovolených.

Caravan Centrum Pardubice s.r.o.
1

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Caravaning Brno 2012

Video

Současně také

Life
9.-11.11.2018


 

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště